Znaleziono 27 wyników
- 21 kwie 2026, 19:10
- Forum: Nowe biurowce, hotele, obiekty publiczne, przemysłowe i infrastruktura
- Temat: Kobierzyńska / dewelper Cavatina (budowa mieszkań na wynajem za biurowcami na Kapelance)
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 2596
Re: Kobierzyńska / dewelper Cavatina (budowa mieszkań na wynajem za biurowcami na Kapelance)
A był ktoś tam ostatnio i może powiedzieć na jakim etapie jest budowa tych mieszkań na wynajem? Są jakieś wizualizacje tego, jak miałoby to wyglądać? Jakiś typowy mrówkowiec czy jakaś sensowna architektura?
- 29 sty 2025, 0:27
- Forum: Wykończenie i urządzenie mieszkania - forum i opinie o ekipach, materiałach i sprzęcie
- Temat: Ile kosztuje remont łazienki? Jaki jest koszt wykończenia łazienki w nowym mieszkaniu?
- Odpowiedzi: 14
- Odsłony: 19150
Re: Ile kosztuje remont łazienki? Jaki jest koszt wykończenia łazienki w nowym mieszkaniu?
boromir13579 pisze:Ile może właśnie kosztować robocizna +- położenia płytek full 5m2 łazienka, montaż WC, prysznica, umywalki?
I jak, udało się ustalić, ile może kosztować wykończenie łazienki / remont łazienki w nowym mieszkaniu?
- 18 sty 2025, 0:02
- Forum: Nowe biurowce, hotele, obiekty publiczne, przemysłowe i infrastruktura
- Temat: Kapelanka Office Echo w Krakowie / inwestycje na terenach po Tesco
- Odpowiedzi: 20
- Odsłony: 22203
Re: Kapelanka Office Echo w Krakowie / inwestycje na terenach po Tesco
Pokazano już może jakiś plan na ten teren, czy nadal trwają targi z miastem na temat tego, co może na terenach po Tesco przy Kapelance powstać? W zasadzie jeśli bardzo będą chcieli, to wybudują mieszka na wynajem, co się powszechnie stosuje w Krakowie.
- 17 sty 2025, 23:56
- Forum: Siesta Kraków od Lokum - forum mieszkańców osiedla
- Temat: Kiedy rusza sprzedaż III etapu osiedla Lokum Siesta w Krakowie
- Odpowiedzi: 16
- Odsłony: 36101
Re: Kiedy rusza sprzedaż III etapu osiedla Lokum Siesta w Krakowie
Mar G pisze:jeszcze chwila
Chwila już minęła, wiadomo coś dalej w sprawie budowy kolejnego etapu? Nie udało mi się znaleźć żadnych informacji.
- 28 lip 2024, 9:06
- Forum: Wykończenie i urządzenie mieszkania - forum i opinie o ekipach, materiałach i sprzęcie
- Temat: Ile kosztuje remont łazienki? Jaki jest koszt wykończenia łazienki w nowym mieszkaniu?
- Odpowiedzi: 14
- Odsłony: 19150
Re: Ile kosztuje remont łazienki? Jaki jest koszt wykończenia łazienki w nowym mieszkaniu?
A jak się rozliczać za wykończenie łazienki, każdy element liczycie osobno, czyli osobno moszt położenia płytek na ścianach za metr kwadratowy, koszt montażu toalety podwieszanej, koszt osadzenia wanny / prysznica, koszt przymocowania umywalki / szafki z umolywalką, koszt zamontowania baterii itp.? ...
- 01 gru 2022, 11:51
- Forum: Ciekawe inwestycje mieszkaniowe i inne w polskich miastach i województwach
- Temat: Pierwsza Dzielnica - Krakowice - co sądzicie? (TDJ Estate) / opinie na forum
- Odpowiedzi: 10
- Odsłony: 17785
Re: Pierwsza Dzielnica - Krakowice - co sądzicie? (TDJ Estate) / opinie na forum
Przecież do tego osiedla jest spory kawałek do DŚT, pomiędzy nim, a drogą też będzie / jest zabudowa. Moim zdaniem nie ma się czego czepiać, bo faktycznie droga powinna być dla osiedla raczej neutralna.
- 01 gru 2022, 11:48
- Forum: Siesta Kraków od Lokum - forum mieszkańców osiedla
- Temat: Kiedy rusza sprzedaż III etapu osiedla Lokum Siesta w Krakowie
- Odpowiedzi: 16
- Odsłony: 36101
Re: Kiedy rusza sprzedaż III etapu osiedla Lokum Siesta w Krakowie
Nadal nic nie wiadomo w temacie? W II etapie zostały im 3 mieszkania do sprzedaży, więc mogliby się już zabrać za budowę III etapu osiedla Siesta. Lokalizacja ciągle niezła, choć w ostatnim czasie przybyło tam sporo bloków, zwłaszcza w okolicy ul. Rydlówka.
- 05 cze 2022, 16:42
- Forum: Nowe biurowce, hotele, obiekty publiczne, przemysłowe i infrastruktura
- Temat: Kapelanka Office Echo w Krakowie / inwestycje na terenach po Tesco
- Odpowiedzi: 20
- Odsłony: 22203
Re: Kapelanka Office Echo w Krakowie / inwestycje na terenach po Tesco
A co wynikałoby dla okolicy z wybudowania mieszkań, na których nie da się ani zaparkować aby żadnej sprawy załatwić typu poczta i zakupy.. ;) Gdyby to sensownie zaprojektować, w linii od ulicy usługi, w drugiej linii mieszkaniówka, parkingi pod ziemię. Ja tam myślę, że przestrzeń w mieście mogłaby ...
- 04 sty 2022, 14:24
- Forum: Nowa 5 Dzielnica Kraków od CNT - forum mieszkańców osiedla
- Temat: Jaka dobra restauracja / kawiarnia w okolicy ul. Wrocławskiej w Krakowie / os. Nowa 5 Dzielnica
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 12384
Re: Jaka dobra restauracja / kawiarnia w okolicy ul. Wrocławskiej w Krakowie / os. Nowa 5 Dzielnica
Podłączam się pod pytanie. Gdzie można wejść i coś dobrego zjeść w tej okolicy? Tylko nie chodzi mi o knajpy przy Błoniach albo na rynku, bo to są jednak inne okolice już całkiem.
- 04 sty 2022, 14:22
- Forum: Nowe biurowce, hotele, obiekty publiczne, przemysłowe i infrastruktura
- Temat: Kapelanka Office Echo w Krakowie / inwestycje na terenach po Tesco
- Odpowiedzi: 20
- Odsłony: 22203
Re: Kapelanka Office Echo w Krakowie / inwestycje na terenach po Tesco
Ktoś ma jakieś informacje odnośnie tego, jaki będzie dalszy los tych terenów? Powstanie jakieś osiedle czy jednak zostanie to, co jest teraz. Okolica zasługiwałaby na coś lepszego, niż taki budynek, jak tam jest teraz i ogromny parking.