Nie pamiętam hasła
 

Zarejestruj się

Aby zalogować się, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem witryny. Rejestracja zajmuje tylko chwilę, a znacznie zwiększa możliwości korzystania z witryny. Jednocześnie każdy użytkownik może skasować swoje konto po kontakcie z administratorem i wyrażeniu takiej woli. Przed rejestracją zapoznaj się z regulaminem oraz innymi zasadami i odpowiedziami na często zadawane pytania (FAQ), gdzie zostało wyjaśnionych wiele podstawowych zagadnień dotyczących funkcjonowania witryny.

Forum jest projektem amatorskim i hobbystyczny, stworzonym podczas procesu wyboru mieszania i stwierdzenia problemów ze znalezieniem miejsca, w którym można by się wymieniać informacjami o przedsięwzięciach deweloperskich. Służy do wymiany informacji i opinii o nowych inwestycjach mieszkaniowych, publicznych i komercyjnych. Służy także osobom, które mają zamiar zakupić lub już zakupiły nowe mieszkanie i chcą wymieniać się informacjami na temat inwestycji, którą wybrały lub rozważają jako jedną z opcji do wyboru. Jeśli chodzi o cele, w jakich zostało założone, to chodzi głównie o:
- możliwość wymiany informacji i opinii dotyczących inwestycji;
- wzajemna pomoc w procesie wyboru i zakupy mieszkania, domu lub innego rodzaju nieruchomości;
- stworzenie miejsca, w którym nabywcy mieszkań w nowych inwestycjach mieszkaniowych mogliby się organizować i omawiać ważne dla nich sprawy;
- ułatwienie wymiany informacji i opinii o firmach budujących nowe inwestycje;
- stworzenie miejsca do dyskusji o planowaniu i rozwoju przestrzennym miast i ich dzielnic.

Na forum może zarejestrować się każda zainteresowana osoba, może ona brać udział w dyskusjach, zakładać tematy i wyrażać swoje opinie / przekazywać informacje dotyczące inwestycji. Pamiętajmy jednak o tym, aby dyskusje prowadzić w sposób kulturalny, rzeczowy, a także aby nie podawać informacji nieprawdziwych, plotek, pomówień, danych stanowiących informacje niejawne, naruszających czyjeś dobra osobiste, naruszających prawo autorskie itp., każdy użytkownik jest bowiem odpowiedzialny za treść wpisów, które zamieszcza, a administracja forum nie ponosi za nie odpowiedzialności. Forum BudujeSie.pl nie jest też tablicą reklamową i aby się nią nie stało, wpisy w dziale z polecanymi ofertami, mogą być zamieszczane jedynie po uprzednim kontakcie z administracją i jedynie za jej zgodą, wpisy reklamowe zamieszcza w innych działach forum będą kasowane. Podobnie forum nie służy do informowania o innych grupach np. w serwisach społecznościowych czy na innych witrynach - wpisy takie, jako niezwiązane z tematem, będą usuwane. Uporczywe łamanie tych zasad może skutkować usunięciem konta na forum.

Twórzmy społeczność, wymieniajmy się informacjami, pomóżmy sobie wzajemnie dokonywać bardziej świadomych wyborów. Starajmy się o to, aby rynek nieruchomości był bardziej przejrzysty i przyjazny dla klientów, a przestrzeń wokół nas lepsza.

Regulamin | Zasady ochrony danych osobowych


Zarejestruj się