Dom-Bud opinie o deweloperze w mieście Kraków - forum, mieszkania

Forum zawierające opinie o firmach deweloperskich i generalnych wykonawcach budujących w Krakowie i innych miastach Małopolski. Prosimy o wyważone i uzasadnione oceny deweloperów.
Nowy
Posty: 1658
Rejestracja: 05 lip 2015, 13:43

Dom-Bud opinie o deweloperze w mieście Kraków - forum, mieszkania

Postautor: Nowy » 21 paź 2015, 21:44

Nie ma tu chyba jeszcze jednej ważnej firmy działającej od wielu lat na rynku mieszkaniowym w Krakowie. Chodzi o dewelopera Dom-Bud i opinie, jakie o tej firmie chodzą po mieście. Może kupiliście nowe mieszkanie od Dom-Budu albo znacie kogoś, kto to zrobił i możecie podzielić się opiniami na ten temat na forum :?: Wiadomo, że ocena formy deweloperskiej to bardzo ważna rzecz przed kupnem własnego mieszkania, bowiem to często inwestycja na całe życie, więc lepiej dobrze wybrać ;)

Obrazek

A jeśli chodzi o Kraków, to ta firma naprawdę sporo buduje i są to niejednokrotnie spore projekty, jak np. inwestycja Bohomolca / Dobrego Pasterza Dom-Bud (widoczne na zdjęciu poniżej) czy dwa spore budynki powstające przy ulicy Piasta Kołodzieja, a także wiele innych. Ktoś może coś o nich napisać :?: Robią solidną robotę czy przeciwnie :?:

Obrazek


jaktotak
Posty: 20
Rejestracja: 07 paź 2015, 10:32

Re: Dom-Bud opinie o deweloperze w mieście Kraków - forum, mieszkania

Postautor: jaktotak » 01 lis 2015, 18:07

Ja wprawdzie nie jestem w posiadaniu żadnego lokalu od Dom-Budu, ale znam kogoś, kto jest właścicielem mieszkania na ul. Bohomolca, więc podzielę się tym, co wiem :)

Trzeba przyznać, że deweloper oferuje przyjazne dla oka przestrzenie - nie tylko na zewnątrz, ale też wewnątrz. Pokoje są spore i ustawne, przedpokój optymalny i co najważniejsze: istnieje możliwość wprowadzania ewentualnych zmian. Wiele osób decydowało się na dodatkowe ścianki działowe, albo wyburzanie niektórych ścian i nie było z tym problemów :) Ogólnie współpraca z Dom-Budem przebiegała sprawnie i wszystko było wykonane w terminie.

Podsumowując: chyba nie ma na co narzekać - ustawne pokoje, możliwość poprawek, terminowe wykonanie ;)
Tak w każdym razie było w 2008 roku.

A czy ktoś wie jak jest dzisiaj :?: Jak z nowszymi inwstycjami :?: Czy Dom-Bud trzyma poziom :?: A może coś się zmieniło :?:

Nowy
Posty: 1658
Rejestracja: 05 lip 2015, 13:43

Re: Dom-Bud opinie o deweloperze w mieście Kraków - forum, mieszkania

Postautor: Nowy » 02 lis 2015, 21:59

A jeszcze w innym wątku pojawiła się taka oto opinia o deweloperze Dom-Bud:
KiKa pisze:Dom-Bud buduje szybko, solidnie i bez fuszerek, ale każdy skrawek działki wykorzystuje, żeby upchnąć budynek. Już kilka lat temu zaparkowanie wieczorem w obrębie osiedla było koszmarnie trudne, a jeśli teraz dobudowano tam jeszcze dziesięciopiętrowy blok, to naprawdę nie zazdroszczę.

Chodzi tu oczywiście o jedną z inwestycji tego dewelopera - Dom-Bud Bohomolca - Jancarza, o której już jest wątek na forum :) Wychodzi na to, że jest nieźle, choć są też minusy, ale miejsca parkingowe, to chyba problem całego miasta :/


Izzie
Posty: 2
Rejestracja: 14 mar 2021, 15:14

Re: Dom-Bud opinie o deweloperze w mieście Kraków - forum, mieszkania

Postautor: Izzie » 14 mar 2021, 15:22

Hej,
Mam pytanie o dewelopera i umowę deweloperską. Próbuję się dogadać z deweloperem żeby dodać do umowy punkt mówiący o tym, że mogę rozwiązać umowę i zwróci mi wkład własny w razie gdybyśmy dostali odmowne decyzje kredytowe od 3 banków i... Dom-Bud nie chce się zgodzić.
Czy komuś z Wam udało się coś takiego dogadać? Pani od sprzedaży mówi, że jeśli tak się stanie to "się dogadamy" tak jakbyśmy mówili o kolorach ścian na klatce schodowej a nie kilkudziesięciu tysiącach złotych.



Wróć do „Opinie o deweloperach i generalnych wykonawcach budujących mieszkania i biura”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 13 gości