Grimbud - genrealny wykonawca - opinie o firmie budowlanej

Forum zawierające opinie o firmach deweloperskich i generalnych wykonawcach budujących w Krakowie i innych miastach Małopolski. Prosimy o wyważone i uzasadnione oceny deweloperów.
iwan
Posty: 40
Rejestracja: 10 lut 2016, 0:29

Grimbud - genrealny wykonawca - opinie o firmie budowlanej

Postautor: iwan » 14 sty 2017, 15:37

Gdzieś widziałem, że sam deweloper, o ile ważny, to jednak często jeszcze bardziej od niego liczyć się generalny wykonawca inwestycji, to jak przykłada się do wykonania projektu, jak pieczołowicie prowadzi nadzór nad budowlańcami i na ile finalny produkt jest zgodny z początkowymi założeniami :) Stad mam pytanie, czy może ktoś kojarzy jakieś opinie o firmie Grimbud - Zakład Budowlano-Montażowy, bo są oni wykonawcą wielu inwestycji mieszkaniowych, usługowych i publicznych w Krakowie i innych miastach Polski, zwłaszcza południowej - w Zakopanem, Nowym Sączu, Szczawnicy. Grimbud odpowiadał między innymi za Hotel Bukovina, czyli dosyć znaną inwestycję, chyba nie tylko w naszym województwie :) Może ktoś napisze coś o tym, jak widzi solidność tej firmy i czy dobrze się użytkuje stawiane przez nich obiekty. W Krakowie w tej chwili realizują choćby takie projekty, jak na przykład:

  • Osiedle Bunscha Park na Ruczaju, a właściwie na wyjeździe z niego.
  • Stawiane blisko Wisły Osiedle Riverside Kraków, które w zasadzie już chyba jest gotowe.
  • Jeden z ciekawszych projektów realizowanych aktualnie w okolicach mostu kotlarskiego przez Atal - Zabłocie Residence - obecnie stawiany jest chyba II etap już.
  • Rozpoczęte nie tak dawno temu Osiedle Botanika Kraków realizowane w Czyżynach blisko Łąk Nowohuckich przy ulicy Tomickiego.
  • Inwestycję Dobrego Pasterza 52, która powstaje w sąsiedztwie jednego z młodszych krakowskich parków Zaczarowanej Dorożki na Prądniku Czerwonym.
  • Inwestycja Halicka 5 od Immokrak na krakowskim Kazimierzu.
  • I jeszcze jedna inwestycja Zabłocie Concept House, która powstaje nieopodal tego, co stawia deweloper Atal.
A to jeszcze nie wszystkie projekty, które są przez nich realizowane, czyli widać, że mają sporo zleceń i ich usługi cieszą się powodzeniem, ale lepiej byłoby się dowiedzieć czegoś więcej o tym, co już zbudowali i jak się tam mieszka, czy nic się złego nie dzieje z budynkami, a jeśli tak, to czy jest szybko i sprawnie naprawiane. Chodzi na przykład od Osiedle Piltza w Krakowie na Ruczaju czy znaną i charakterystyczną inwestycję Atalu - Nadwiślańska 11 i wiele innych. Może ktoś by napisał o nich coś więcej :?:


bulkas
Posty: 169
Rejestracja: 16 mar 2019, 20:27

Re: Grimbud - genrealny wykonawca - opinie o firmie budowlanej

Postautor: bulkas » 23 lut 2020, 22:11

jakieś opinie?

ragar
Posty: 389
Rejestracja: 01 maja 2015, 12:39

Re: Grimbud - genrealny wykonawca - opinie o firmie budowlanej

Postautor: ragar » 23 lut 2020, 22:24

bulkas pisze:jakieś opinie?

No chyba nie jest źle, wybudowane przez tego generalnego wykonawcę inwestycje stoją, mieszkają w nich ludzie i chyba nie mają jakichś specjalnych powodów do narzekań. Nie widać na forum jakichś negatywnych opinii o stawianych przez nich blokach. A jakieś usterki, to pewnie zawsze się zdarzają, rzecz w tym, jak są usuwane.


traker
Posty: 191
Rejestracja: 12 kwie 2017, 11:27

Re: Grimbud - genrealny wykonawca - opinie o firmie budowlanej

Postautor: traker » 12 sty 2022, 13:20

Grimbud był też generalnym wykonawcą np budynku B-4 obecnie adres Wrocławska 53G Nowa5Dzielnica , jakie macie opinie o budynku jw i jego wykonaniu ?
Czy dużo jest stwierdzonych usterek po oddaniu do użytkowania tego budynku ? Jak szybko załatwiane są reklamacje mieszkańców , administracji ?Wróć do „Opinie o deweloperach i generalnych wykonawcach budujących mieszkania i biura”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości