Deweloper Noho Investment - opinie o firmie i mieszkaniach od niej na forum

Forum zawierające opinie o firmach deweloperskich i generalnych wykonawcach budujących w Krakowie i innych miastach Małopolski. Prosimy o wyważone i uzasadnione oceny deweloperów.
andy
Posty: 61
Rejestracja: 25 paź 2016, 20:26

Deweloper Noho Investment - opinie o firmie i mieszkaniach od niej na forum

Postautor: andy » 16 gru 2021, 13:22

Hej, nie znalazłem na forum jakichś dokładniejszych informacji i opinii o deweloperze Noho Investment, a przecież ruszyli w Krakowie z ciekawą inwestycją i chyba też całkiem dużą, bo chodzi Młyny Mogilska, czyli nowe osiedle mieszkaniowe powstające w miejscu dawnych zakładów zbożowych. A oni chyba też kupili działkę przy Wybickiego po spalonym hipermarkecie Gigant. Zdaje się, że do nich też należy kompleks po fabryce wyrobów tytoniowych przy ul. Dolnych Młynów w Krakowie. Czy oni zbudowali już coś w jakichś innych miastach, ktoś podzieli się informacjami odnośnie jakości mieszkań, jak i całego projektu, czyli otoczenia bloków, czegoś dodatkowego, co do nich dodają itp.? Może ktoś podzieli się tym, jakie ma opinie o Noho Investment na forum. Dobry kontakt jest z nimi, są elastyczni itp.?


mlynek
Posty: 20
Rejestracja: 21 gru 2021, 12:12

Re: Deweloper Noho Investment - opinie o firmie i mieszkaniach od niej na forum

Postautor: mlynek » 22 gru 2021, 11:26

Podłączam się pod pytanie. Tym bardziej, że w Krakowie chyba mają zamiar realizować więcej projektów, niż wspomniane wyżej Młyny Mogilska. Oni w ogóle mają na koncie już jakieś zrealizowane inwestycje mieszkaniowe w Polsce i ktoś może podzielić się opiniami, jak się w nich mieszka? Jak się z Noho Investment współpracuje przy zakupie mieszkania, dobry kontakt, są pomocni?

Master
Posty: 414
Rejestracja: 26 maja 2016, 21:26

Re: Deweloper Noho Investment - opinie o firmie i mieszkaniach od niej na forum

Postautor: Master » 06 cze 2022, 11:43

A ktoś już może przeszedł proces zakupu mieszkania z deweloperem Noho Investment i może ocenić ten proces, działają tak sprawnie, jak się reklamują? Jak z ewentualnymi przeróbkami w mieszkaniach od nich kupowanych?Wróć do „Opinie o deweloperach i generalnych wykonawcach budujących mieszkania i biura”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości