Victoria Dom - opinie o deweloperze budującym w Warszawie

Forum zawierające opinie o firmach deweloperskich i generalnych wykonawcach budujących w Krakowie i innych miastach Małopolski. Prosimy o wyważone i uzasadnione oceny deweloperów.
Natinat
Posty: 1
Rejestracja: 10 lip 2020, 15:29

Re: Victoria Dom opinie

Postautor: Natinat » 10 lip 2020, 15:34

Stanowczo odradzam tego dewelopera ! Bardzo niska jakość wykonania. Wielkie problemy z odprowadzaniem wody! Proszę przeczytać opinie w google i obejrzeć zdjęcia !!!


slawek
Posty: 633
Rejestracja: 09 lut 2017, 0:15

Re: Victoria Dom - opinie o deweloperze budującym w Warszawie i Krakowie

Postautor: slawek » 11 wrz 2020, 0:28

No to wygląda na to, że wreszcie doczekaliśmy się inwestycji mieszkaniowej, którą ma zrealizować deweloper Victoria Dom w Krakowie. Chodzi oczywiście o projekt Viva Piast Kraków. Ciekawe jaki generalny wykonawca będzie odpowiadał za budowę, czy będzie to jakaś lokalna firma działająca od dawna na krakowskim rynku budowlanym, czy ktoś zupełnie nowy. Ktoś może ma informacje? I jak przebiega kontakt z deweloperem, gdzie w Krakowie mają biuro, jak się z nimi współpracuje, ktoś ma już jakieś opinie o Victoria Dom i podzieli się nimi na forum?

Luk111
Posty: 1
Rejestracja: 29 wrz 2020, 15:08

Re: Victoria Dom - opinie o deweloperze budującym w Warszawie

Postautor: Luk111 » 29 wrz 2020, 15:15

Pani kierownik Justyna, z działu sprzedaży Victoria Dom to bardzo profesjonalna osoba. Dostępna o każdej porze dnia. Odpowiada cierpliwie na wszystkie pytania. Bardzo pomocna i sumienna. Polecam!


Franek
Posty: 1
Rejestracja: 29 sty 2021, 0:13

Re: Victoria Dom - opinie o deweloperze budującym w Warszawie

Postautor: Franek » 29 sty 2021, 0:27

Witam,
Własnie odebrałem mieszkanie od dewelopera inwestycja Nova Ochota. Standard wykonczenia jak na obecne czasy dość niski - mam porównanie z sąsiednimi inwestycjami.
To co mnie jednak bardzo zdziwiło to bardzo wysoki czynsz za mieszkanie. Przy mieszkaniu 30m2 wysokosc czynszu wyniosła 500zł.
Az boje sie pomyślec o sąsiadach, którzy zakupili wieksze mieszkania razem z miejscem postojowym i komórka lokatorska. Spokojnie płacą 1000-1500zł/miesięcznie. Nie widziałem jeszcze takich stawek.
Generalnie nie polecam. Na rynku warszawskim jest duzy wybór i mozna spokojnie trafic na rzetelnego dewelopera, który nie bedzie chciał sie wzbogacic dodatkowo kosztem czynszu od mieszkanców.

pozdr
FR.

sybil
Posty: 106
Rejestracja: 01 sty 2017, 20:11

Re: Victoria Dom - opinie o deweloperze budującym w Warszawie

Postautor: sybil » 29 sty 2021, 4:30

Franek pisze:To co mnie jednak bardzo zdziwiło to bardzo wysoki czynsz za mieszkanie. Przy mieszkaniu 30m2 wysokosc czynszu wyniosła 500zł.

Rozwiniesz może to, co było w tym czynszu, że wysoki, ile osób zgłoszonych w mieszkaniu itp.? Chyba dostałeś zestawienie tego, co w tym czynszu było zawarte?

No i to zawsze może zmienić wspólnota mieszkaniowa np. wybierając nowego zarządcę bloku.

A w jaki sposób wykończenie uzbierało od innych bloków w okolicy?

marek1
Posty: 2
Rejestracja: 26 wrz 2022, 10:18

Re: Victoria Dom - opinie o deweloperze budującym w Warszawie

Postautor: marek1 » 26 wrz 2022, 10:26

Witam,
Planujemy zakup mieszkania w Victoria Dom w Ursusie przy ul. Posag 7 Panien, może jest ktoś na forum kto mógłby podzielić się doświadczeniami z tej inwestycji jak i z kontaktem z Deweloperem?
Pozdrawiam

riczi
Posty: 129
Rejestracja: 23 sty 2017, 0:43

Re: Victoria Dom - opinie o deweloperze budującym w Warszawie

Postautor: riczi » 26 wrz 2022, 10:42

marek1 pisze:Witam,
Planujemy zakup mieszkania w Victoria Dom w Ursusie przy ul. Posag 7 Panien, może jest ktoś na forum kto mógłby podzielić się doświadczeniami z tej inwestycji jak i z kontaktem z Deweloperem?
Pozdrawiam

Cześć,
Przyznam, że nie kojarzę za bardzo tej inwestycji w Warszawie. Napiszesz o niej coś więcej, jakie widzisz jej główne plusy i minusy? Jak z cenami ma być na niej, ile za metr kwadratowy mieszkania chcą? Jaki standard wykończenia obiecują w budynkach?

witoldrekk
Posty: 16
Rejestracja: 29 lip 2023, 16:53

Re: Victoria Dom - opinie o deweloperze budującym w Warszawie

Postautor: witoldrekk » 31 lip 2023, 21:58

miałem z nimi styczność i złego słowa nie mogę powiedzieć
https://nowohuckie-renowacje.pl/fotele-prl/ Fotel PRL


Piast
Posty: 73
Rejestracja: 19 lis 2021, 12:08

Re: Victoria Dom - opinie o deweloperze budującym w Warszawie

Postautor: Piast » 26 sty 2024, 10:48

Napisze ktoś może, jak wyglądają krakowskie realizacje tego dewelopera? Chętnie dowiem się, jak z jakością mieszkań w okolicach ul. Piasta Kołodzieja. Może ktoś mieszka i wypowie się o tym, czy jest zadowolony ze współpracy z deweloperem Victoria Dom i jakie ma o nim opinie.

wertik
Posty: 1
Rejestracja: 30 sty 2024, 20:55

Re: Victoria Dom - opinie o deweloperze budującym w Warszawie

Postautor: wertik » 30 sty 2024, 20:56

Nie polecam ich nikomu, to oszuści. Podpisałem z nimi umowę rezerwacyjną, wszystko obiecując, że w przypadku nieotrzymania pożyczki pieniądze zostaną zwrócone - po odmowie pożyczki nie odbierają ani telefonu ani maila



Wróć do „Opinie o deweloperach i generalnych wykonawcach budujących mieszkania i biura”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości