Deweloper HREIT/EQ REAL ESTATE - opinie i analiza problemu

Forum zawierające opinie o firmach deweloperskich i generalnych wykonawcach budujących w Krakowie i innych miastach Małopolski. Prosimy o wyważone i uzasadnione oceny deweloperów.
Anna_87

Re: Deweloper HREIT/EQ REAL ESTATE - opinie i analiza problemu

Postautor: Anna_87 » 06 cze 2024, 13:12

Witam wszystkich) kupiłam mieszkanie od dewelopera w Krakowie w Pachońskiego Sky. przez około rok nic nie zostało zbudowane na tym miejscu. Jak rozumiem, to tylko trochę podziemnego parkingu. Proszę o poradę co zrobić i czy jest taka możliwość zwrócić pieniądze. Kto co zrobił w tej sytuacji?

luc

Postautor: luc » 06 cze 2024, 13:18

Anna_87 pisze:Witam wszystkich) kupiłam mieszkanie od dewelopera w Krakowie

Tu jest cały wątek o inwestycji Pachońskiego Sky Kraków.

nybatteri82

Postautor: nybatteri82 » 06 cze 2024, 17:20

Ostrzegam przed inwestowaniem u tego "dewelopera". Niestety jest to w tej chwili moja życiowa porażka jeżeli chodzi o inwestycje. Obecnie jestem 80% w plecy. Zgodnie z aktem notarialnym (podpisany 2,5 roku temu) wkład powinien zostać mi zwrócony miesiąc temu. HREIT nie dotrzymał terminu. Zaproponowano mi porozumienie wg którego miałem otrzymać do końca maja połowę mojego wkładu- niestety zostałem ponownie oszukany z informacją, że mój przelew został wstrzymany przez prezesa! Nieważne są umowy z Klientami. Zostały środki prawne.

Nie polecam

Postautor: Nie polecam » 10 cze 2024, 14:06

nybatteri82 pisze:Ostrzegam przed inwestowaniem u tego "dewelopera". Niestety jest to w tej chwili moja życiowa porażka jeżeli chodzi o inwestycje. Obecnie jestem 80% w plecy. Zgodnie z aktem notarialnym (podpisany 2,5 roku temu) wkład powinien zostać mi zwrócony miesiąc temu. HREIT nie dotrzymał terminu. Zaproponowano mi porozumienie wg którego miałem otrzymać do końca maja połowę mojego wkładu- niestety zostałem ponownie oszukany z informacją, że mój przelew został wstrzymany przez prezesa! Nieważne są umowy z Klientami. Zostały środki prawne.

Ma Pan/i na myśli inwestycję jako zakup mieszkania od HREIT czy bycie prywatnym inwestorem który udziela pożyczki dla EQ Real Estate? Jeśli chodzi o zakup mieszkania to na jakiej inwestycji tak było? Podpisał Pan porozumienie pomimo iż był Pan uprawniony do odstąpienia od umowy? Jak argumentowano wstrzymanie przelewu przez prezesa? Bardzo proszę o więcej informacji, ku przestrodze.

Nkifert

Postautor: Nkifert » 12 cze 2024, 16:13

Jestem inwestorem apartamentów Młynówka, czekam na zwrot środków z inwestycji. Minął już termin oddania zainwestowanej kwoty, a oni nie wypłacą, nie polecam wchodzić z nimi w jakiekolwiek umowy czy inwestycyjna czy z zakupem mieszkań.

jacej2112

Postautor: jacej2112 » 13 cze 2024, 7:53

Jestem w podobnej sytuacji, termin wypłaty środków jest na wrzesień, czy ma pan już jakaś strategię jak można odzyskać wpłacone środki?

Wróć do „Opinie o deweloperach i generalnych wykonawcach budujących mieszkania i biura”