Deweloper Venturo Investor - opinie i komentarze o firmie

Forum zawierające opinie o firmach deweloperskich i generalnych wykonawcach budujących w Krakowie i innych miastach Małopolski. Prosimy o wyważone i uzasadnione oceny deweloperów.
Patryk Kojder
Posty: 2
Rejestracja: 14 lut 2017, 20:07

Deweloper Venturo Investor - opinie i komentarze o firmie

Postautor: Patryk Kojder » 14 lut 2017, 20:14

witam,

Noszę sie z zamiarem budowy domu w okolicach Krakowa. Sprawdziłem już kilku deweloperów/wykonawców.
Znalazłem niewiele opinii o Venturo. Czy ktoś z forumowiczów słyszał lub miał do czynienia z tą firmą?

Proszę o poważne komentarze.

Pozdrawiam,
Patryk K.


Marian Nowak
Posty: 7
Rejestracja: 20 lut 2017, 10:57

Re: Deweloper Venturo Investor - opinie i komentarze o firmie

Postautor: Marian Nowak » 06 mar 2017, 10:22

Witam

Ja słyszałem co nieco o tej firmie. Znajomy kupił od nich dom 140m2 pod Krakowem. Z tego co mówił to jest zadowolony, trochę go to kosztowało bo robili kompleksowo. Stosunek jakości do ceny adekwatny

Patryk Kojder
Posty: 2
Rejestracja: 14 lut 2017, 20:07

Re: Deweloper Venturo Investor - opinie i komentarze o firmie

Postautor: Patryk Kojder » 16 mar 2017, 21:46

Marian Nowak pisze:Witam

Ja słyszałem co nieco o tej firmie. Znajomy kupił od nich dom 140m2 pod Krakowem. Z tego co mówił to jest zadowolony, trochę go to kosztowało bo robili kompleksowo. Stosunek jakości do ceny adekwatny

Dzięki za informację. Jestem już po wstępnych rozmowach z nimi. Na moją prośbę odwiedziliśmy kilka ich realizacji (zakończonych i w trakcie), powiem szczerze nie ma się do czego przyczepić. Solidna jakość wykonania.


alterego75
Posty: 10
Rejestracja: 19 mar 2017, 21:25

Re: Deweloper Venturo Investor - opinie i komentarze o firmie

Postautor: alterego75 » 25 kwie 2017, 15:37

Witam
Ja znam tę firmę i mogę śmiało polecić. Wybudowali mi dom w Sławkowie ok 180m2 powierzchni całkowitej. Było to już ładnych parę lat temu ale nadal stoi i ma się dobrze :-) Jestem bardzo zadowolony z jakości użytych materiałów od fundamentów, przez ściany po dach, tynki, stolarkę itp. Współpracowałem z nimi od początku przez wszystkie etapy od wyboru projektu do oddania budynku ponieważ pracuję dużo i nie miałem czasu się tym zajmować. Mieli chyba nawet wrzucić kilka zdjęć na swoją stronkę bo pytali czy zgodzę się na publikację ale od tamtego czasu nieźle się rozrośli, widziałem że nawet jakieś bloki tam projektowali. Firma naprawdę godna polecenia.

aniazieba74
Posty: 15
Rejestracja: 08 mar 2017, 13:08

Re: Deweloper Venturo Investor - opinie i komentarze o firmie

Postautor: aniazieba74 » 19 lip 2017, 15:20

Ja znam Panów z Venturo Investor. Swego czasu negocjowałam z nimi cenę domu w miniosiedlu jednak w sumie wyszło dla mnie za drogo, dziś żałuję bo wyszło im to bardzo okazale a ja wybrałam niby luksusowy apartament a to zawsze tylko mieszkanie w bloku jakby się nie nazywało a nie własny dom. Firma w porządku

GokuSajan
Posty: 14
Rejestracja: 06 kwie 2017, 16:59

Re: Deweloper Venturo Investor - opinie i komentarze o firmie

Postautor: GokuSajan » 10 sie 2017, 11:39

Patryk Kojder pisze:witam,

Noszę sie z zamiarem budowy domu w okolicach Krakowa. Sprawdziłem już kilku deweloperów/wykonawców.
Znalazłem niewiele opinii o Venturo. Czy ktoś z forumowiczów słyszał lub miał do czynienia z tą firmą?

Proszę o poważne komentarze.

Pozdrawiam,
Patryk K.


Jest to sprawdzona firma, czego nie można powiedzieć o większości deweloperów działających na polskim rynku. W przypadku veturo mamy pełen wgląd w proces budowy, wszystko konsultują i budują pod klienta wg jego indywidualnych kryteriów. Wiem bo korzystaliśmy z ich usług i jesteśmy z żoną zadowoleni. Dbają o szczegóły a nie jak reszta byle tanio i szybko. Polecam

Marta68
Posty: 2
Rejestracja: 05 kwie 2017, 22:59

Re: Deweloper Venturo Investor - opinie i komentarze o firmie

Postautor: Marta68 » 13 paź 2017, 17:45

Budują mój wymarzony domek :-) rośnie jak na drożdżach nie mogę się już go doczekać ;-p



Wróć do „Opinie o deweloperach i generalnych wykonawcach budujących mieszkania i biura”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości