Strona 1 z 1

Deweloper Matejek Kraków - opinie o firmie i mieszkaniach na forum

: 10 mar 2017, 21:13
autor: slawek
Widziałem, że są na forum osoby, które chyba mogłyby napisać, jakie mają opinie o deweloperze Matejek, bo kupiły od tej firmy nowe mieszkania w Krakowie. A zdaje się, że bardzo niedawno ukończyli inwestycję Wzgórze Krzemionki i przekazali lokale klientom, więc pewnie dużo spostrzeżeń na temat tej firmy jest :) Zwłaszcza, że realizują już kolejny projekt, czyli Zacisze Kordiana etap II (pierwszy już chyba dosyć dawno jest gotowy), a zbliżają się chyba kolejne budowy, za które będą odpowiadali. Przyda się trochę opinii między innymi na takie tematy jak:

  • Ceny nowych mieszkań, miejsc postojowych, komórek lokatorskich od dewelopera Matejek - jak wypadają na tle krakowskiego rynku nieruchomości.
  • Jakość nowych mieszkań, które oddają klientom, czy dużo jest poprawek przy odbiorach, czy sprawnie się z tym uwijają bez zbędnej zwłoki oraz jak mieszkania spisują się później.
  • Jakoś wykończenia części wspólnych, czy wszystko jest zrobione starannie, a ewentualne usterki sprawnie usuwane na podstawie prawa rękojmi.
  • Jak wyglądają kwestie formalne, czynsze za mieszkania, kwestia zarządu wspólnotą na początku i tak dalej :?:
  • Ogólne wrażenia, jakie odnosi się współpracują z Matejkiem jako klient
Chętnie dowiedziałbym się jakie ma Matejek opinie, bo jakby na to nie patrzyć, to projekty mają dosyć ciekawe, przynajmniej na wizualizacjach :) Dalej jest równie interesująco czy już mniej :?:

Re: Deweloper Matejek Kraków - opinie o firmie i mieszkaniach na forum

: 25 sty 2019, 17:49
autor: EndriuKrk60
Nie ma tutaj żadnych mieszkańców od Matejka?