Opinia i Wielickie Przedsiębiorstwo inwestycyjne osiedle „Nowy Świat”

Forum zawierające opinie o firmach deweloperskich i generalnych wykonawcach budujących w Krakowie i innych miastach Małopolski. Prosimy o wyważone i uzasadnione oceny deweloperów.
Ola303
Posty: 2
Rejestracja: 18 lut 2021, 22:34

Opinia i Wielickie Przedsiębiorstwo inwestycyjne osiedle „Nowy Świat”

Postautor: Ola303 » 18 lut 2021, 22:47

Witam serdecznie, znalazłam inwestycje w Wieliczce dewelopera Wielickie przedsiębiorstwo inwestycyjne osiedle „nowy świat”. Niestety nigdzie nie mogę znaleźć żadnej informacji na ich temat, nawet tej złej.... jakby nie istnieli.... napiszcie proszę czy coś słyszeliście o nich i czy to wiarygodna firma? Mam tam zarezerwowane mieszkanie, odbiór miał być w kwietniu ale przesunął się na wrzesień nie wiadomo czemu, na umówię rezerwacyjnej dostałam informacje ze to mieszkańcy pokrywają koszty odrolnienia... A podczas odbiorów mieszkań będzie zastosowany środek tymczasowy w postaci dużego zbiornika gazu który będzie funkcjonować na całe osiedle aż do momentu jak będzie docelowa sieć gazowa.... czy to jest normalne?


buda
Posty: 373
Rejestracja: 30 sty 2020, 22:52

Re: Opinia i Wielickie Przedsiębiorstwo inwestycyjne osiedle „Nowy Świat”

Postautor: buda » 19 lut 2021, 9:19

Ola303 pisze:Witam serdecznie, znalazłam inwestycje w Wieliczce dewelopera Wielickie przedsiębiorstwo inwestycyjne osiedle „nowy świat”. Niestety nigdzie nie mogę znaleźć żadnej informacji na ich temat, nawet tej złej.... jakby nie istnieli.... napiszcie proszę czy coś słyszeliście o nich i czy to wiarygodna firma? Mam tam zarezerwowane mieszkanie, odbiór miał być w kwietniu ale przesunął się na wrzesień nie wiadomo czemu, na umówię rezerwacyjnej dostałam informacje ze to mieszkańcy pokrywają koszty odrolnienia... A podczas odbiorów mieszkań będzie zastosowany środek tymczasowy w postaci dużego zbiornika gazu który będzie funkcjonować na całe osiedle aż do momentu jak będzie docelowa sieć gazowa.... czy to jest normalne?


Skoro zarezerwowałaś mieszkanie, to znaczy ze frima istnieje... Przecież byłaś w biurze, masz dokument, w ktorym są podane dane, w tym KRS. Jest strona www, gdzie są poprzednie inwestycje. Nie rozumiem.
Na stronie inwestycji jest podane, ze odbiór ma być w 3 kw. 2021. To znaczy w trzecim kwartale, a nie 3 kwietnia. Trzeci kwartał to sa miesiace siódmym, ósmy i dziewiąty, czyli lipiec, sierpień, wrzesień.



Wróć do „Opinie o deweloperach i generalnych wykonawcach budujących mieszkania i biura”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości