Wykończenie mieszkania od dewelopera Atal (Ataldesign) opinie na forum

Forum zawierające opinie o firmach deweloperskich i generalnych wykonawcach budujących w Krakowie i innych miastach Małopolski. Prosimy o wyważone i uzasadnione oceny deweloperów.
Krakus44
Posty: 536
Rejestracja: 24 paź 2018, 21:03

Re: Wykończenie mieszkania od dewelopera Atal (Ataldesign) opinie na forum

Postautor: Krakus44 » 25 mar 2019, 20:32

Ja rowniez jestem wlascicicielm mieszkania zakupionego od firmy Atal. To co przeszedlem przy odbiorze mieszkania nikomu nie zycze. Robia co chca za nasze pieniadze, wynajmuja pseudofirmy, ktore nie maja pojecia o plytkach, wentylacjach, dostawianiu scianek na prosto itd. W trakcie pierwszego odbioru mialem ponad 60 usterek, nie odebralem mieszkania. Przy drugim okolo 20 usterek. Plytki w lazience polozyli niezgodnie z wizualizacja, wszystkie niedorobki zapieprzone silikonem. Rowniez nie mialem mozliwiosci obejrzec ich wyczynow w trakcie wykanczania mieszkania bo inwestycja byla zamknieta. Uparlem sie jednak i ostatecznie przerobili lazienke. Bylo to jednak przed odbiorem. Patrzac na zdjecia, nigdy nie podpisalbym odbioru mieszkania, i jesli moje kontakty nie przynioslyby efektu przekazalbym sprawe prawnikowi. Przeciez to wyglada jak w filmie Bareji...:-(


Wróć do „Opinie o deweloperach i generalnych wykonawcach budujących mieszkania i biura”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości