Deweloper Warsaw Luxury - opinie na forum o firmie i mieszkaniach

Forum zawierające opinie o firmach deweloperskich i generalnych wykonawcach budujących w Krakowie i innych miastach Małopolski. Prosimy o wyważone i uzasadnione oceny deweloperów.
boszczyt
Posty: 1
Rejestracja: 04 kwie 2021, 17:19

Deweloper Warsaw Luxury - opinie na forum o firmie i mieszkaniach

Postautor: boszczyt » 04 kwie 2021, 17:29

Witam, zastanawiałam się nad zakupem mieszkania w Wilanowska Point na skrzyżowaniu Wilanowskiej i Sikorskiego. Budynek jest już wybudowany i z tego co wiem nawet oddany do użytkowania. Czy ktoś miał już do czynienia z deweloperem, który wybudował ten budynek tj. firmą Warsaw Luxury lub ma o nim jakieś informacje. W necie prawie nic nie ma o tej firmie. Pozdrawiam i z góry dziękuję za wszelkie info.


alex
Posty: 23
Rejestracja: 30 lip 2017, 0:10

Re: Deweloper Warsaw Luxury - opinie na forum o firmie i mieszkaniach

Postautor: alex » 09 kwie 2021, 12:40

boszczyt pisze:Czy ktoś miał już do czynienia z deweloperem, który wybudował ten budynek tj. firmą Warsaw Luxury lub ma o nim jakieś informacje. W necie prawie nic nie ma o tej firmie. Pozdrawiam i z góry dziękuję za wszelkie info.

Skoro wybudowali już budynek i jest gotowy do zamieszkania, to plus jest taki, że nie ma specjalnego ryzyka, że go nie zbudują i zostaniesz na lodzie. To jedna z większych zalet kupowania gotowego mieszkania, plus to, że możesz je sobie obejrzeć. Jeżeli chodzi o samą jakoś zrealizowanego budynku, to najlepiej wziąć do wystawienia opinii i ceny tego kogoś, kto się na tym zna, albo jakiegoś budowlańca, a może firma zajmująca się sprawdzaniem nowych mieszkań - jak np. ta, to pewnie powiedzą coś o tym, czy dobrze wybudowane i czy warto brać, ewentualnie znajdą usterki wymagające naprawy.

Co do samej inwestycji Wilanowska Point, to napisz o niej kilka słów w przeznaczonym do tego temacie, bo całkiem mnie o na ciekawi.



Wróć do „Opinie o deweloperach i generalnych wykonawcach budujących mieszkania i biura”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość