Deweloper Budopol Kraków - opinie o firmie na forum

Forum zawierające opinie o firmach deweloperskich i generalnych wykonawcach budujących w Krakowie i innych miastach Małopolski. Prosimy o wyważone i uzasadnione oceny deweloperów.
gizmo
Posty: 21
Rejestracja: 28 sie 2016, 10:25

Deweloper Budopol Kraków - opinie o firmie na forum

Postautor: gizmo » 11 kwie 2017, 21:36

Mam pytanie, może jest ktoś na forum, kto mógłby napisać coś o tym, jakie według niego ma opinie deweloper Budopol, czyli firma, która historię ma dosyć długą chyba i niejedno w Krakowie zbudowali. Jednym z ich najnowszych projektów, jest inwestycja przy Ostatniej, czyli na Prądniku Czerwonym, w sąsiedztwie Grzegórzek i ul. Mogilskiej. Mógłby ktoś może napisać co sądzi o współpracy z tą firmą i mieszkaniach przez nich budowanych. Dobrze się trzymają, a ewentualne usterki w lokalach i częściach wspólnych są sprawnie usuwane :?: Można bez obaw kupić od nich lokal dla siebie czy raczej powinno się na nich uważać. Będę wdzięczny za wszelkie informacje o firmie Budopol Kraków, na pewno nie tylko ja jestem tym zainteresowany :)


macem
Posty: 9
Rejestracja: 24 wrz 2015, 15:31

Re: Deweloper Budopol Kraków - opinie o firmie na forum

Postautor: macem » 24 cze 2019, 12:23

Witam kupowałem od nich mieszkanie na Ostatniej i powiem że bardzo ładne wykończenie budynku, standard wysoki, w mieszkaniu też ściany proste, okna ok, nie miałem zastrzeżeń do niczego. Jedyny minus to że akurat zakupiłem mieszkanie gdzie była zabudowa balkonowa i za nią musiałem dopłacić.

BetronParks
Posty: 1
Rejestracja: 06 lip 2021, 11:24

Deweloper Budopol Kraków - opinie o firmie na forum

Postautor: BetronParks » 06 lip 2021, 11:32

Mam pytanie, może jest ktoś na forum, kto mógłby napisać coś o tym, jakie według niego ma opinie deweloper Budopol, czyli firma, która historię ma dosyć długą chyba i niejedno w Krakowie zbudowali. Jednym z ich najnowszych projektów, jest inwestycja przy Ostatniej, czyli na Prądniku Czerwonym, w sąsiedztwie Grzegórzek i ul. Mogilskiej. Mógłby ktoś może napisać co sądzi o współpracy z tą firmą i mieszkaniach przez nich budowanych. Dobrze się trzymają, a ewentualne usterki w lokalach i częściach wspólnych są sprawnie usuwane ? Można bez obaw kupić od nich lokal dla siebie czy raczej powinno się na nich uważać. Będę wdzięczny za wszelkie informacje o firmie Budopol Kraków, na pewno nie tylko ja jestem tym zainteresowany



Wróć do „Opinie o deweloperach i generalnych wykonawcach budujących mieszkania i biura”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 6 gości