RE-Bau Development - opinie o deweloperze na forum

Forum zawierające opinie o firmach deweloperskich i generalnych wykonawcach budujących w Krakowie i innych miastach Małopolski. Prosimy o wyważone i uzasadnione oceny deweloperów.
MarcinJ
Posty: 438
Rejestracja: 29 sie 2015, 19:59

RE-Bau Development - opinie o deweloperze na forum

Postautor: MarcinJ » 18 maja 2022, 12:59

Nie wiem czy deweloper RE-Bau Development ma jakieś większe doświadczenie, ale może ktoś kupił już jakieś mieszkanie od nich i podzieli się opinią o współpracy z nimi i samym wybudowanym mieszkaniu? Kojarzę oczywiście RE-Bau jako generalnego wykonawcę inwestycji, ale nie kojarzę ich z budownictwa mieszkaniowego prowadzonego na własny rachunek. Jak idzie im działalność deweloperska?


oleo
Posty: 174
Rejestracja: 18 cze 2016, 19:11

Re: RE-Bau Development - opinie o deweloperze na forum

Postautor: oleo » 18 paź 2022, 13:06

Przy ul. Ślicznej postawili niewielki bloczek, nawet nieźle wygląda, w standardzie też chyba całkiem dobrym. Z tego, co kojarzę, to robili przyłącza pod klimatyzację domyślnie, co jednak w Krakowie nie jest standardem i pewne jeszcze długo nie będzie. Nie wiem jak sama jakość mieszkań, bo nie kojarzę nikogo, kto odbierał mieszkanie od dewelopera Re-Bau Development, ale pewnie nie jest źle, tej firmie jednak nie można odmówić doświadczenia.

iti
Posty: 1169
Rejestracja: 30 wrz 2015, 23:47

Re: RE-Bau Development - opinie o deweloperze na forum

Postautor: iti » 12 kwie 2023, 10:46

Byłem w bloku, którego byli chyba generalnym wykonawcą i nie było się do czego przyczepić, generalnie, to znajdą się nieźle na robocie. A nie wiem czy dla dewelopera dobry generalny i dobry nadzór nad nim, to nie jest połowa sukcesu.



Wróć do „Opinie o deweloperach i generalnych wykonawcach budujących mieszkania i biura”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości