Deweloper Stylhut Plus - opinie na forum o firmie budującej mieszkania

Forum zawierające opinie o firmach deweloperskich i generalnych wykonawcach budujących w Krakowie i innych miastach Małopolski. Prosimy o wyważone i uzasadnione oceny deweloperów.
AlicjaKot
Posty: 1
Rejestracja: 02 sty 2023, 18:57

Deweloper Stylhut Plus - opinie na forum o firmie budującej mieszkania

Postautor: AlicjaKot » 02 sty 2023, 19:04

Ja tutaj tylko zostawię swoją opinię na temat dewelopera.
Uważajcie przy odbiorze mieszkań. Niestety popełniłam błąd przy odbiorze mieszkania podpisując protokół odbioru z komentarzem, że znalezione usterki mają zostać bezzwłocznie naprawione. Jedna z nich czeka na naprawę od 3 lat... Chodzi o osiedle: Botanika. Obrysowane drzwi wejściowe zostały naprawione, uwaga - flamastrem :)
Wielokrotnie zgłaszałam usterki telefonicznie, mailowo, deweloper zbywanie właścicieli ma opanowane do perfekcji. Dopiero postraszenie sprawą w sądzie odniosło jakikolwiek pozytywny skutek.
Miałam też problem z cieknącym kaloryferem. Osoba, która przyszła na oględziny powiedziała mi, że teraz nie cieknie i że pewnie sama sobie coś wylałam pod kaloryfer, żeby wyłudzić odszkodowanie za panele (tak, panele zostały zalane pod nieobecność w mieszkaniu i nadają się do wymiany).

Pozdrawiam grupe!


iti
Posty: 1178
Rejestracja: 30 wrz 2015, 23:47

Re: Deweloper Stylhut Plus - opinie na forum o firmie budującej mieszkania

Postautor: iti » 03 sty 2023, 12:52

To ten sam deweloper, bo obiecywał mieszkańcom parking naziemny z możliwością wynajmowania miejsc postojowych, ale później zmienił zdanie i stwierdził, że jednak wybuduje na tej działce kolejny blok? Jak to dalej poszło, faktycznie ma tam powstać dodatkowy, czwarty budynek?

martyna
Posty: 39
Rejestracja: 04 kwie 2017, 21:49

Re: Deweloper Stylhut Plus - opinie na forum o firmie budującej mieszkania

Postautor: martyna » 29 cze 2023, 12:00

Może wypowie się ktoś, kto kupił mieszkanie od dewelopera Stylhut mieszkanie i da znać na forum, jakie ma na ten temat opinie po kilku latach jego użytkowania?


iti
Posty: 1178
Rejestracja: 30 wrz 2015, 23:47

Re: Deweloper Stylhut Plus - opinie na forum o firmie budującej mieszkania

Postautor: iti » 25 gru 2023, 15:50

A jak z tym blokiem króry mieli dodatkowo wybudować na osiedlu Botanika? Ta inwestycja w końcu ruszy czy nie? Jak z jakością mieszkań postawionych przez nich na Płaszowie, przy ul. Lasówka?



Wróć do „Opinie o deweloperach i generalnych wykonawcach budujących mieszkania i biura”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości