Basiewicz Osiedle Nowomiejska Suwałki

Forum zawierające opinie o firmach deweloperskich i generalnych wykonawcach budujących w Krakowie i innych miastach Małopolski. Prosimy o wyważone i uzasadnione oceny deweloperów.
Koko45
Posty: 1
Rejestracja: 29 lut 2024, 13:13

Basiewicz Osiedle Nowomiejska Suwałki

Postautor: Koko45 » 29 lut 2024, 14:36

Witam Chciałbym skierować kilka słow do potęcjalnych nabywców mieszkań na osiedlu Nowomiejska w Suwałkach (wybudowanych przez Basiewicz Deweloper).
Ludzie zanim podpiszecie jakiekolwiek papiery, umowy przedwstępne etc. Zapraszam na osiedle na tzw. "wizję lokalną". To co przynajmniej w moim mniemaniu powinno być wizytówką dobrego dewelopera to ogrodzenie i zagospodarowanie terenu osiedlowego. W tym wypadku ogrodzenie jak zostało zamontowane przez w/w dewelopera to po prostu żart jakiś. To chyba najtańsza opcja jaka była dostępna u producenta. Elementy z których jest zrobione wyginają się "w oczach". Zagospodarowanie terenu też pozostawia wiele do życzenia i nie jest podobne do tych pięknych zdjęć z prospektów reklamowych. Jeszcze raz zapraszam wszystkich potencjalnych klientów do obejrzenia osiedla przed zakupem i zamienienia kilku słów z mieszkańcami. Ja niestety nie miałem tej możliwości bo kiedy kupowałem swoje mieszkanie ogrodzenia i całego zagospodarowania osiedla nie było, chociaż deweloper zapewniał że to będzie "Prima sort". Pozdrawiam serdecznie

Wróć do „Opinie o deweloperach i generalnych wykonawcach budujących mieszkania i biura”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości