Deweloper Super Krak S.A. - opinie i forum o firmie budującej mieszkania

Forum zawierające opinie o firmach deweloperskich i generalnych wykonawcach budujących w Krakowie i innych miastach Małopolski. Prosimy o wyważone i uzasadnione oceny deweloperów.
Waldi83
Posty: 4
Rejestracja: 04 paź 2017, 13:48

Deweloper Super Krak S.A. - opinie i forum o firmie budującej mieszkania

Postautor: Waldi83 » 04 paź 2017, 14:53

Witam zakupiliśmy mieszkanie od Super Krak S.A. Chciałbym tylko powiedzieć, że jestesmy bardzo zadowoleni z zakupu i z obsługi klienta. Mega profesjonalne podejście do klienta. Polecam.


Basta
Posty: 15
Rejestracja: 02 maja 2016, 18:03

Re: Deweloper Super Krak S.A. - opinie i forum o firmie budującej mieszkania

Postautor: Basta » 04 paź 2017, 23:55

I dlatego kolego latasz jak kot z pęcherzem po tym forum i naganiasz? Ile wam płacą od posta?

ragar
Posty: 438
Rejestracja: 01 maja 2015, 12:39

Re: Deweloper Super Krak S.A. - opinie i forum o firmie budującej mieszkania

Postautor: ragar » 05 paź 2017, 0:38

Jak dla mnie, to ktoś tu robi reklamę na forum deweloperowi Super Krak, a chyba jednak można by to było zrobić mniej nieudolnie, bo taka forma raczej odpycha. Nie wiem, może przedmówca kupił mieszkanie od nich, a może nie, ale szkoda, że nie wysilił się, żeby napisać w jakiej inwestycji i nie podał większej liczby szczegółów. Z tego, co jak kojarzę, to ta firma budowała Apartamenty Kaskada Kraków i o ile inwestycja ta prezentuje się całkiem ciekawie, jeśli chodzi o architekturę, to ktoś tam czegoś nie ogarnął chyba prawidłowo. przynajmniej wizualnie...

Obrazek

Budynek po lewej to właśnie wspomniana Kaskada, po lewej natomiast Dobrego Pasterza od Budrem, ja nie wiem kto tu zawinił, ale obydwie inwestycje stoją niezwykle blisko siebie - każdy może sam zobaczyć na Dobrego Pasterza, obok Ronda Barei. Może z punktu widzenia prawa, standardów i przepisów, jest tu wszystko poprawnie, ale wygląda to kiepsko i ja nie chciałbym mieć takiego widoku z okien mieszkania - choć to oczywiście tylko moje opinie. Do tego mocno grodzone jest to osiedle, chyba nawet osobne etapy między sobą, choć tu nie mam pewności czy nadal tak jest, no ale też co komu odpowiada :) We mnie deweloper Super Krak budzi bardzo mieszane odczucia, choć oczywiście nie skreślam tej firmy. Ciekawi mnie bardziej to, czy budowane przez nich mieszkania mają dużo wad (usterki uważam, że rzecz normalną w nowym mieszkaniu), a chyba nawet bardziej, jak radzą sobie z ich usuwaniem i ze zgłoszeniami reklamacyjny, wg mnie, po tym poznaje się klasę dewelopera. Może ktoś się w tej sprawie wypowie na forum?


Waldi83
Posty: 4
Rejestracja: 04 paź 2017, 13:48

Re: Deweloper Super Krak S.A. - opinie i forum o firmie budującej mieszkania

Postautor: Waldi83 » 05 paź 2017, 15:39

ragar pisze:Jak dla mnie, to ktoś tu robi reklamę na forum deweloperowi Super Krak, a chyba jednak można by to było zrobić mniej nieudolnie, bo taka forma raczej odpycha. Nie wiem, może przedmówca kupił mieszkanie od nich, a może nie, ale szkoda, że nie wysilił się, żeby napisać w jakiej inwestycji i nie podał większej liczby szczegółów. Z tego, co jak kojarzę, to ta firma budowała Apartamenty Kaskada Kraków i o ile inwestycja ta prezentuje się całkiem ciekawie, jeśli chodzi o architekturę, to ktoś tam czegoś nie ogarnął chyba prawidłowo. przynajmniej wizualnie...

Obrazek

Budynek po lewej to właśnie wspomniana Kaskada, po lewej natomiast Dobrego Pasterza od Budrem, ja nie wiem kto tu zawinił, ale obydwie inwestycje stoją niezwykle blisko siebie - każdy może sam zobaczyć na Dobrego Pasterza, obok Ronda Barei. Może z punktu widzenia prawa, standardów i przepisów, jest tu wszystko poprawnie, ale wygląda to kiepsko i ja nie chciałbym mieć takiego widoku z okien mieszkania - choć to oczywiście tylko moje opinie. Do tego mocno grodzone jest to osiedle, chyba nawet osobne etapy między sobą, choć tu nie mam pewności czy nadal tak jest, no ale też co komu odpowiada :) We mnie deweloper Super Krak budzi bardzo mieszane odczucia, choć oczywiście nie skreślam tej firmy. Ciekawi mnie bardziej to, czy budowane przez nich mieszkania mają dużo wad (usterki uważam, że rzecz normalną w nowym mieszkaniu), a chyba nawet bardziej, jak radzą sobie z ich usuwaniem i ze zgłoszeniami reklamacyjny, wg mnie, po tym poznaje się klasę dewelopera. Może ktoś się w tej sprawie wypowie na forum?



Trochę to śmieszne... Jakbyś nie zauważył teraz większość osiedli jest tak budowanych. Deweloperzy potrafią postawić nawet 10 budynków jeden obok drugiego. A Ty, kupujący mieszkanie przecież nie jesteś zmuszany do kupna go tam gdzie Ci się nie podoba. Mi osobiście apartamenty Kaskada bardzo przypadły do gustu. Więcej Ci powiem- moje mieszkanie jest wlasnie w tym miejscu, ktore Tobie robi taki wielki problem. A wybczacie, że wczęsniej zrobilem tak słabą jak to nazwaliście ''reklamę''. Nie miałem czasu, a byłem po prostu mega ucieszony z zakończonej realizacji kupna tego mieszkania. Zaczynam Nowy etap w swoim życiu, chyba każdy byłby w lekkim ''amoku'' ;)

ragar
Posty: 438
Rejestracja: 01 maja 2015, 12:39

Re: Deweloper Super Krak S.A. - opinie i forum o firmie budującej mieszkania

Postautor: ragar » 06 paź 2017, 1:10

Ale ja wiem, że teraz buduje się gęsto, działki drogie, więc każdy deweloper upycha na nich tak dużo, jak tylko się da. Niemniej są tacy, którzy robią to bardziej rozsądnie i mniej rozsądnie. Była kiedyś taka zasada, czy może tylko dobry zwyczaj, wg którego odległość pomiędzy budynkami nie powinna być mniejsza, niż ich wysokość, tu raczej tak nie jest. Przy czym, jak pisałem, nie wiem czyja to wina, bo chyba dwóch deweloperów tu budowało, choć szkoda, że wcześniej ze sobą nie ustalili jakieś lepszej koncepcji zabudowy.

Obrazek

A tu przykład z osiedla, które ma złą sławę w Krakowie, ze względu na gęstość i skalę zabudowy oraz jest uważane za budżetowe, wygląda jednak nieco bardziej przestronnie. Do tego te bloki mają wysokość 7 pięter, a nie 10, jak przy Dobrego Pasterza. Nie chce mi się jakoś specjalnie o tym rozprawiać, bo w żadnej z tych inwestycji nie mam zamiaru kupić mieszkania, niemniej nie lubię takiego jednostronnego podejścia. Oczywiście każdy może kupić co mu się podoba i gdzie mu się podoba, a ja mam nadzieję, że będzie zadowolony :) Ale też każda inwestycja ma swoje plusy i minusy.

Lepiej powiedz, czy deweloper Super Krak wywiązał się dokładnie z umowy deweloperskiej na zakup mieszkania i czy wszystko było w porządku z tym. A także czy mieszkanie lub blok miały jakoś usterki i czy sprawnie zostały usunięte.

Kojot900
Posty: 3
Rejestracja: 18 paź 2017, 8:39

Re: Deweloper Super Krak S.A. - opinie i forum o firmie budującej mieszkania

Postautor: Kojot900 » 18 paź 2017, 8:53

Nie wiem skąd to zdziwienie, że te budynki są tak blisko siebie... Teraz takie jest budownictwo. Budynki rosną jak po deszczu i są stawiane jeden kolo drugiego, bo to po prostu wychodzi taniej niż kupowanie na każdy budynek osobnej działki. Ja posiadam mieszkanie właśnie w apartamentach kaskada i też jestem zadowolony. To prawda, że Super Krak bardzo dba o swoich klientów. U nas zakup mieszkania był przeprowadzony bardzo sprawnie i rzeczowo. Obsługa klienta na bardzo wysokim poziomie, możliwosc obejrzenia mieszkania praktycznie w każdej chwili (po wcześniejszym kontakcie telefonicznym). Samo mieszkanie bardzo dobrze wykończone, nie mieliśmy się do czego przyczepić. Klatki schodowe zrobione bardzo schludnie, minimalistycznie, z klasą. A sam budynek z zewnątrz nam się podoba bardzo, trafia w nasze gusta. Pozdrawiam.



Wróć do „Opinie o deweloperach i generalnych wykonawcach budujących mieszkania i biura”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości