Deweloper Cordia - opinie na forum o firmie budującej mieszkania

Forum zawierające opinie o firmach deweloperskich i generalnych wykonawcach budujących w Krakowie i innych miastach Małopolski. Prosimy o wyważone i uzasadnione oceny deweloperów.
tomekl007
Posty: 182
Rejestracja: 20 wrz 2016, 20:37

Deweloper Cordia - opinie na forum o firmie budującej mieszkania

Postautor: tomekl007 » 17 paź 2017, 9:44

Witam ,czy ktoś ma jakieś opinie o developerze Cordia?
Mysle nad zakupem Cystersow by Cordia ale nie moge nic znalesc o developerze.


Nowy
Posty: 1626
Rejestracja: 05 lip 2015, 13:43

Re: Deweloper Cordia - opinie na forum o firmie budującej mieszkania

Postautor: Nowy » 17 paź 2017, 13:43

Z tego co kojarzę, to chyba jakaś węgierska i do tego chyba firma, kiedy jakiś czas temu byłem w Budapeszcie, to widziałem ich biura tam :) Nie wiem, jakie opinie ma deweloper Cordia wśród osób, które kupiły od niego mieszkania, ale firma jest raczej spora i dosyć poważna.

przemek1991
Posty: 1
Rejestracja: 08 sty 2021, 10:44

Re: Deweloper Cordia - opinie na forum o firmie budującej mieszkania

Postautor: przemek1991 » 08 sty 2021, 10:45

Wszystkim osobom, które planują kupić mieszkanie od tego dewelopera stanowczo odradzam! Po zakupie mieszkania spółka odrzuca wszystkie zgłoszenia, które są do niej wysyłane w ramach rękojmi (bez przeprowadzenia rzetelnej ekspertyzy). Wszystkie problemy zrzucane są na pozostałych lokatorów. Pozostaje jedynie droga skierowana do UOKiK'u i sądu żeby dochodzić swoich spraw. W moim przypadku hałas wydobywający się z "części wspólnej" sprawia mi wielkie problemy z podstawowymi czynnościami życiowymi jak praca czy sen. Jeszcze raz stanowczo odradzam - masa zszarpanych nerwów i stres przez ostatnie miesiące :( Moja opinie dotyczy inwestycji Stacja Kazimierz


luc
Posty: 633
Rejestracja: 27 wrz 2016, 0:15

Re: Deweloper Cordia - opinie na forum o firmie budującej mieszkania

Postautor: luc » 09 sty 2021, 0:16

przemek1991 pisze:W moim przypadku hałas wydobywający się z "części wspólnej" sprawia mi wielkie problemy z podstawowymi czynnościami życiowymi jak praca czy sen. Jeszcze raz stanowczo odradzam - masa zszarpanych nerwów i stres przez ostatnie miesiące :( Moja opinie dotyczy inwestycji Stacja Kazimierz

Co to za część wspólna, z której wydobywa się hałas? W Krakowie deweloper Cordia buduje całkiem ładne bloki, nie słyszałem też, żeby ich mieszkańcy mieli mieć jakieś specjalne problemy z nowymi mieszkaniami od nich.

smegow
Posty: 23
Rejestracja: 14 wrz 2020, 23:03

Re: Deweloper Cordia - opinie na forum o firmie budującej mieszkania

Postautor: smegow » 29 sty 2021, 4:41

W Krakowie postawili też budynek Lotniczówka przy ul. Życzkowskiego, moim zdaniem bardzo ładna inwestycja, z elewacją wykończoną płytką elewacyjną, szkoda że w tej stylistyce nie powstało jakieś większe osiedle, tylko pojedynczy budynek. Części wspólne także nieźle wykończone w tym budynku, niestety nie było mi dane obejrzeć żadnego nowego mieszkania, ale może ktoś napisze, jak to wygląda w przypadku dewelopera Cordia na tej inwestycji?



Wróć do „Opinie o deweloperach i generalnych wykonawcach budujących mieszkania i biura”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości