Dom Development - opinie o deweloperze i mieszkaniach na forum

Forum zawierające opinie o firmach deweloperskich i generalnych wykonawcach budujących w Krakowie i innych miastach Małopolski. Prosimy o wyważone i uzasadnione oceny deweloperów.
nutty_10
Posty: 54
Rejestracja: 31 gru 2019, 15:16

Re: Dom Development - opinie o deweloperze i mieszkaniach na forum

Postautor: nutty_10 » 31 maja 2023, 22:19

Ja kupiłem od Sento i dramat. Sciema na każdym kroku. Ugadałem jakąś obniżkę symboliczną za wady, w stylu 1000zł, a na podpisaniu umowy przedstawiciel developera się zapiera że nic takiego nie miało miejsca i że jak nie chcę to niech nie podpisuję. Dobrze ze miałem potwierdzenie na mailach.

Jakość wykończenia też słaba, ściany pękają po roku, developer albo nie odpowiada na maile albo nie ma sobie nic do zarzucenia. Wg jego instrukcji, którą niby dołączyli, ale nie potrafią powiedzieć w jakim dokumencie, zeby ściany nie pękały trzeba zrobić 0.5 cm dylatację (aka dziurę w ścianie). Oczywiście całe piętro ma popękane ściany, bo żaden wykonawca "się nie dostosował"


Komentator
Posty: 15
Rejestracja: 03 mar 2024, 22:10

Re: Dom Development - opinie o deweloperze i mieszkaniach na forum

Postautor: Komentator » 06 mar 2024, 0:27

Podbijam, jakies nowe opinie o developerze Dom Development od osob ktore kupily mieszkanie i juz mieszkaja?



Wróć do „Opinie o deweloperach i generalnych wykonawcach budujących mieszkania i biura”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości