Dom Development - opinie o deweloperze i mieszkaniach na forum

Forum zawierające opinie o firmach deweloperskich i generalnych wykonawcach budujących w Krakowie i innych miastach Małopolski. Prosimy o wyważone i uzasadnione oceny deweloperów.
riczi
Posty: 131
Rejestracja: 23 sty 2017, 0:43

Dom Development - opinie o deweloperze i mieszkaniach na forum

Postautor: riczi » 02 lis 2017, 23:23

A ja mam pytanie o to, czy może się ktoś podzielić tym, jakie ma opinie deweloper Dom Development, który buduje między innymi nowe mieszkania w Warszawie. Postawili sporo nowych inwestycji, a cały czas realizują kolejne, między innymi całkiem nowy projekt blisko Kanału Żerańskiego, czyli Port Żerań Warszawa, mam wrażenie, że to jeden z większych deweloperów, z tych, którzy działają na stołecznym rynku, a skoro utrzymuje się na nim od lat, to pewnie coś znaczy :) Może znajdzie się ktoś, kto opisze na forum, jakie ma z nimi doświadczenia, jakie budują mieszkania i budynki, jak się w nich mieszka i na co zwracać szczególną uwagę kupując nowy lokal od Dom Development. Doradźcie czy ta forma jest godna zaufania, bo wiadomo, że zakup domu dla siebie, to często decyzja związana z wzięciem kredytu hipotecznego, a więc podjęcia decyzji brzemiennej w skutkach przez wiele kolejnych lat. Jeśli ktoś miał jakieś usterki w mieszkaniu (co nie jest niczym dziwnym na tym rynku), to sprawnie radzili sobie z ich usuwaniem i robili to dobrze :?:


zytka
Posty: 20
Rejestracja: 05 paź 2017, 0:51

Re: Dom Development - opinie o deweloperze i mieszkaniach na forum

Postautor: zytka » 16 gru 2018, 21:08

Deweloper Dom Development, to chyba duża firma, która zrealizowała już wiele projektów mieszkaniowych i wiele jeszcze realizuje, chyba jednym z większych, trwających obecnie, jest inwestycja Marina Mokotów, którą buduje przy Żwirki i Wigury. Ale chętnie bym się dowiedziała czegoś o o tej firmie, poznała opinie o niej od osób, które kupiły od niej mieszkanie i miały okazję w nim pomieszkać kilka lat. W szczególności ciekawi mnie, jak Dom Development radzi sobie z usuwaniem usterek w nowych mieszkaniach, może ktoś ma w tym zakresie jakieś własne doświadczenia i podzieli się nimi na forum :?:

gdansk
Posty: 3
Rejestracja: 08 gru 2021, 14:04

Opinia o Dom Development

Postautor: gdansk » 18 gru 2021, 17:41

Czy możecie się podzielić opiniami na temat Dom Development, wiele osób chce zakupić mieszkanie w Warszawie, myśle, że ten watek może okazać się wyjątkowo potrzebny :)


gdansk
Posty: 3
Rejestracja: 08 gru 2021, 14:04

Dom Development opinie

Postautor: gdansk » 10 sty 2022, 8:36

Czy możecie się podzielić opiniami na temat Dom Development, wiele osób chce zakupić mieszkanie w Warszawie, myśle, że ten watek może okazać się wyjątkowo potrzebny :)

iti
Posty: 1170
Rejestracja: 30 wrz 2015, 23:47

Re: Dom Development opinie

Postautor: iti » 16 sty 2022, 19:31

gdansk pisze:Czy możecie się podzielić opiniami na temat Dom Development, wiele osób chce zakupić mieszkanie w Warszawie, myśle, że ten watek może okazać się wyjątkowo potrzebny :)

Kojarzy ktoś może, czy deweloper Dom Development wybudował coś kiedykolwiek w Krakowie? Czy to firma działająca głównie w Warszawie? Ja nie mogę sobie przypomnieć żadnej ich inwestycji w stolicy Małopolski.

ralf
Posty: 202
Rejestracja: 29 maja 2020, 23:33

Re: Dom Development opinie

Postautor: ralf » 18 sty 2022, 10:20

iti pisze:
gdansk pisze:Czy możecie się podzielić opiniami na temat Dom Development, wiele osób chce zakupić mieszkanie w Warszawie, myśle, że ten watek może okazać się wyjątkowo potrzebny :)

Kojarzy ktoś może, czy deweloper Dom Development wybudował coś kiedykolwiek w Krakowie? Czy to firma działająca głównie w Warszawie? Ja nie mogę sobie przypomnieć żadnej ich inwestycji w stolicy Małopolski.

sento.pl
Od 2021 roku należymy do Grupy Kapitałowej Dom Development S.A. - największego dewelopera w Polsce

iti
Posty: 1170
Rejestracja: 30 wrz 2015, 23:47

Re: Dom Development opinie

Postautor: iti » 18 sty 2022, 15:39

ralf pisze:
iti pisze:
gdansk pisze:Czy możecie się podzielić opiniami na temat Dom Development, wiele osób chce zakupić mieszkanie w Warszawie, myśle, że ten watek może okazać się wyjątkowo potrzebny :)

Kojarzy ktoś może, czy deweloper Dom Development wybudował coś kiedykolwiek w Krakowie? Czy to firma działająca głównie w Warszawie? Ja nie mogę sobie przypomnieć żadnej ich inwestycji w stolicy Małopolski.

sento.pl
Od 2021 roku należymy do Grupy Kapitałowej Dom Development S.A. - największego dewelopera w Polsce

Zgadza się, ale to całkiem niedawno, trudno uznać, że te inwestycje, to Dom Development stawiał.

Nowy
Posty: 1651
Rejestracja: 05 lip 2015, 13:43

Re: Dom Development - opinie o deweloperze i mieszkaniach na forum

Postautor: Nowy » 28 cze 2022, 10:12

Jak przebiega współpraca z tym deweloperem przy zakupie mieszkania w Krakowie? Może się już ktoś podzielić jakimiś doświadczeniami i opiniami o Dom Development z lokalnego rynku, na którym jest to jednak nowa firma?


kama
Posty: 88
Rejestracja: 07 mar 2016, 0:48

Re: Dom Development - opinie o deweloperze i mieszkaniach na forum

Postautor: kama » 25 wrz 2022, 14:43

Podbijam temat, jak się sprawuje Dom Development w Krakowie? Ktoś już może wprowadził się w naszym mieście do mieszkania wybudowanego przez tego dewelopera? Jeżeli ktoś ma jakieś opinie o mieszkaniach kupionych od tej firmy w Warszawie lub w innych miastach, to niech podzieli się nimi na forum. Pewnie sporo osób tego szuka przez zakupem mieszkania.

oleo
Posty: 174
Rejestracja: 18 cze 2016, 19:11

Re: Dom Development - opinie o deweloperze i mieszkaniach na forum

Postautor: oleo » 21 mar 2023, 16:31

Ktoś już może odbierał mieszkanie w Krakowie, za które odpowiada deweloper Dom Development? Jakie wrażenia? Ciekawi mnie, czy jest lepiej, niż kiedy to mniejsze krakowskie firmy budowały czy wręcz przeciwnie.



Wróć do „Opinie o deweloperach i generalnych wykonawcach budujących mieszkania i biura”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości