Deweloper Novisa - opinie o deweloperze na forum - działającym w Warszawie

Forum zawierające opinie o firmach deweloperskich i generalnych wykonawcach budujących w Krakowie i innych miastach Małopolski. Prosimy o wyważone i uzasadnione oceny deweloperów.
Nobody1180

Re: Deweloper Novisa - opinie o deweloperze na forum - działającym w Warszawie

Postautor: Nobody1180 » 19 gru 2018, 21:18

Nobody1180 pisze:
Osiedle Urocze pisze:Witam, czy są tu osoby które zakupiły mieszkanie bądź planują zakup na osiedlu Uroczym (Osiedle Urocze Pruszków) ?
Czy Państwu również Deweloper nie daje możliwości zobaczenia swojego czy też przyszłego mieszkania przed oddaniem kluczy?
Sytuacja ta wydaje mi się być dziwna.
Jeżeli są takie osoby, zapraszam do kontaktu.

Witam.
Kupiłem również na tym osiedlu i faktycznie deweloper nawet nie proponuje wczesniejszego obejrzenia nieruchomości.Ta sama sytuacje miałem z Marvipol ,wiec jak dla mnie to nie jest to jakiś problem.Odbior mam zaplanowany na 22.01 .Pozdrawiam

Kiedy masz odbiór kluczy?

Nobody1180

Postautor: Nobody1180 » 23 gru 2018, 22:51

Osiedle Urocze pisze:Witam, czy są tu osoby które zakupiły mieszkanie bądź planują zakup na osiedlu Uroczym (Osiedle Urocze Pruszków) ?
Czy Państwu również Deweloper nie daje możliwości zobaczenia swojego czy też przyszłego mieszkania przed oddaniem kluczy?

Cześć ,mam odbiór 22.01. A ty?

Nobody1180

Novisa Osiedle Urocze Pruszków

Postautor: Nobody1180 » 11 sty 2019, 21:49

Cześć wszystkim.Czy ktoś z was miał już odbiór techniczny mieszkania na Osiedlu Uroczym?Chętnie dowiem się jak poszedł odbiór i czy wystąpiły jakieś usterki do poprawy.Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.

2207114

Postautor: 2207114 » 19 lut 2019, 8:44

Hej,

Zastanawiam się nad kupnem w etapie II. Jak osiedle ? Jak okolica ? Jak się współpracuje z deweloperem ?

Z góry dziękuję za wszelkie info.

KrzysztofKrzysztof

Postautor: KrzysztofKrzysztof » 22 mar 2019, 0:59

Witam, pytanie do użytkowników korzystających z usług Novisa Development. Czy zapis w umowie wstępnej dotyczący "opłaty rezerwacyjnej" jest prawidłowy w rozumieniu prawa? ?? Z tego co udało mi się dowiedzieć do tej pory jest to próba naciagniecia klientów. Proszę o pomoc. Czy ktoś miał już problem z odzyskaniem "zaliczki" w świetle nie jasnych zapisów ?
Pozdrawiam

KrzysztofKrzysztof

Postautor: KrzysztofKrzysztof » 24 mar 2019, 22:31

Deweloper zmienił nazwe z Nasze Miasteczko Dewelopment na Novisa Dewelopment

Wróć do „Opinie o deweloperach i generalnych wykonawcach budujących mieszkania i biura”