Opinie o deweloperze Murapol forum oceny komentarze

Forum zawierające opinie o firmach deweloperskich i generalnych wykonawcach budujących w Krakowie i innych miastach Małopolski. Prosimy o wyważone i uzasadnione oceny deweloperów.
free66
Posty: 47
Rejestracja: 05 cze 2016, 22:30

Re: Opinie o deweloperze Murapol forum oceny komentarze

Postautor: free66 » 20 gru 2020, 22:03

Sikor pisze:Chciałbym wrzucić jakieś zdjęcie, niestety ze względu na rozmiar pliku nie jestem w stanie. Brak konkretów? Może warto poczytać co się dzieje w inwestycjach murapolu w Gliwicach, w Krakowie na Złocieniu.

Nie rozumiem co mają głowice termostatyczne do tego co pisałem wcześniej? Nic o nich nie wspominałem i na pewno ich brak nie był powodem zalania całego szachtu w budynku. Podejrzewam, że są i na tym forum pracownicy tego wiodącego dewelopera... Kupiłem mieszkanie ze względu na ówczesną cenę i lokalizację ale jakbym wiedział to co teraz to bym poszukał innej inwestycji innego dewelopera. Tak wiem, tam również byłyby usterki i inne smutki ale nie zmienia to faktu, że murapol NIE JEST uczciwym i dobrym deweloperem.


O głowicach pisałem do Moniki KT ;)
Niestety, forum tylko przeglądam i nigdy nie sugeruję się tam opiniami, bo nie mam możliwości weryfikacji kto je pisze, czy są prawdziwe itd. Nie odbierz mnie źle - nie uważam, że Twoje poglądy są fałszywe lub nie masz racji.

Życzę sobie i Wam, aby osoby postronne które zauważą nieprawidłowości na budowie, po prostu zgłaszały je do nadzorów budowlanych - nie do nadzorów forum internetowych :-D


luc
Posty: 633
Rejestracja: 27 wrz 2016, 0:15

Re: Opinie o deweloperze Murapol forum oceny komentarze

Postautor: luc » 20 gru 2020, 22:27

Sikor pisze:Chciałbym wrzucić jakieś zdjęcie, niestety ze względu na rozmiar pliku nie jestem w stanie. Brak konkretów? Może warto poczytać co się dzieje w inwestycjach murapolu w Gliwicach, w Krakowie na Złocieniu.

Nie przesadzaj, wrzucenie zdjęć, to nie jest żadne problem, można skorzystać choćby z takich stron do udostępniania zdjęć takich jak ta: postimages.org/pl i na forum podać tylko linki do nich. Bo jak piszesz, że:
Sikor pisze:Tak wiem, tam również byłyby usterki i inne smutki ale nie zmienia to faktu, że murapol NIE JEST uczciwym i dobrym deweloperem.

To jednak wypadałoby podać jakieś konkrety, dlaczego.
free66 pisze:Życzę sobie i Wam, aby osoby postronne które zauważą nieprawidłowości na budowie, po prostu zgłaszały je do nadzorów budowlanych - nie do nadzorów forum internetowych :-D

Tym mnie ubawiłeś, zgłaszaj sobie usterki w mieszkaniu do nadzorów budowlanych :D Prawda jest taka, że mieszkanie to produkt, jeżeli jest kiepskiej albo świetniej jakości, to dlaczego nie ma zostać to opisane w necie, jako informacja dla innych potencjalnych nabywców. Zwykle robiąc trywialne zakupy, czyta się recenzje w internecie, dlaczego nie robić by tego w przypadku mieszkań, na które wydaje się ciężkie pieniądze, często zadłużając się na lata. A sam deweloper raczej poinformuje cię o zaletach, jeżeli chce, żebyś od niego kupił. Warto więc pisać recenzje, byle o konkretach.

Sikor
Posty: 4
Rejestracja: 18 gru 2020, 22:21

Re: Opinie o deweloperze Murapol forum oceny komentarze

Postautor: Sikor » 21 gru 2020, 18:08

Luc jesteś pracownikiem w murapol, racja? Czy po prostu trollem internetowym?


Sikor
Posty: 4
Rejestracja: 18 gru 2020, 22:21

Re: Opinie o deweloperze Murapol forum oceny komentarze

Postautor: Sikor » 21 gru 2020, 18:09

Nie pisałem o usterkach w mieszkaniu ty trollu tylko budynku.

luc
Posty: 633
Rejestracja: 27 wrz 2016, 0:15

Re: Opinie o deweloperze Murapol forum oceny komentarze

Postautor: luc » 21 gru 2020, 23:39

Sikor pisze:Nie pisałem o usterkach w mieszkaniu ty trollu tylko budynku.

Szkoda, że za pytanie o konkret, zwyzywano mnie od trolli, a chciałem się dowiedzieć po prostu co jest nie tak i to zobaczyć. No ale rozumiem, że to tajemnica. Liczyłem na to, że zobaczę, co Murapol tam odstawił, ale chyba nie ma na to szans... Pozrawiam.

domator94
Posty: 1
Rejestracja: 16 lut 2021, 20:21

Re: Opinie o deweloperze Murapol forum oceny komentarze

Postautor: domator94 » 16 lut 2021, 20:27

megi i jak wrażenia? zdecydowałaś się na kupno mieszkania od tego dewelopera? Ostatecznie wszystko ok czy były jakieś problemy?

Marek Koczewski
Posty: 1
Rejestracja: 16 wrz 2021, 16:13

Re: Opinie o deweloperze Murapol forum oceny komentarze

Postautor: Marek Koczewski » 16 wrz 2021, 16:28

Właśnie chciałem zakupić mieszkanie na osiedlu budowanym przez Murapol w Krakowie przy ul. Vetulaniego!!!
Na początku Pan Robert L. był miły i w ogóle roztaczał wizje, że będzie zniżka na miejsce parkingowe (35 000zł) lub garażowe (65 000zł :shock: ). Przeszukałem mieszkania i wybrałem. Zadzwoniłem żeby zarezerwować i spytać jaka cena będzie za miejsce parkingowe po zniżce. Pan odpowiedział, że skonsultuje i zaraz oddzwoni. Oczywiście nie oddzwonił przez 5 godzin. W końcu ja zadzwoniłem i Pan powiedział, że do małych mieszkań raczej nie przewidują miejsc postojowych i poleca żebym wziął większe (droższe) to wtedy powinno się znaleźć miejsce. Oczywiście po standardowej cenie!!!
TAK SIĘ ROBI INTERESY Z MURAPOLEM!!!!!
Chłam i naciągacze. Nie polecam tego developera. Chcesz wydać pół milona, a oni Ci robią łaskę. Nie ma miejsc parkingowych dla małych mieszkań. Śmiech na sali.
UNIKAJCIE MURAPOLA. W BIURZE OBSŁUGI PRACUJĄ INDOLENCI I NACIĄGACZE. PAN ROBERT DO KTÓREGO DZWONIŁEM MA NUMER: 514 251 410.

free66
Posty: 47
Rejestracja: 05 cze 2016, 22:30

Re: Opinie o deweloperze Murapol forum oceny komentarze

Postautor: free66 » 17 wrz 2021, 11:15

Marek Koczewski pisze:Właśnie chciałem zakupić mieszkanie na osiedlu budowanym przez Murapol w Krakowie przy ul. Vetulaniego!!!
Na początku Pan Robert L. był miły i w ogóle roztaczał wizje, że będzie zniżka na miejsce parkingowe (35 000zł) lub garażowe (65 000zł :shock: ). Przeszukałem mieszkania i wybrałem. Zadzwoniłem żeby zarezerwować i spytać jaka cena będzie za miejsce parkingowe po zniżce. Pan odpowiedział, że skonsultuje i zaraz oddzwoni. Oczywiście nie oddzwonił przez 5 godzin. W końcu ja zadzwoniłem i Pan powiedział, że do małych mieszkań raczej nie przewidują miejsc postojowych i poleca żebym wziął większe (droższe) to wtedy powinno się znaleźć miejsce. Oczywiście po standardowej cenie!!!
TAK SIĘ ROBI INTERESY Z MURAPOLEM!!!!!
Chłam i naciągacze. Nie polecam tego developera. Chcesz wydać pół milona, a oni Ci robią łaskę. Nie ma miejsc parkingowych dla małych mieszkań. Śmiech na sali.
UNIKAJCIE MURAPOLA. W BIURZE OBSŁUGI PRACUJĄ INDOLENCI I NACIĄGACZE. PAN ROBERT DO KTÓREGO DZWONIŁEM MA NUMER: 514 251 410.


Niestety nie rozmawiał Pan z przedstawicielem Dewelopera tylko biurem pośrednictwa. Nie rozumiem skąd ta negatywna ocena dewelopera, skoro z nim Pan nawet nie rozmawiał. Na przyszłość proszę dokładniej weryfikować z kim się rozmawia. Wystawia Pan negatywną ocenę Deweloperowi, brzydko oceniając jego pracowników- nie mając z nimi do czynienia.

Wszelkie numery telefonu do biura sprzedaży można znaleźć tutaj: murapol.pl/kontakt


marcinkowalczyk
Posty: 1
Rejestracja: 18 gru 2022, 17:43

Re: Opinie o deweloperze Murapol forum oceny komentarze

Postautor: marcinkowalczyk » 18 gru 2022, 17:50

No niestety, źle to wygląda, byłem obejrzeć sobie ten pierwszy od wjazdu budynek na Osiedlu Akademickim w Bydgoszczy. Co mnie zszokowało w nowym budynku, panele ozdobne na ścianach już się rozpadają, są całe wybrzuszone, a silikon odpada. Ogólnie klatka schodowa wygląda słabo, ściany na klatce schodowej są mocno pobrudzone, wszędzie pył, wygląda to bardziej jak teren budowy, a nie budynek oddany do zamieszkania

Obrazek

Obrazek

Obrazek

bobo
Posty: 129
Rejestracja: 26 maja 2016, 17:54

Re: Opinie o deweloperze Murapol forum oceny komentarze

Postautor: bobo » 18 gru 2022, 18:37

marcinkowalczyk pisze:Ogólnie klatka schodowa wygląda słabo, ściany na klatce schodowej są mocno pobrudzone, wszędzie pył, wygląda to bardziej jak teren budowy, a nie budynek oddany do zamieszkania

Niestety zabrudzenia ścian na klatce schodowej w nowym bloku to częsty problem, żeby nie powiedzieć, że standardowy. To zwykle zasługa ekip wykończeniowych i dostawców materiałów, którzy specjalnie się nie przejmują cudzą własnością, bo przecież oni tam nie mieszkają. U mnie jakiś czas po tym, jak skończyło się większość prac wykończeniowych, klatka została po prostu odmalowana, ale tym już zarządca bloku się zajmował, a nie deweloper.



Wróć do „Opinie o deweloperach i generalnych wykonawcach budujących mieszkania i biura”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości