Opinie o deweloperze Murapol forum oceny komentarze

Forum zawierające opinie o firmach deweloperskich i generalnych wykonawcach budujących w Krakowie i innych miastach Małopolski. Prosimy o wyważone i uzasadnione oceny deweloperów.
Verona
Posty: 1
Rejestracja: 09 sty 2023, 20:11

Re: Opinie o deweloperze Murapol forum oceny komentarze

Postautor: Verona » 09 sty 2023, 20:15

marcinkowalczyk pisze:No niestety, źle to wygląda, byłem obejrzeć sobie ten pierwszy od wjazdu budynek na Osiedlu Akademickim w Bydgoszczy. Co mnie zszokowało w nowym budynku, panele ozdobne na ścianach już się rozpadają, są całe wybrzuszone, a silikon odpada. Ogólnie klatka schodowa wygląda słabo, ściany na klatce schodowej są mocno pobrudzone, wszędzie pył, wygląda to bardziej jak teren budowy, a nie budynek oddany do zamieszkania


Brałem murapol pod uwagę jako potencjalnego dewelopera, od którego chciałbym kupić pierwsze mieszkanie, ale po tych zdjęciach i zdjęciach na grupie na . z osiedla akademickiego, to raczej podziękuje.


Master
Posty: 742
Rejestracja: 26 maja 2016, 21:26

Re: Opinie o deweloperze Murapol forum oceny komentarze

Postautor: Master » 13 lut 2023, 23:10

Z drugiej strony ja kojarzę w Krakowie osoby, które kupiły mieszkania w Krakowie od dewelopera Murapol i są zadowolone. Nie, żeby wychwalały jakoś specjalnie standard oddawanych budynków i mieszkań, niemniej jakość była adekwatna do ceny i lokalizacji, stąd dobre zdanie.

bohom
Posty: 129
Rejestracja: 01 maja 2023, 15:40

Re: Opinie o deweloperze Murapol forum oceny komentarze

Postautor: bohom » 12 sie 2023, 15:00

Pomimo zróżnicowanych opinii o Murapolu, nie przeszkadza im to sprzedswać teraz mieszkań w Krakowie za ciężkie pieniądze w okolicach ul. Rydlówka. Ich inwestycje w Krakowie stoją, chyba nie ma z nimi jakichś większych problemów, niż z innymi, wydaje się, że raczej standard. Choć bloki od nich okazale nie wyglądają i robią raczej wrażenie bardzo przeciętne, jeśli chodzi o architekturę.


kama
Posty: 88
Rejestracja: 07 mar 2016, 0:48

Re: Opinie o deweloperze Murapol forum oceny komentarze

Postautor: kama » 07 lut 2024, 11:17

A może ktoś podzieli się opinią, jak trzymają się sufity w mieszkaniach wybudowanych przez dewelopera Murapol, jakie macie tu opinie? Tylko podwieszane sufity wchodzą w grę na tych stropach filigranowych? Ktoś próbował to tynkować i trzyma się to jako tako czy to jednak nie jest najlepsze wykończenie w przypadku tego rodzaju technologii.



Wróć do „Opinie o deweloperach i generalnych wykonawcach budujących mieszkania i biura”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości