Opinie o deweloperze Budrem Euro-invest forum oceny mieszkań

Forum zawierające opinie o firmach deweloperskich i generalnych wykonawcach budujących w Krakowie i innych miastach Małopolski. Prosimy o wyważone i uzasadnione oceny deweloperów.
ragar
Posty: 438
Rejestracja: 01 maja 2015, 12:39

Opinie o deweloperze Budrem Euro-invest forum oceny mieszkań

Postautor: ragar » 20 paź 2015, 0:09

To ja jeszcze mam pytanie o opinie o Budrem czyli deweloperze, którzy sporo w Krakowie buduje i który pojawiał się już kilka razy na tym forum. Firma ta odpowiada za sporą ilość nowych inwestycji mieszkaniowych w naszym mieście :) Może ktoś już kupił od nich mieszkanie albo przymierza się do tego i może coś powiedzieć o tym, jak to wyglądało lub wygląda :?:

Obrazek

A stawiają w Krakowie dużo, bo tu wystarczy wymienić tylko takie projekty deweloperskie, jak Budrem Dobrego Pasterza stojący w niewielkiej odległości od biurowców Bumy Quatro przy Rondzie Barei.

Obrazek

Jeszcze jedna z inwestycji, to Budrem Cystersów powstająca znacznie bliżej centrum miasta, bo między ulicami Mogilską i Aleją Pokoju. To co, ktoś może wie coś o tym, jakie są opinie o Budremie wśród klientów tego przedsiębiorstwa :?:


KubaSpider
Posty: 2
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:38

Re: Opinie o deweloperze Budrem Euro-invest forum oceny mieszkań

Postautor: KubaSpider » 18 maja 2016, 12:44

Kupiliśmy z żoną mieszkanie w pierwszym etapie w tej inwestycji na Cystersów. Bardzo fajna okolica, budynek fajnie wykończony, mieszkania mają dobry układ pokoi. Polecam tego dewelopera. Za ten budynek na Dobrego Pasterza dostali jakąś nagrodę za budowę roku czy coś takiego.

megi
Posty: 725
Rejestracja: 05 maja 2015, 16:46

Re: Opinie o deweloperze Budrem Euro-invest forum oceny mieszkań

Postautor: megi » 19 maja 2016, 0:41

A jeśli chodzi o odbiór i wykończenie mieszkania, to deweloper Budrem dobrze się spisał, czy jeszcze było dużo rzeczy do poprawienia :?: Podobnie jeśli chodzi o jakieś wady czy niedoróbki na częściach wspólnych, czy wszystko było szybko i sprawnie usuwane :?: Pytam, bo sama zastanawiam się nad kupnem nowego mieszkania w Krakowie właśnie od Budremu Euro-invest i dlatego wszelkie opinie o tej formie na forum są dla mnie bardzo cenne, ale jak na razie, to wychodzi, że jednak nie jest źle :)


KubaSpider
Posty: 2
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:38

Re: Opinie o deweloperze Budrem Euro-invest forum oceny mieszkań

Postautor: KubaSpider » 07 cze 2016, 13:35

Odbiór mieliśmy na następny dzień po potwierdzeniu, że pieniądze wpłynęły do nich na konto. Ogólnie wszystkie formalności załatwiliśmy bardzo szybko i sprawnie. Ani w mieszkaniu ani na częściach wspólnych nie było żadnych wad. Ściany przygotowane do malowania, wylewka pod montaż paneli.

Aleksandr
Posty: 4
Rejestracja: 03 sty 2017, 17:10

Re: Opinie o deweloperze Budrem Euro-invest forum oceny mieszkań

Postautor: Aleksandr » 03 sty 2017, 17:25

KubaSpider pisze:Odbiór mieliśmy na następny dzień po potwierdzeniu, że pieniądze wpłynęły do nich na konto. Ogólnie wszystkie formalności załatwiliśmy bardzo szybko i sprawnie. Ani w mieszkaniu ani na częściach wspólnych nie było żadnych wad. Ściany przygotowane do malowania, wylewka pod montaż paneli.

Witam.
Po pewnym czasie może Pan podać więcej informacji na temat tej inwestycji. Zamierzam kupić mieszkanie w tym bloku i twoja opinia jest dla mnie bardzo ważne. Czy są jakieś problemy? Jak Ci się podoba lokalizację? Czy są jakieś miejsca na spacer z dziećmi? Jaka jest jakość powietrza w tej okolice?
Dziękuję Ci bardzo

xmen
Posty: 1
Rejestracja: 02 lip 2017, 19:21

Re: Opinie o deweloperze Budrem Euro-invest forum oceny mieszkań

Postautor: xmen » 02 lip 2017, 19:24

Moja rodzina złożyła wniosek o zwrot fabryki na ul.Kawęczyńskiej w Warszawie,ale to nie przeszkadza firmie Bud-Rem budować tam mieszkań..skandal!

megi
Posty: 725
Rejestracja: 05 maja 2015, 16:46

Re: Opinie o deweloperze Budrem Euro-invest forum oceny mieszkań

Postautor: megi » 03 lip 2017, 0:34

Jesteś pewien, że to ta sama firma, bo wydawało mi się, że Budrem działa jednak głównie na rynku krakowskim. A same roszczenie, to jeszcze nie koniecznie muszą oznaczać, że są zasadne i nastąpi zwrot, to zupełnie inna sprawa.



Wróć do „Opinie o deweloperach i generalnych wykonawcach budujących mieszkania i biura”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości