Deweloper Geo Grupa deweloperska opinie o firmie i mieszkanich

Forum zawierające opinie o firmach deweloperskich i generalnych wykonawcach budujących w Krakowie i innych miastach Małopolski. Prosimy o wyważone i uzasadnione oceny deweloperów.
marcinkluska511

Deweloper Geo Grupa deweloperska opinie o firmie i mieszkanich

Postautor: marcinkluska511 » 29 paź 2015, 13:59

Witam, piszę w sprawie kupna mieszkania w Krakowie. Potrzebuję porady. Mam 30 lat i z żoną planujemy kupno mieszkania w programie MDM-u. Przeczytaliśmy ostatnio, że od nowego roku szykuje się zmiana w tym programie na niekorzyść dla nas kupujących :o Poza tym podobno kończy sie już pula dofinansowania na ten rok, więc tym bardziej nie chcemy zwlekać i intensywniej bierzemy się za szukanie mieszkania. Mamy na oku inwestycje grupy deweloperskiej Geogrupa, nazywa się Fabryka Czekolady i jest w dzielnicy Krowodrza - geogrupa.pl/pl/oferta/krakow/fabryka-czekolady Chcielibyśmy wiedzieć czy ktoś z Państwa miał już do czynienia z tym deweloperem i czy było wszystko oki. Bylibyśmy bardzo wdzięczni za informacje :)

MarcinJ

Deweloper Geo Grupa Kraków deweloperska opinie o firmie i mieszkanich

Postautor: MarcinJ » 29 paź 2015, 18:59

Cześć, jest już na forum nawet temat dotyczący inwestycji Fabryka Czekolady od Geo, to faktycznie ciekawy projekt i w świetnej lokalizacji (choć na Wrocławskiej i Prądnickiej bywają korki). Ale jeśli chodzi o opinie o deweloperze Geo Grupa deweloperska, to ja nie słyszałem o nich negatywów, tym bardziej, że działają już na rynku sporo czasu. No i obok stoi już od dobrych kilku lat wcześniejszy etap ich inwestycji Fabryka Czekolady, więc jakoś tam się spisał. Poza tym ten etap, w którym chcesz kupić mieszkanie już stoi, więc raczej nie ma możliwości, że kupisz dziurę w ziemi, a ktoś zniknie z kasą :) Ja na Twoim miejscu zaczaiłbym się pod gotowym już blokiem i spróbował złapać kilku obecnych mieszkańców i z nimi pogadać :idea: Wtedy miałbyś pewne informacje z pierwszej ręki ;)

Choć dziwi mnie trochę to, że da się tam kupić mieszkanie z dopłatą MdM, myślałem, że tam ceny są znacznie wyższe i nie mają szans zmieścić się w limitach programu Mieszkanie dla Młodych... Ale widać, że chyba można się dogadać, skoro możesz tak kupić. A o to, że skończą się pieniądze w puli bym się specjalnie nie martwił, bo to nie pierwszy raz tak straszą ;)

Daj znać, jak czegoś uda Ci się dowiedzieć, bo mnie też to interesuje, a może i innym się przyda :) Byłem nie tak dawno w tamtej okolicy i widziałem, że kończą robić elewację na tej inwestycji, jak będę miał chwilę, to wrzucę zdjęcie w dotyczącym jej wątku. Chyba, że masz takowe sam i się podzielisz :?: Powodzenia :!:

robert1628

Re: Deweloper Geo Grupa deweloperska opinie o firmie i mieszkanich

Postautor: robert1628 » 02 wrz 2016, 23:22

post usunięty

Amber_2012

Re: Deweloper Geo Grupa deweloperska opinie o firmie i mieszkanich

Postautor: Amber_2012 » 19 lis 2016, 21:04

Witam, Geo Grupa buduje we Wrocławiu m.in. osiedle Nowy Horyzont. Mieszkania w tych blokach mają wady m.in. nieszczelny dach, który powoduje notoryczne zalewanie mieszkań. Z deweloperem kontakt jest bardzo trudny - telefony są rzadko odbierane, na maile bardzo często nie przychodzą żadne odpowiedzi. Ja kupiłam mieszkanie, w którym np. przy każdym dłuższym deszczu zalewa pokój. Woda leje się strumieniami po ścianach - zgłaszanie kończy się odpowiedzią, że usterka została usunięta, a gdy przychodzi kolejny deszcz zalewanie mieszkania zwane przez dewelopera "usterką" znów ma miejsce. Nie polecam tej firmy. Jest opieszała w działaniach, kontakt jest bardzo trudny, a odpowiedzialność ze strony Geo Grupy niewielka. Kupowanie od nich mieszkania wiąże się ze sporym ryzykiem, gdy pojawi się potrzeba usuwania awarii/usterek wynikających z wad budynku.

Wróć do „Opinie o deweloperach i generalnych wykonawcach budujących mieszkania i biura”