Tętnowski Development Kraków - opinie o deweloperze, oceny mieszkań

Forum zawierające opinie o firmach deweloperskich i generalnych wykonawcach budujących w Krakowie i innych miastach Małopolski. Prosimy o wyważone i uzasadnione oceny deweloperów.
ragar
Posty: 438
Rejestracja: 01 maja 2015, 12:39

Tętnowski Development Kraków - opinie o deweloperze, oceny mieszkań

Postautor: ragar » 10 lis 2015, 13:37

Ostatnio na forum pojawiła się informacja o nowej inwestycji tej firmy, więc może warto by o niej tu napisać. Tym razem chodzi o opinie o Tętnowski Development, czyli deweloperze, który działa już od dobrych kilku lat na krakowskim rynku nieruchomości. Ostatnio słychać o nim było przy okazji dosyć agresywnego pozyskiwania gruntów pod inwestycje w okolicy Parku im. Wincentego a Paulo, czyli w widłach ulic Juliusza Lea oraz Alei Kijowskiej :) A przedsiębiorstwo Tętnowski sporo już w Krakowie postawiło, starczy choćby wspomnieć Dom Pod Klonami na Wrocławskiej, Apartamenty Magnolie ul. Wiarusa. Można jeszcze kupić nowe mieszkania w Krakowie od tego przedsiębiorstwa w projektach takich, jak:

  • Lea Residence Tętnowski Development - czyli mieszkania na Krowodrzy w Krakowie, czyli ciekawy projekt w niezłej okolicy.
  • Wrocławskiej 80 Tętnowski Development - także świetna lokalizacja, blisko stacji kolejowej Łobzów leżącej na linii kolejowej do Balic, Zabierzowa, w stronę Śląska oraz w drugą stronę do Dworca Głównego w Krakowie.
  • Prądnicka 65 Kraków od Tętnowski Development, czyli projekt, w ramach którego powstają nowe mieszkania na Prądniku Białym.
Warto zwrócić uwagę na to, że budynki, które buduje ta firma są niezłej klasy i w dobrych lokalizacjach, choć mieszkania w nich chyba także są dosyć drogie. A może ktoś coś powie o tym, jakie ma opinie o Tętnowski Development oraz o nowych mieszkaniach budowanych przez tą firmę :?: To godny zaufania deweloper czy może lepiej trzymać się od niego z daleka :?: Mile widziane też zdjęcia inwestycji oraz mieszkań oddawanych klientom przez tą firmę :)


Nowy
Posty: 1626
Rejestracja: 05 lip 2015, 13:43

Re: Tętnowski Development Kraków - opinie o deweloperze, oceny mieszkań

Postautor: Nowy » 23 lis 2017, 19:58

Jeśli chodzi o to, jacy deweloperzy działają w Krakowie, to podoba mi się to, co buduje Tętnowski Development, bo często są to budynki niebanalne, ciekawie rozwiązanie architektonicznie, z ciekawymi elewacjami, choć to oczywiście moje opinie. Nie wypowiem się na ten temat, co do jakości mieszkań, ale może ktoś na forum podzieli się tym, jakie ma zdanie w tym temacie :)

Darek098
Posty: 8
Rejestracja: 02 lut 2018, 12:45

Re: Tętnowski Development Kraków - opinie o deweloperze, oceny mieszkań

Postautor: Darek098 » 28 mar 2018, 17:15

Ja słyszałem ze całkiem w porzadku deweloper, znajomi kupowali mieszkanie


traker
Posty: 293
Rejestracja: 12 kwie 2017, 11:27

Re: Tętnowski Development Kraków - opinie o deweloperze, oceny mieszkań

Postautor: traker » 15 lis 2022, 9:50

:D
Darek098 pisze:Ja słyszałem ze całkiem w porzadku deweloper, znajomi kupowali mieszkanie

:D :shock:



Wróć do „Opinie o deweloperach i generalnych wykonawcach budujących mieszkania i biura”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości