Acatom Kraków - opinie o deweloperze na forum i nowych mieszkaniach

Forum zawierające opinie o firmach deweloperskich i generalnych wykonawcach budujących w Krakowie i innych miastach Małopolski. Prosimy o wyważone i uzasadnione oceny deweloperów.
Adrian1975
Posty: 3
Rejestracja: 01 sie 2018, 22:58

Re: Acatom Kraków - opinie o deweloperze na forum i nowych mieszkaniach

Postautor: Adrian1975 » 01 sie 2018, 23:01

Ja tam nie słyszałem o nich nic złego


Sebastian1312
Posty: 5
Rejestracja: 08 lut 2019, 15:50

Re: Acatom Kraków - opinie o deweloperze na forum i nowych mieszkaniach

Postautor: Sebastian1312 » 08 lut 2019, 15:55

Dzień dobry wszystkim :)

Acatom buduje aktualnie nowa inwestycję w bardzo atrakcyjnej lokalizacji: zmujdzka

Poczytałem trochę wątków na temat wcześniejszych inwestycji i wygląda na to, że jest to w miarę wiarygodny deweloper - przynajmniej na Lotnisku i na Bieńczycach przy odbiorach nie ma jakiś wielkich narzekań (ja osobiście miałem o wiele gorsze przejścia z Atalem na Bronowicach).

Na Żmujdzkiej trochę martwią mnie tory kolejowe Kraków - Warszawa, dosłownie za płotem inwestycji. Co prawda wszystkie mieszkania są po drugiej stronie budynku, ale jednak obawiam się tego jaki hałas może to generować.

Czy ktoś może podzielić się jakimiś świeżymi doświadczeniami z Atacom?

Pozdrawiam!

Sabinaw89
Posty: 11
Rejestracja: 02 mar 2020, 20:18

Re: Acatom Kraków - opinie o deweloperze na forum i nowych mieszkaniach

Postautor: Sabinaw89 » 11 wrz 2020, 5:59

odświeżam temat.
jakie macie opinię o developerze Acatom. rozważam zakup u nich mieszkania.
z tego co już wiem nie są chętni na jakiekolwiek przeróbki w mieszkaniu ( klima, podłogowe ogrzewanie). brak płytek na balkonie i parapetów w mieszkaniu).
a jak z odbiorami technicznym mieszkań? najbardziej interesuje mnie odbiór przez osoby które odbierały lokal przy pomocy wyspecjalizowanych firm, dużo usterek?
czy odbiory przebiegają sprawnie?

pozdrawiam


Master
Posty: 722
Rejestracja: 26 maja 2016, 21:26

Re: Acatom Kraków - opinie o deweloperze na forum i nowych mieszkaniach

Postautor: Master » 13 wrz 2020, 1:18

Sabinaw89 pisze:odświeżam temat.
jakie macie opinię o developerze Acatom. rozważam zakup u nich mieszkania.

Warto przejść się pod którąś ze zrealizowanych przez nie inwestycji mieszkaniowych w Krakowie, a jest ich kilka, np. na Prądniku Czerwonym, albo ta w Miestrzejowicach. Jest ich trochę, pewnie można porozmawiać z mieszkańcami i dowiedzieć się czegoś więcej. Daj znać, jeżeli znajdziesz jakieś informacje.

Sabinaw89
Posty: 11
Rejestracja: 02 mar 2020, 20:18

Re: Acatom Kraków - opinie o deweloperze na forum i nowych mieszkaniach

Postautor: Sabinaw89 » 18 paź 2020, 8:51

niestety opinie dość słabe mieszkańców osiedla na Prądniku 8.
zrezygnowałam z zakupu

Master
Posty: 722
Rejestracja: 26 maja 2016, 21:26

Re: Acatom Kraków - opinie o deweloperze na forum i nowych mieszkaniach

Postautor: Master » 18 paź 2020, 21:27

Sabinaw89 pisze:niestety opinie dość słabe mieszkańców osiedla na Prądniku 8.
zrezygnowałam z zakupu

Jakieś szczegóły odnośnie obiekcji mieszkańców?

Awatar użytkownika
aczkolwiek
Posty: 26
Rejestracja: 13 sty 2020, 16:10

Re: Acatom Kraków - opinie o deweloperze na forum i nowych mieszkaniach

Postautor: aczkolwiek » 12 sie 2021, 19:03

Fatalny deweloper. Jakość wykończenia okropna (mowa o Kobierzyńska 164). Niewielkie deszcze powodują, że wszystko jest zalane - w garażach podziemnych kapie woda w kilkunastu miejscach, ludziom zalewa mieszkania przez zły projekt ogródka, w mieszkaniach i piwnicach wychodzi wilgoć i grzyb. Lokal usługowy (Żabka) jak zalało kilka tygodni temu, tak już się nie otworzył.
Deweloper olewa zgłaszane usterki, jak poprawia to byle jak i po miesiącu problem się powtarza.
Ogólnie widać, że wszystko jest najtańsze - bramy wjazdowe do garaży non stop się psują, szlaban do wjazdu na osiedle również. Nawet klamki w drzwiach części wspólnych wyglądają na najtańsze marketowe.
Proponuję zobaczyć opinie o deweloperze w Googlu - po kilku negatywnych wpisach od mieszkańców, deweloper zaczął zakładać fałszywe konta, z których dawał sobie po 5 gwiazdek. Dodatkowo zablokował możliwość pisania komentarzy na ich stronie na F B. Jedna wielka żenada.
Odradzam zakup czegokolwiek od tego dewelopera.

Nowy
Posty: 1626
Rejestracja: 05 lip 2015, 13:43

Re: Acatom Kraków - opinie o deweloperze na forum i nowych mieszkaniach

Postautor: Nowy » 13 sie 2021, 0:26

aczkolwiek pisze:Niewielkie deszcze powodują, że wszystko jest zalane - w garażach podziemnych kapie woda w kilkunastu miejscach, ludziom zalewa mieszkania przez zły projekt ogródka, w mieszkaniach i piwnicach wychodzi wilgoć i grzyb. Lokal usługowy (Żabka) jak zalało kilka tygodni temu, tak już się nie otworzył.

Wrzucisz jakieś zdjęcia?


Awatar użytkownika
aczkolwiek
Posty: 26
Rejestracja: 13 sty 2020, 16:10

Re: Acatom Kraków - opinie o deweloperze na forum i nowych mieszkaniach

Postautor: aczkolwiek » 13 sie 2021, 10:04

Polecam profil Acatomu na F-B i komentarze pod ich postem z 18 czerwca (o dziwo jeszcze nie zostały usunięte). Jest nawet filmik od Pani, której zalało mieszkanie, gdyż deweloper zrobił spad z ogródka w stronę mieszkania i cała woda spłynęła do niej...

neo
Posty: 426
Rejestracja: 13 sty 2016, 23:39

Re: Acatom Kraków - opinie o deweloperze na forum i nowych mieszkaniach

Postautor: neo » 07 wrz 2022, 11:15

Podzieli się ktoś opinią o deweloperze Acatm z perspektywy kilku lat od zamieszkania w budynku, który został wybudowany przez tego dewelopera? Jak oceniacie jakoś wykonanej przez nich pracy. Ja wiem, że dużo zależy od generalnego wykonawcy, ale jednak nad nim też powinien być nadzór.



Wróć do „Opinie o deweloperach i generalnych wykonawcach budujących mieszkania i biura”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości