Deweloper Bryksy Kraków opinie forum o nowych mieszkaniach

Forum zawierające opinie o firmach deweloperskich i generalnych wykonawcach budujących w Krakowie i innych miastach Małopolski. Prosimy o wyważone i uzasadnione oceny deweloperów.
fredo
Posty: 163
Rejestracja: 25 sty 2016, 22:35

Deweloper Bryksy Kraków opinie forum o nowych mieszkaniach

Postautor: fredo » 25 lut 2016, 1:23

A ja chciałem spytać o jeszcze jedną firmę, która sporo stawia w Krakowie i również w jakiejś mierze odpowiada za kształtowanie naszego miasta, Chciałbym dowiedzieć się jakie macie o Bryksy Kraków opinie i czy możecie się z nimi podzielić na forum :?: A pytam oczywiście dlatego, że rozważam zakup nowego mieszkania od tego dewelopera i chciałbym wiedzieć co to za przedsiębiorstwo, któremu chcę powierzyć oszczędności życia i na rzecz którego mam zamiar się jeszcze dodatkowo zadłużyć ;) Już w tym mieście zbudowali całkiem sporo, choćby futurystyczny i bardzo oryginalny w formie Graffit House na Grzegórzkach czy o wiele bardziej zachowawczy projekt mieszkaniowy Malwy jest ich dziełem, a wkrótce zacznie powstawać inwestycja Lipska 4-6-8 Kraków, całkiem dobrze zlokalizowana i do tego nowocześnie wyglądająca ;) To właśnie te plany bardzo mi się podobają i nawet mam tam rezerwację mieszkania...

Może ma ktoś jakieś informacje o tym, jak się z nimi podpisuje umowę deweloperską, czy oddają nowe mieszkania klientom zgodne z dym, do czego się zobowiązali itp. Wolałbym to wiedzieć wcześniej, zanim podejmę decyzję :idea: A może podpowiecie mi jeszcze coś dodatkowego, co muszę wiedzieć zanim nawiążę w nimi współpracę :?: Będę wdzięczny za pomoc :!:


kub
Posty: 1
Rejestracja: 08 lis 2016, 9:31

Re: Deweloper Bryksy Kraków opinie forum o nowych mieszkaniach

Postautor: kub » 08 lis 2016, 9:32

Cześć, przeszukałem troche info w sieci i postanowiłem kupić mieszkanie na Lipskiej. Całość wygląda całkiem dobrze.

terens
Posty: 117
Rejestracja: 02 cze 2016, 1:31

Re: Deweloper Bryksy Kraków opinie forum o nowych mieszkaniach

Postautor: terens » 20 kwie 2023, 10:26

Jak oceniacie dewelopera Bryksy, opinie ma dobre u Was? Pytam zwłaszcza tych, którzy kupili od nich mieszkanie, a sporo w Krakowie zbudowali, choć widziałem, że wyszli też do innych miast. Jak sprawują się mieszkania wybudowane przez nich? Jak części wspólne bloków, dobrze zrobione? Okna są w porządku? Ściany nie pękają? Podzieli się na forum ktoś opinią o tym, jak to wygląda? Mam wrażenie, że to nigdy nie był deweloper tani, ale czy w ślad za cenami, idzie również odpowiednia jakość? Jesteście zadowoleni z mieszkań wybudowanych przez nich?


3stronny
Posty: 59
Rejestracja: 01 sie 2023, 17:32

Re: Deweloper Bryksy opinie na forum o nowych mieszkaniach budowanych przez Bryksy

Postautor: 3stronny » 07 sie 2023, 15:38

kub pisze:Cześć, przeszukałem troche info w sieci i postanowiłem kupić mieszkanie na Lipskiej. Całość wygląda całkiem dobrze.

Jak z perspektywy czasu oceniasz decyzję o zakupie mieszkania od dewelopera Bryksy, potwierdzasz dobre opinie o tej firmie? Jak się mieszka? Mieszkanie zostało wybudowane w terminie i jakości zgodnej z oczekiwaniami?

Sam zastanawiam się nad zakupem mieszkania od dewelopera Bryksy i chętnie powiedziałbym się tu czegoś więcej. A może ktoś inny ma tutaj jakieś informacje i spostrzeżenia, którymi chciałby się podzielić?

grubybenek
Posty: 2
Rejestracja: 15 sie 2023, 10:19

Re: Deweloper Bryksy opinie na forum o nowych mieszkaniach budowanych przez Bryksy

Postautor: grubybenek » 15 sie 2023, 11:35

3stronny pisze:
kub pisze:Cześć, przeszukałem troche info w sieci i postanowiłem kupić mieszkanie na Lipskiej. Całość wygląda całkiem dobrze.

Jak z perspektywy czasu oceniasz decyzję o zakupie mieszkania od dewelopera Bryksy, potwierdzasz dobre opinie o tej firmie? Jak się mieszka? Mieszkanie zostało wybudowane w terminie i jakości zgodnej z oczekiwaniami?

Sam zastanawiam się nad zakupem mieszkania od dewelopera Bryksy i chętnie powiedziałbym się tu czegoś więcej. A może ktoś inny ma tutaj jakieś informacje i spostrzeżenia, którymi chciałby się podzielić?


Mieszkania na Lipskiej będą dopiero w 2025 więc ciężko powiedzieć czy fajnie tam się mieszka :D



Wróć do „Opinie o deweloperach i generalnych wykonawcach budujących mieszkania i biura”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości