Fronton Kraków opinie o deweloperze budującym nowe mieszkania

Forum zawierające opinie o firmach deweloperskich i generalnych wykonawcach budujących w Krakowie i innych miastach Małopolski. Prosimy o wyważone i uzasadnione oceny deweloperów.
megi
Posty: 725
Rejestracja: 05 maja 2015, 16:46

Fronton Kraków opinie o deweloperze budującym nowe mieszkania

Postautor: megi » 26 lut 2016, 0:26

A mnie ciekawi jeszcze jedna firma, która sporo w Krakowie buduje i chyba idzie im to całkiem nieźle. Jest może ktoś, kto może napisać coś o tym, jakie ma działający w mieście Kraków deweloper Fronton opinie i czy jest to partner godny polecenia :?: Ja kojarzę ich przede wszystkim z tej inwestycji, która mimo tego, że ma już niemało lat, to ciągle nieźle wygląda - pewnie kojarzycie biurowiec Fronton oraz blok elegancki apartamentowiec obok pętli tramwajowej Dworzec Towarowy - ma ładnie wykończoną cegłą elewację :) Zdaje się, że dostali kiedyś nawet jakieś nagrody za tą budowę, więc jest całkiem nieźle :!:

Może jest tu ktoś kto od nich już mieszkanie kupił i może coś o tym napisać :?: Jak się podpisuje umowę deweloperską z firmą Fronton, czy wywiązują się ze wszystkiego, co obiecują itp. Jest sporo ciekawych inwestycji mieszkaniowych, którymi się zajmują, między innymi Osiedle Sosnowiecka, Panorama Krakowska albo Apartamenty Waleczna - a to jeszcze nie wszystko, co realizują w naszym mieście. Napiszcie na forum, co o nich myślicie i czy dobrze się mieszka w tym, co sprzedają swoim klientom :idea:


zadowolonymajk
Posty: 1
Rejestracja: 17 paź 2016, 19:36

Re: Fronton Kraków opinie o deweloperze budującym nowe mieszkania

Postautor: zadowolonymajk » 17 paź 2016, 19:37

Bardzo dobry deweloper. Do czasu sprzedaży mieszkania. Po tym okresie zgłosiłem chyba około 10 usterek, ciągle coś jest nie tak. Podstawowe błędy czy braki w wykonaniu uwidaczniane są w każdym momencie. Deweloper wprowadza zapis dot. wspólnoty i administracji - wprowadza spółkę córkę fronton 2 jako zarządce prawie nieodwołalnego. Jako zarządca mają wszystko w nosie, łącznie z np. brakiem ogrzewania ! W przypadku gdy wymaga się od nich naprawy z tyt. rękojmi - pracownicy frontona - z maili frontona -wysyłają obraźliwe maile.
Wydawało mi się, że negatywne opinie nt. tego dewelopera są przesadzone, jednak żałuję, że kupiłem u niego mieszkanie.

matean
Posty: 1
Rejestracja: 13 sty 2017, 10:42

Re: Fronton Kraków opinie o deweloperze budującym nowe mieszkania

Postautor: matean » 13 sty 2017, 10:43

straszne dziadostwo. od a do z dziadostwo. po sprzedazy okazuje sie, ze wszystko robia firmy zewnetrzne, fronton za nie odpowiada. hitem jest lód na oknach w zimie (fronton twierdzi ze tak ma byc bo jest zima), temperatura na klatce wynoszaca 5 stopni (na klatce jest jeden maly grzejnik na parterze w 3 pietrowym bloku), pomylone instalacje, akustyka beznadziejna, brak mozliwosci wjazdu do garazu 2 samochodow (brak ogrzewania, zadaszenia) w zimie. brak kontaktu, nikt nic nie wie, wszyscy zrzucaja odpowiedzialność dalej.


Karina37
Posty: 13
Rejestracja: 06 cze 2017, 17:32

Re: Fronton Kraków opinie o deweloperze budującym nowe mieszkania

Postautor: Karina37 » 12 gru 2017, 17:54

Ja akurat spotykam się w większości z opiniami pozytywnymi dotyczącymi Frontonu. Nie przesadzałabym z tym lodem na oknach i zimnymi klatkami. U nas też było wiecznie zimno na klatce i okazało się, że jedna starsza lokatorka z pierwszego piętra co i rusz zakręcała grzejniki i w ten sposób OSZCZĘDZAŁA.

iti
Posty: 1136
Rejestracja: 30 wrz 2015, 23:47

Re: Fronton Kraków opinie o deweloperze budującym nowe mieszkania

Postautor: iti » 12 gru 2017, 21:51

Mnie się podoba ich budynek w okolicach Kamiennej :) Elewacja ładna, forma ciekawa. Nie wiem jak środek, bo nie widziałem, ale z zewnątrz mi się podoba.

Karina37
Posty: 13
Rejestracja: 06 cze 2017, 17:32

Re: Fronton Kraków opinie o deweloperze budującym nowe mieszkania

Postautor: Karina37 » 10 sty 2018, 13:54

Rozkłada pomieszczeń znajdziesz z pewnością na stronie dewelopera, You Tube (wizualizacja) :)



Wróć do „Opinie o deweloperach i generalnych wykonawcach budujących mieszkania i biura”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości