Deweloper Gama-M Kraków - opinie o firmie na forum

Forum zawierające opinie o firmach deweloperskich i generalnych wykonawcach budujących w Krakowie i innych miastach Małopolski. Prosimy o wyważone i uzasadnione oceny deweloperów.
MarcinJ
Posty: 438
Rejestracja: 29 sie 2015, 19:59

Deweloper Gama-M Kraków - opinie o firmie na forum

Postautor: MarcinJ » 11 maja 2016, 10:33

Jest tu na forum może ktoś, kto może mi coś napisać o tym, jakie ma deweloper Gama-M opinie, jak wywiązuje się z umów zawieranych z klientami i czy to firma godna zaufania. Sporo w Krakowie budują, a nie było tu jeszcze o nich tematu, chyba czas go założyć :idea: Jeśli chodzi o realizowane przez nich projekty, to mają na swoim koncie między innymi Zielony Zakątek Kraków, Apartamenty Reduta, a teraz realizują osiedle Prądnik Park, a raczej już jego drugi etap, a też przymierzają się do kolejnych budów. Jest tu może ktoś, kto kupił już od Gama-M nowe mieszkanie i może coś na ten temat napisać :?: Czy maja w miarę normalne umowy deweloperskie, czy wywiązują się z terminów realizacji oraz czy wszystko ostatecznie jest dobrze z budowanymi przez nich lokalami :?: Wiadomo, że dla niektórych osób zakup mieszkania, to inwestycja na całe życie, więc byłoby dobrze, gdyby miało się pewność, że bierze się je od pewnej firmy deweloperskiej :)


WerkaWerka
Posty: 1
Rejestracja: 23 cze 2016, 12:12

Re: Deweloper Gama-M Kraków - opinie o firmie na forum

Postautor: WerkaWerka » 27 cze 2016, 9:29

już pisałam w innym wątku, że kupiłam mieszkanie na osiedlu GamaM Prądnik Park, w II etapie, budowa jeszcze trwa. w necie jest trochę opinii o opóźnieniach I etapu, ale dowiadywałam się, że to zupełnie nie była wina dewelopera. ;) także, póki co, czekam cierpliwie na zakończenie mojej budowy, ale wszystko jest full profi, żadnych opóźnień. zdecydowałam się na to osiedle, bo moi znajomi mieszkają już w mieszkaniu z I etapu, jakość wykonania jest świetna, z umową nie było żadnego problemu (w moim przypadku też nie!) i mysle, że spokojnie mozesz rozważyć te inwestycje :!: jakby co, to nie bierz sobie do serca tego miliona negatywnych komentarzy, bo GamaM to naprawdę porządna firma. :)

mariusz14
Posty: 2
Rejestracja: 03 paź 2016, 12:16

Re: Deweloper Gama-M Kraków - opinie o firmie na forum

Postautor: mariusz14 » 03 paź 2016, 12:23

Mój brat z bratowa kupili mieszkanie w Prądnik Park. Troche byli przestraszeni tymi opoznieniami, ale teraz sami mowia, ze zupelnie niepotrzebnie. Dobrze im sie mieszka, cisza, spokoj, fajni sasiedzi. Takze GamaM sie sprawdzila :)


Mamita
Posty: 2
Rejestracja: 06 wrz 2019, 16:29

Re: Deweloper Gama-M Kraków - opinie o firmie na forum

Postautor: Mamita » 06 wrz 2019, 16:40

Ja kupiłam mieszkanie na Stachiewicza na ostatnim piętrze, po około 2 miesiacach sufit zaczął przeciekac w salonie i pokoju. Okazało się że w miejscu nacieku jest przewiercona dziura!! Z deweloperem próbuje się dogadać od miesiąca, najpierw zbywali mnie pracownicy, teraz sam deweloper. A dach przecieka, wystarczy mały deszcz. Nie polecam dewelopera, czuje się oszukana, ze strony dewelopera żadnej pomocy tylko zbywanie i czekanie.

StormSunny
Posty: 246
Rejestracja: 21 sie 2019, 17:32

Re: Deweloper Gama-M Kraków - opinie o firmie na forum

Postautor: StormSunny » 14 wrz 2019, 22:08

Kto Ci kazał kupować mieszkanie na samej górze?



Wróć do „Opinie o deweloperach i generalnych wykonawcach budujących mieszkania i biura”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości