Strona 1 z 1

Deweloper (SM) Spółdzielnia Mieszkaniowa Podgórze - opinie na forum o firmie i mieszkaniach

: 31 mar 2019, 23:53
autor: Nowy
Jest tu może ktoś, kto kupił w ostatnich latach nowe mieszkanie, które wybudowała SM Podgórze i może podzielić się na forum tym, jakie ma opinie o takim deweloperze? Dobrze się mieszka w wybudowanych przez nich budynkach? Mają dobrą obsługę podczas sprzedaży oraz posprzedażową - w tym sensie, że szybko reagują na zgłoszenia usterek w mieszkaniach i sprawnie je naprawiają. Spółdzielnia Mieszkaniowa Podgórze, ma chyba spore doświadczenie w zarządzaniu nieruchomościami, ciekawe jak to wygląda w przypadku nowych bloków. A plany co do tego chyba ma spore, bo jeżeli spojrzeć na ogłoszone przez nią przetargi, to jest wśród nich sporo na przygotowanie dokumentacji projektowej inwestycji mieszkaniowych:

  • inwestycja mieszkaniowa przy ul. Macedońskiej - SM Podgórze
  • inwestycja mieszkaniowa przy ul. Albańska - Czarnogórska - SM Podgórze
  • inwestycja mieszkaniowa przy ul. Trybuny Ludów - Albańska - Wolności - SM Podgórze

Czyli plany są tu całkiem spore i wkrótce można się spodziewać kolejnych projektów od nich. Ktoś może coś więcej napisać o tym, jakim deweloperem jest SM Podgórze i czy warto kupić od nich mieszkanie?

Re: Deweloper (SM) Spółdzielnia Mieszkaniowa Podgórze - opinie na forum o firmie i mieszkaniach

: 01 kwie 2019, 0:42
autor: lexem
Dodam jeszcze, że poza planowanymi inwestycjami, które zostały wymienione powyżej, Spółdzielnia Mieszkaniowa Podgórze jest również w trakcie realizacji dwóch inwestycji mieszkaniowych - Gołaśka 43 i 43 A Kraków - ta powstaje w rejonie ul. Wincentego Witosa oraz drugiej - Włoska 12 Kraków, która z kolei budowana jest niedaleko ul. Nowosądeckiej. Zdaje się, że obie mają zakończyć się w tym roku, czyli w 2019, więc będzie można obejrzeć efekty i przekonać się osobiście, jak wyglądają budynki przez nich postawione.