Ostrzeżenie przed deweloperem z Krakowa - Portfel Inwestycyjny

Forum zawierające opinie o firmach deweloperskich i generalnych wykonawcach budujących w Krakowie i innych miastach Małopolski. Prosimy o wyważone i uzasadnione oceny deweloperów.
opinieklienta

Ostrzeżenie przed deweloperem z Krakowa - Portfel Inwestycyjny

Postautor: opinieklienta » 18 cze 2019, 16:20

Dzien dobry wszystkim forumowiczom.

Chciałbym ostrzec przed deweloperem Portfel Inwestycyjny oraz jego spółkami celowymi KROPKA i KROPKA BIS. Prowadzą w dalszym ciągu inwestycje przy ul. Kochanowskiego w Gdansku (Focus Duo), która miala zakonczyc sie juz ponad rok temu.

Obecnie od pol roku na budowie nie sa wykonywane zadne poprawki (zglaszalismy ich kilkanascie), z deweloperem zupelny brak kontaktu. Z informacji uzyskanych od pracownikow nie otrzymali oni calosci zaplaty za wykonana prace.

Budynek nadal nie ma pozwolenia na uzytkowanie. Nadal tez nie znamy terminu podpisywania aktow notarialnych (nie wiemy tez czy w ogole sie to kiedys wydarzy; byc moze deweloper specjalnie gra na zwloke zeby ludzie porezygnowali a on sam mogl sprzedac mieszkania drozej). Jako przyszli mieszkancy czujemy sie poszkodowani i niestety nie jestesmy w stanie nic z tym zrobic poza poinformowaniem opinii publicznej i wystapieniem z wnioskiem do sądu o przymusowe przepisanie wlasnosci mieszkan.

Osobiscie nie polecam zadnej wspolpracy z tymi ludzmi - nie dajcie sie oszukac i absolutnie nie robcie z nimi zadnych interesow. Ja na pewno nigdy wiecej tego nie zrobie.

Mam nadzieje, ze dzieki temu wpisowi uda mi sie ostrzec ludzi

Wróć do „Opinie o deweloperach i generalnych wykonawcach budujących mieszkania i biura”