Deweloper Nexity - opinie o firmie budującej mieszkania Kraków / Warszawa / Poznań

Forum zawierające opinie o firmach deweloperskich i generalnych wykonawcach budujących w Krakowie i innych miastach Małopolski. Prosimy o wyważone i uzasadnione oceny deweloperów.
MoniaW
Posty: 2
Rejestracja: 01 sie 2019, 17:19

Deweloper Nexity - opinie o firmie budującej mieszkania Kraków / Warszawa / Poznań

Postautor: MoniaW » 01 sie 2019, 17:23

Chciałabym Wam polecić firmę deweloperską Nexity :)
Mają kilka inwestycji, jedne już stoją inne na etapie budowy- ładne nowoczesne osiedla, ceny rozsądne.
Naprawdę warto skorzystac z ich usług!
Osiedla są zarówno spokojniejsze, wśród zieleni, jak i takie dla nocnych marków.


Damsi
Posty: 1
Rejestracja: 14 paź 2019, 0:22

Re: Deweloper Nexity - opinie o firmie budującej mieszkania Kraków / Warszawa / Poznań

Postautor: Damsi » 24 lis 2019, 10:40

Dzien dobry,

Ktos kupil mieszkanie na osiedlue "Next Ursus"? Mam kilka pytan.

1) Czy deweloper jest skory na negocjacje czy dominuje zaporowe podejscie cenowe?
2) Jak wyglada kontakt z biurem po podpisaniu umowy deweloperskiej?
3) Ktos odebral juz jakies mieszkanie na tym osiedlu? Jak to wygalda pod katem odbioru mieszkania? Czy deweloper naprawia zgloszone usterki mniej wiecej na czas?
4) Czy w trakcie procesu zakupowego / w trakcie oczekiwania na mieszkanie nie mieliscie Panstwo jakis nie przyjemnych sytuacji z deweloperem?

Pozdrawiam.

budfen
Posty: 111
Rejestracja: 12 gru 2019, 10:14

Re: Deweloper Nexity - opinie o firmie budującej mieszkania Kraków / Warszawa / Poznań

Postautor: budfen » 11 wrz 2020, 10:25

podbijam temat :)

Nexity będzie teraz budować w Krakowie - na ulicy Myśliwskiej.
Warto by było się czegoś dowiedzieć o tym chyba sporym deweloperze.


Pielach
Posty: 1
Rejestracja: 25 wrz 2020, 8:01

Re: Deweloper Nexity - opinie o firmie budującej mieszkania Kraków / Warszawa / Poznań

Postautor: Pielach » 25 wrz 2020, 8:05

Witam,
Ja właśnie zarezerwowałem mieszkanie na Ursusie. Pani w biurze sprzedaży opuściła tyle ile mogła i dodatkowo wysłana została oferta do dyrektora z naszą ceną. Koniec końców opuścili łącznie ok 2,5%. Na razie kontakt jest ok.

plaszak
Posty: 357
Rejestracja: 01 gru 2019, 1:49

Re: Deweloper Nexity - opinie o firmie budującej mieszkania Kraków / Warszawa / Poznań

Postautor: plaszak » 12 paź 2020, 14:13

Mam pytanie, do osób, które już kupiły lub mają zamiar kupić mieszkania od dewelopera Nexity. Jakie macie opinie o mieszkaniach wybudowanych przez tego dewelopera, czy było w nich dużo usterek przy odbiorach, jak wyglądała obsługa usterek, które wyszły później, jak oceniacie sam proces zakupu mieszkania, wszystko szło gładko i bez problemów? Na co zwrócić uwagę nawiązując z nimi współpracę w zakresie zakupu mieszkania. Podzieli się ktoś na forum, jakie ma opinie Nexity deweloper, jesteście zadowoleni z mieszkania od nich i procesu zakupu? W Krakowie ich pierwszy projekt to City Vibe, wiem, że w Warszawie budują osiedle La Praga, osiedle Golden Space i osiedle Next Ursus, ale też sporo już wybudowali, także w Poznaniu.

Milka55
Posty: 4
Rejestracja: 23 paź 2020, 12:33

Re: Deweloper Nexity - opinie o firmie budującej mieszkania Kraków / Warszawa / Poznań

Postautor: Milka55 » 23 paź 2020, 12:34

Ja również polecam Nexity! Porządny deweoper :)

Sylwia92
Posty: 1
Rejestracja: 29 paź 2020, 12:24

Re: Deweloper Nexity - opinie o firmie budującej mieszkania Kraków / Warszawa / Poznań

Postautor: Sylwia92 » 29 paź 2020, 12:26

Polecam Nexity. Razem z rodzinką wprowadziliśmy się do mieszkania kilka miesięcy temu - deweloper bezproblemowy, kontakt był łatwy no i samo mieszkanie super. Po trudach przeprowadzki jestesmy naprawdę zadowoleni.



Wróć do „Opinie o deweloperach i generalnych wykonawcach budujących mieszkania i biura”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości