Deweloper Grupa KTBS - opinie na forum (Krakowskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego)

Forum zawierające opinie o firmach deweloperskich i generalnych wykonawcach budujących w Krakowie i innych miastach Małopolski. Prosimy o wyważone i uzasadnione oceny deweloperów.
kama
Posty: 88
Rejestracja: 07 mar 2016, 0:48

Deweloper Grupa KTBS - opinie na forum (Krakowskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego)

Postautor: kama » 13 lis 2016, 21:39

Cześć wszystkim, mam prośbę, może znajdzie się tu ktoś, kto mi pomoże w mojej sprawie :) Otóż zastanawiam się nad zakupem nowego mieszkania od dewelopera Grupa KTBS i chciałabym dowiedzieć się czegoś więcej o tym, jakie ma opinie ta firma, czyli Krakowskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o., bo chyba tak rozwija się ten skrót. Chodzi o inwestycję realizowaną na Klinach - Osiedle Harmonia Kraków, ale z tego co wiem, to zrealizowali także inne projekty w naszym mieście, więcej może znajdzie się ktoś taki, kto już kupił od nich mieszkanie i może podzielić się wrażeniami na ten temat na forum :) Podobnie przyda się coś więcej o tym, jak idzie z nimi podpisywanie umów deweloperskich z nimi, czy są tam jakieś kruczki, na które trzeba zwrócić uwagę, może ktoś, kto już kupił dla siebie lokal z I etapie Osiedla Harmonia coś tu będzie miał do powiedzenia - dobrze to wszystko z nimi idzie i nie robią problemów :?:

Tyle wiem, że nie jest to ich pierwsza inwestycja, w innych ludzie mieszkają i nie jest źle raczej, ale przydałaby się opinia z pierwszej ręki na ten temat :) Trochę mi się nie podoba, że powołali spółkę celową do budowy tego projektu, myślę, że zawsze lepiej jest, jeśli deweloper nie bawi się w takie kruczki, tylko występuje wprost pod swoją marką i pewnie ma mniejsze skłonności do jej zaryzykowania ;) Jak to widzicie w przypadku Spółki Bartla Development Grupa KTBS Sp. z o.o. :?:

Wróć do „Opinie o deweloperach i generalnych wykonawcach budujących mieszkania i biura”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości