Deweloper KG Group - opinie i forum o firmie budującej mieszkania

Forum zawierające opinie o firmach deweloperskich i generalnych wykonawcach budujących w Krakowie i innych miastach Małopolski. Prosimy o wyważone i uzasadnione oceny deweloperów.
iwan

Deweloper KG Group - opinie i forum o firmie budującej mieszkania

Postautor: iwan » 27 gru 2016, 22:59

A ja mam pytanie o jeszcze jedną firmę, która zajmuje się stawianiem nowych lokali mieszkaniowych w Krakowie, może ktoś może napisać coś więcej o tym, jak spisuje się o jakie ma opinie deweloper KG Group i jakie nowe mieszkania buduje w naszym mieście. Tzn. czy są one dobrej jakości, nie ma z nimi problemów i dobrze się w nich mieszka. Z tego co kojarzę, to jest to spółka z ograniczoną odpowiedzialności, która została powołana tylko do realizacji przedsięwzięcia Osiedle Piltza w Krakowie - jest spore, ale to jednak nie jest regularny deweloper, który zrealizował wiele inwestycji i świadczy za ich jakość swoją marką i reputacją. To jest dla mnie zawsze pewnym minusem, bo jak jest problem, to pewnie taka spółka może zniknąć i tyle :? Jasne, że nie ma co zakładać negatywnych scenariuszy, ale jednak to dla mnie minus względem firm, które zajmują się taką działalnością od lat i mają na koncie wiele realizacji. Może ktoś coś napisze na forum o KG Group, bo pewnie niejedna osoba tutaj zastanawia się nad zakupem od nich mieszkania :)

agi

Re: Deweloper KG Group - opinie i forum o firmie budującej mieszkania

Postautor: agi » 23 lut 2017, 21:55

Podbijam pytanie...czy moglby ktos podzielic sie swoimi doswiadczeniami z tym deweloperem? jest tutaj ktos kto zdecydowal sie kupic w tej inwestycji mieszkanie? Wkrotce zakonczenie budowy a stale wiekszosc mieszkan wolna

Wróć do „Opinie o deweloperach i generalnych wykonawcach budujących mieszkania i biura”