Gabinet w mieszkainu / jak wygospodarować przestrzeń do pracy w mieszkaniu?

Forum dla osób, które zastanawiają się jaka lokalizacja mieszkania w Krakowie jest najlepsza? W której dzielnicy Krakowa dobrze się mieszka? Ciekawe mijsca w Krakowie i Małopolsce.
majka
Posty: 9
Rejestracja: 14 wrz 2016, 13:35

Gabinet w mieszkainu / jak wygospodarować przestrzeń do pracy w mieszkaniu?

Postautor: majka » 16 wrz 2020, 1:00

Może macie jakieś pomysły na to, jak wygospodarować sobie przestrzeń do pracy w mieszkaniu, albo jak urządzić sobie w nim swój własny gabinet? Czy koniecznie trzeba przeznaczać na to dodatkową sypialnię, czy może są jakieś inne sposoby, poza pracą z toalety? ;) Jakie macie na to sposoby, zwłaszcza jeżeli w mieszkaniu jest też dziecko? Uważacie, że praca z domu / mieszkania przyjmie się na dłuższą metę i to też trzeba wziąć pod uwagę szukając nieruchomości dla siebie?


setler
Posty: 12
Rejestracja: 12 sty 2017, 23:13

Re: Gabinet w mieszkainu / jak wygospodarować przestrzeń do pracy w mieszkaniu?

Postautor: setler » 04 paź 2020, 22:10

Najlepiej na etapie zakupu mieszkania dobrze byłoby pomyśleć o jakimś pomieszczeniu, w którym przynajmniej jeden z domowników mógłby pracować. Jeżeli na to za późno, a trzeba rozwiązać problem tego, gdzie pracować zdalnie w mieszkaniu, to dobrze byłoby zaadaptować jakiś kawałek przestrzeni na improwizowane biuro, ale w taki sposób, żeby po pracy móc to przywrócić do poprzedniego stanu. Zamykasz robotę i po tym likwidujesz biuro do kolejnego dnia.

JoDz
Posty: 3
Rejestracja: 06 paź 2020, 9:58

Re: Gabinet w mieszkainu / jak wygospodarować przestrzeń do pracy w mieszkaniu?

Postautor: JoDz » 06 paź 2020, 10:36

Myslę, że najlepiej mieć osobne pomieszczenie. Ja sobie chwalę pracę z dom. Mimo, że pracuję w salonie. Ale wydzieliłam sobie przestrzeń, w ktorej zawsze pracuję, a co ważniejsze mam ustalone stale godziny pracy. Co prawda nie mam dzieci, więc na pewno jest mi dużo łatwiej.


bon
Posty: 99
Rejestracja: 06 paź 2020, 23:54

Re: Gabinet w mieszkainu / jak wygospodarować przestrzeń do pracy w mieszkaniu?

Postautor: bon » 07 paź 2020, 0:04

JoDz pisze:Myslę, że najlepiej mieć osobne pomieszczenie. Ja sobie chwalę pracę z dom. Mimo, że pracuję w salonie. Ale wydzieliłam sobie przestrzeń, w ktorej zawsze pracuję, a co ważniejsze mam ustalone stale godziny pracy. Co prawda nie mam dzieci, więc na pewno jest mi dużo łatwiej.

Zdecydowanie kupując dzisiaj mieszkanie, warto wziąć pod uwagę dodatkowe miejsce w nim, które można by przeznaczyć na miejsce pracy. Niestety takie czasy dzisiaj nadeszły, że praca zdalna w wielu branżach jest na porządku dziennym, podczas gdy kiedyś trzeba było to negocjować z pracodawcą.



Wróć do „Gdzie i jak kupić mieszkanie w Krakowie forum? Ciekawe w Małopolsce”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości