Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - co wybrać?

Forum dla osób, które zastanawiają się jaka lokalizacja mieszkania w Krakowie jest najlepsza? W której dzielnicy Krakowa dobrze się mieszka? Ciekawe mijsca w Krakowie i Małopolsce.
grandak
Posty: 1
Rejestracja: 17 kwie 2024, 21:10

Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - co wybrać?

Postautor: grandak » 17 kwie 2024, 21:17

Witam,
Aktualnie jestem na etapie początkowym w poszukiwaniu mieszkania. Nie ukrywam, że jestem trochę zielona i nieco zagubiona w ilości ofert. Myślę nad zakupem 3 pokojowego mieszkania. Na początku przeznaczonego na wynajem, lecz być może kiedyś w nim zamieszkam. Póki co nie mieszkam w Krakowie, więc moja wiedza na temat lokalizacji też jest nieco słaba.
Jak uważacie na co warto zwrócić uwagę przy poszukiwaniu? Nie mam określonej lokalizacji. Zależy mi żeby w pobliżu był jakiś środek komunikacji, sklep by nie dojeżdżać na codzienne zakupy, a także żeby nie było to bardzo odległe miejsce Krakowa.
Na które z aktualnych inwestycji zwróciliścibyście uwagę?
Dodatkowo, czy korzystanie z pomocy biura nieruchomości jest rozsądnym rozwiązaniem czy lepiej oszczędzić te „parę” zł?


Bas Kra
Posty: 31
Rejestracja: 03 kwie 2024, 14:54

Re: Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - co wybrać?

Postautor: Bas Kra » 17 kwie 2024, 21:55

Wpisz do googla trzy słowa:

otodom Kraków mieszkanie

potem wcisnij Więcej filtrów
potem rynek pierwotny
potem u góry czarny przycisk Wyszukaj
potem przycisk Zobacz na mapie.

No i mapa kazdego miasta jest czytelna, gdzie jest centrum, gdzie daleko, wszystko widac na mapie, tramwaje autobusy sklepy. Kliaksz i otwiera się budowa. Wszystkie inwestycje są w otodom. Jeśli dana inwestycja jest sprzedawana przez biuro, to zazwyczaj jest dopisek Bez prowizji, czyli deweloper sobie to załatwia we własnym zakresie z bvirem.



Wróć do „Gdzie i jak kupić mieszkanie w Krakowie forum? Ciekawe w Małopolsce”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości