Działka przy ul. Grzegórzeckiej i Żółkiewskiego / co tam powstanie

Forum dla osób, które zastanawiają się jaka lokalizacja mieszkania w Krakowie jest najlepsza? W której dzielnicy Krakowa dobrze się mieszka? Ciekawe mijsca w Krakowie i Małopolsce.
luc
Posty: 1154
Rejestracja: 27 wrz 2016, 0:15

Re: Działka przy ul. Grzegórzeckiej i Żółkiewskiego / co tam powstanie

Postautor: luc » 18 cze 2026, 13:54

Trochę zmienia swój stan skupienia ten budynek, faktycznie wygląda na to, że nie ma nad nim części dachu, porównując do poprzednich zdjęć.

Obrazek

Natomiast wiem już o co chodzi z sąsiednią kamienicą, która po akcji z dachem była ewakuowana. Chyba chodzi o to, że do "pleców" tego budynku jest doklejony drugi.

Obrazek

Niezłe nieruchomości mamy w centrum Krakowa.


Wróć do „Gdzie i jak kupić mieszkanie w Krakowie forum? Ciekawe w Małopolsce”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości