Smród w Krakowie na Płaszowie Rybitwach Podgórzu brzydki nieprzyjemny zapach/ problem smrodu Kraków Płaszów Podgórze

Forum dla osób, które zastanawiają się jaka lokalizacja mieszkania w Krakowie jest najlepsza? W której dzielnicy Krakowa dobrze się mieszka? Ciekawe mijsca w Krakowie i Małopolsce.
wst102
Posty: 18
Rejestracja: 22 kwie 2024, 15:04

Re: Smród w Krakowie na Płaszowie Rybitwach Podgórzu brzydki nieprzyjemny zapach/ problem smrodu Kraków Płaszów Podgórze

Postautor: wst102 » 15 cze 2026, 15:01

A co z pracownikami z tych rejonów? Szacuje się, że w obszarze Rybitw zatrudnionych jest od 10 do 20 tysięcy osób. Czy ich problem odoru nie dotyczy? 8-10 godzin i do domu? Bądź co bądź, to jest większość dnia spędzonego w tej atmosferze.


Master
Posty: 1105
Rejestracja: 26 maja 2016, 21:26

Re: Smród w Krakowie na Płaszowie Rybitwach Podgórzu brzydki nieprzyjemny zapach/ problem smrodu Kraków Płaszów Podgórze

Postautor: Master » 15 cze 2026, 21:48

A to nie jest czas, że smród na Płaszowie / Rybitwach nasila się wieczorami, na noc i porankami, wtedy mniej więcej kiedy zalegają mgły w dolinie Wisły, powietrze jest nieruchome i smród się rozlewa na tą okolicę? A jak chodzisz do pracy, to pewnie masz trochę inny odbiór, niż jak idziesz po robocie do domu, a tu ciągle śmierdzi.



Wróć do „Gdzie i jak kupić mieszkanie w Krakowie forum? Ciekawe w Małopolsce”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości