Zalew Bagry latem / czy odwiedzający zalew Bagry są uciążliwi dla mieszkańców

Forum dla osób, które zastanawiają się jaka lokalizacja mieszkania w Krakowie jest najlepsza? W której dzielnicy Krakowa dobrze się mieszka? Ciekawe mijsca w Krakowie i Małopolsce.
tomekl007
Posty: 182
Rejestracja: 20 wrz 2016, 20:37

Zalew Bagry latem / czy odwiedzający zalew Bagry są uciążliwi dla mieszkańców

Postautor: tomekl007 » 21 mar 2021, 9:37

Witam, rozważam zakup domu bagryhouse.pl (na ulicy kaczej 36). Mam pytanie do mieszkańców okolicy: jak Państwu się mieszka w okolicach zalewu bagry w lecie?
Spacerując teraz (jesień/zima) okolica jest świetna. Fajny park, cisza spokój. Obawiam się jednak hałasu w lecie z racji tego że dużo ludzi wybiera zalew bagry do codziennego wypoczynku. Czy jest to uciążliwe?
Będę wdzięczny za każdą się opinie.


Sellie
Posty: 113
Rejestracja: 01 wrz 2018, 8:27

Re: Zalew Bagry latem / czy odwiedzający zalew Bagry są uciążliwi dla mieszkańców

Postautor: Sellie » 21 mar 2021, 13:31

tomekl007 pisze:Witam, rozważam zakup domu bagryhouse.pl (na ulicy kaczej 36). Mam pytanie do mieszkańców okolicy: jak Państwu się mieszka w okolicach zalewu bagry w lecie?
Spacerując teraz (jesień/zima) okolica jest świetna. Fajny park, cisza spokój. Obawiam się jednak hałasu w lecie z racji tego że dużo ludzi wybiera zalew bagry do codziennego wypoczynku. Czy jest to uciążliwe?
Będę wdzięczny za każdą się opinie.

Mam znajomą, która mieszka w tych okolicach, wg jej słów latem masakra - dużo pijanych ludzi, zachowujących się tak jak pijani ludzie się zachowują - darcie ryja itd. Co prawda tylko latem, ale i tak podejrzewam, że męczące na lata.

smegow
Posty: 23
Rejestracja: 14 wrz 2020, 23:03

Re: Zalew Bagry latem / czy odwiedzający zalew Bagry są uciążliwi dla mieszkańców

Postautor: smegow » 21 mar 2021, 20:08

Rzeczywiście w lecie, to plaża jest bardzo popularnym miejscem i nie da się znaleźć kawałka miejsca na piasku. Choć wydawało mi się, że ludzie jakoś specjalnie nie rozlewają się dalej od zalewu, ale też nie bywałem w tych okolicach wieczorami, więc trudno mi powiedzieć, jak to wtedy wygląda.


niesasanka
Posty: 57
Rejestracja: 11 mar 2019, 12:40

Re: Zalew Bagry latem / czy odwiedzający zalew Bagry są uciążliwi dla mieszkańców

Postautor: niesasanka » 20 kwie 2021, 8:13

Mieszkam w dalszej okolicy, ale latem prawie się na Bagry nie zapuszczam, bo strasznie nie lubię tej masy ludzi i hałasu. Najfajniej jednak jest wiosną (choć jak jest ciepło, to i tak są tłumy) i jesienią. Myślę, że będziesz mieć tam mega głośno od muzyki i krzyków podchmielonych osób.

Rak
Posty: 1054
Rejestracja: 26 lut 2018, 16:23

Re: Zalew Bagry latem / czy odwiedzający zalew Bagry są uciążliwi dla mieszkańców

Postautor: Rak » 20 kwie 2021, 10:46

Raczej na pewno będzie nieco lub mocno uciążliwie latem i te tłumy z grillem i piwkiem mogą być nie do zniesienia lecz.. ile jest podobnych ofert ? Pewnie takiej drugiej nie będzie.



Wróć do „Gdzie i jak kupić mieszkanie w Krakowie forum? Ciekawe w Małopolsce”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości