Merite Moderna Kraków od Grupa Merite - opinie na forum

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
Anniemich
Posty: 7
Rejestracja: 02 kwie 2021, 9:39

Merite Moderna Kraków od Grupa Merite - opinie na forum

Postautor: Anniemich » 02 kwie 2021, 17:48

merite.info.pl/merite-moderna około Zakrzówka


Master
Posty: 733
Rejestracja: 26 maja 2016, 21:26

Re: Merite Moderna Kraków od Grupa Merite - opinie na forum

Postautor: Master » 23 maja 2021, 18:23

Zajrzałem z ciekawości i wygląda to całkiem ciekawie, trochę jak wille, tylko nie wiem czy pasują do okolicy, kojarzy mi się to trochę z Osiedlem Oficerskim czy willami w okolicach Placu Axentowicza. I inwestycja wcale nie taka mała, bo ma to być aż 18 takich budynków, w każdym natomiast mają się znaleźć 2 mieszkania, bo łącznie ma ich być 36.

Obrazek
Wizualizacje: deweloper Grupa Merite

Można mieć dwa rodzaje mieszkań, niecałe 48 m2 oraz mieszkania 2-poziomowe o metrażu prawie 83 m2. Do tego, to jednych i drugich przynależą ogródki. Ceny znacznie powyżej 10 tys. zł za m2, więc niespecjalnie tanio. Mnie układy jakoś specjalnie nie powalają, ale co kto lubi. Na uwagę zasługuje to, że domy mają osobne wejścia. Co myślicie o zamieszkaniu na takim osiedlu oraz tej lokalizacji, jakie macie o niej opinie?

Mateuszkrk93
Posty: 521
Rejestracja: 16 mar 2021, 20:20

Re: Merite Moderna Kraków od Grupa Merite - opinie na forum

Postautor: Mateuszkrk93 » 23 maja 2021, 22:57

Brakuje tramwaju i chociażby zadaszonego parkingu, poza tym bieda w postaci skosów. Sprzedaż idzie jak krew z nosa, więc jest duża okazja na przeceny.
Okolica rodzinna, cisza i spokój. Fajne miejsce dla rodzin z dziećmi.


IlonaN
Posty: 4
Rejestracja: 02 lip 2021, 18:57

Re: Merite Moderna Kraków od Grupa Merite - opinie na forum

Postautor: IlonaN » 03 lip 2021, 15:53

Hej, Od dłuższego czasu zastanawiam się nad mieszkaniem w inwestycji Merite, ale przyglądam się ofercie od kilku miesięcy i sprzedaż idzie bardzo średnio. Przez pół roku sprzedała się może połowa.

Co myślicie o podziale na pierwsze piętro + antresole z tą powierzchnia dodatkową otwartą? Czy to powinno być w ogóle liczone do ogólnej powierzchni mieszkania? Strasznie dziwna sprawa i obawiam się problemów z taką górą. Wyglada jak kolejny wymysł deweloperów, w końcu ludzie kupią wszystko, a ceny tez nie powołają jak za takie układy.



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: gierzow i 41 gości