Jaka nowa inwestycja w Krakowie na 2022 z dobrą komunikacją / ok. 50 m2

Forum dla osób, które zastanawiają się jaka lokalizacja mieszkania w Krakowie jest najlepsza? W której dzielnicy Krakowa dobrze się mieszka? Ciekawe mijsca w Krakowie i Małopolsce.
gavlosq
Posty: 1
Rejestracja: 18 kwie 2021, 10:17

Jaka nowa inwestycja w Krakowie na 2022 z dobrą komunikacją / ok. 50 m2

Postautor: gavlosq » 18 kwie 2021, 10:53

Witam,
Jestem w trakcie szukania mieszkania w stanie deweloperskim dobrze skomunikowanego z pozostałymi dzielnicami krakowa (dojazd do pracy). Mój wybór padł nie jako na Fredry 6, ale jest tam pewien mankament, brak miejsc parkingowych pod budynkiem w którym chciałbym zakupić mieszkanie. Czy mógłbyście polecić lub zaproponować inne inwestycje w Krakowie? Interesują mnie mieszkania okolo 50m2 2-3 pokoje, parking.


Mateuszkrk93
Posty: 521
Rejestracja: 16 mar 2021, 20:20

Re: Jaka nowa inwestycja w Krakowie na 2022 z dobrą komunikacją / ok. 50 m2

Postautor: Mateuszkrk93 » 18 kwie 2021, 11:54

Tam do tramwaju jest daleko.
Która jak szukasz w okolicy to już lepiej coś na Rydlówce, jak nie przeszkadza ci ciasnota, blok na bloku.

Bartab
Posty: 242
Rejestracja: 04 sty 2021, 13:54

Re: Jaka nowa inwestycja w Krakowie na 2022 z dobrą komunikacją / ok. 50 m2

Postautor: Bartab » 18 kwie 2021, 14:00

gavlosq pisze:Witam,
Jestem w trakcie szukania mieszkania w stanie deweloperskim dobrze skomunikowanego z pozostałymi dzielnicami krakowa (dojazd do pracy). Mój wybór padł nie jako na Fredry 6, ale jest tam pewien mankament, brak miejsc parkingowych pod budynkiem w którym chciałbym zakupić mieszkanie. Czy mógłbyście polecić lub zaproponować inne inwestycje w Krakowie? Interesują mnie mieszkania okolo 50m2 2-3 pokoje, parking.

Polecam Lokum Salsa, bardzo dobra centralna lokalizacja i świetna komunikacja w każdym kierunku miasta każdym środkiem transportu.



Wróć do „Gdzie i jak kupić mieszkanie w Krakowie forum? Ciekawe w Małopolsce”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości