5 cech dobrze wykończonego mieszkania

Forum dla osób, które zastanawiają się jaka lokalizacja mieszkania w Krakowie jest najlepsza? W której dzielnicy Krakowa dobrze się mieszka? Ciekawe mijsca w Krakowie i Małopolsce.
kunegunda szybka
Posty: 80
Rejestracja: 31 gru 2020, 15:32

Re: 5 cech dobrze wykończonego mieszkania

Postautor: kunegunda szybka » 30 cze 2021, 8:45

Na liście nie mogło zabraknąć marmurowych popiersi naturalnych rozmiarów - kolejna obowiązkowa pozycja dla osób z gustem.

Obrazek


Rak
Posty: 1056
Rejestracja: 26 lut 2018, 16:23

Re: 5 cech dobrze wykończonego mieszkania

Postautor: Rak » 30 cze 2021, 19:46

kunegunda szybka pisze:Na liście nie mogło zabraknąć marmurowych popiersi naturalnych rozmiarów - kolejna obowiązkowa pozycja dla osób z gustem.

Obrazek


Intrygujący pomysł z tym popiersiem!

Proponuję Ci wybrać zacna postać na tle jedynego słusznego dla Ciebie widoku Obrazek

Daj znać jeżeli potrzebujesz dalszej pomocy, bo coś wspominałeś o zamykaniu wątku ?

kunegunda szybka
Posty: 80
Rejestracja: 31 gru 2020, 15:32

Re: 5 cech dobrze wykończonego mieszkania

Postautor: kunegunda szybka » 30 cze 2021, 21:42

Dla ludzi odważnych gorąco polecam monolit-pieniek.
Sznyt i elegancja w jednym.

Obrazek
Obrazek
Obrazek


Rak
Posty: 1056
Rejestracja: 26 lut 2018, 16:23

Re: 5 cech dobrze wykończonego mieszkania

Postautor: Rak » 01 lip 2021, 22:18

Chciałbym skupić się na właściwym temacie wątku tj wykończeniu czyli bardziej stałych elementach niż np. fotele, które nie wiem czemu były dorzucane wcześniej gdyż wg mnie były to elementy wyposażenia, nie wykończenia.

Dobrze wykończone mieszkanie powinno mieszkającym zapewnić odprężająca ciszę.

Jeżeli pechowo nie znajduje się akurat przy ślepej a więc i cichej uliczce w otoczeniu parkowej zieleni a więc bez aut I tramwajów niech chociaż próbuje to nadrobić dobra dzwiekoszczelnoscia okien, grubymi ścianami i może dodatkowymi pomysłami na lepszą izolację od dźwięków od sąsiadów (umeblowanie) i ulicy (cokolwiek choć nieco odbijającego hałasy aut na balkonie).

ZaradnyNaSwoim
Posty: 1
Rejestracja: 01 lip 2021, 23:42

Re: 5 cech dobrze wykończonego mieszkania

Postautor: ZaradnyNaSwoim » 02 lip 2021, 1:33

Rak pisze:Chciałbym skupić się na właściwym temacie wątku tj wykończeniu czyli bardziej stałych elementach niż np. fotele, które nie wiem czemu były dorzucane wcześniej gdyż wg mnie były to elementy wyposażenia, nie wykończenia.

Dobrze wykończone mieszkanie powinno mieszkającym zapewnić odprężająca ciszę.

Jeżeli pechowo nie znajduje się akurat przy ślepej a więc i cichej uliczce w otoczeniu parkowej zieleni a więc bez aut I tramwajów niech chociaż próbuje to nadrobić dobra dzwiekoszczelnoscia okien, grubymi ścianami i może dodatkowymi pomysłami na lepszą izolację od dźwięków od sąsiadów (umeblowanie) i ulicy (cokolwiek choć nieco odbijającego hałasy aut na balkonie).


Wow, a Ile w Krakowie jest ślepych uliczek? Czyżby to ta sielska na Klinach odgrodzona od południa autostradą A4 za 14k/m2?

Rak
Posty: 1056
Rejestracja: 26 lut 2018, 16:23

Re: 5 cech dobrze wykończonego mieszkania

Postautor: Rak » 02 lip 2021, 1:37

ZaradnyNaSwoim pisze:
Rak pisze:Chciałbym skupić się na właściwym temacie wątku tj wykończeniu czyli bardziej stałych elementach niż np. fotele, które nie wiem czemu były dorzucane wcześniej gdyż wg mnie były to elementy wyposażenia, nie wykończenia.

Dobrze wykończone mieszkanie powinno mieszkającym zapewnić odprężająca ciszę.

Jeżeli pechowo nie znajduje się akurat przy ślepej a więc i cichej uliczce w otoczeniu parkowej zieleni a więc bez aut I tramwajów niech chociaż próbuje to nadrobić dobra dzwiekoszczelnoscia okien, grubymi ścianami i może dodatkowymi pomysłami na lepszą izolację od dźwięków od sąsiadów (umeblowanie) i ulicy (cokolwiek choć nieco odbijającego hałasy aut na balkonie).

Wow, a Ile w Krakowie jest ślepych uliczek? Czyżby to ta sielska na Klinach odgrodzona od południa autostradą A4 za 14k/m2?


Na Krowodrzy masz np. filtrowa od Megapolis oraz tuż obok atalowe bloki stoją. Nie kojarzysz inwestycji atalu na Krowodrzy ?!

Tutaj masz link do atalu atal.pl/inwestycje/krakow/Lazurowy-Park-Bronowice,35

alicjalicja
Posty: 8
Rejestracja: 16 maja 2021, 18:31

Re: 5 cech dobrze wykończonego mieszkania

Postautor: alicjalicja » 03 lip 2021, 9:39

kunegunda szybka pisze:Dla ludzi odważnych gorąco polecam monolit-pieniek.
Sznyt i elegancja w jednym.

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Dzięki za inspiracje. Piękne.

kunegunda szybka
Posty: 80
Rejestracja: 31 gru 2020, 15:32

Re: 5 cech dobrze wykończonego mieszkania

Postautor: kunegunda szybka » 09 lip 2021, 21:11

Dzień dobry ponownie. Właśnie wróciłam z Mediolanu i przywiozłam mnóstwo pomysłów na absolutne minimum przyzwoicie wykończonego mieszkania.

Możecie spodziewać się tapet Glamora i WonderWall, płytek Dune Shapes, spieków kwarcowych LAMINAM, podłóg Nobifloor, oświetlenia Aquaform, Azzardo i mebli na wymiar dab modyfik lakier.

Stay tuned :!:

Obrazek


Nowy
Posty: 1658
Rejestracja: 05 lip 2015, 13:43

Re: 5 cech dobrze wykończonego mieszkania

Postautor: Nowy » 09 lip 2021, 22:17

Trzeba było trochę kultury łyknąć, a nie chodzić po marketach budowlanych :)

Rak
Posty: 1056
Rejestracja: 26 lut 2018, 16:23

Re: 5 cech dobrze wykończonego mieszkania

Postautor: Rak » 10 lip 2021, 16:03

kunegunda szybka pisze:Dzień dobry ponownie. Właśnie wróciłam z Mediolanu i przywiozłam mnóstwo pomysłów na absolutne minimum przyzwoicie wykończonego mieszkania.

Możecie spodziewać się tapet Glamora i WonderWall, płytek Dune Shapes, spieków kwarcowych LAMINAM, podłóg Nobifloor, oświetlenia Aquaform, Azzardo i mebli na wymiar dab modyfik lakier.

Stay tuned :!:

Obrazek


Dla spragnionych takich podróży i inspiracji podam na nie przepis.

Otóż wpisujemy w pinteresta słowo np. Mediolan i następnie przeklejamy tu linka że zdjęciem.

Takie wirtualne to wycieczki możemy sobie robić, kiedy niestety na nic innego sobie nie możemy akurat w tej chwili pozwolić a mamy internet i nadmiar czasu.



Wróć do „Gdzie i jak kupić mieszkanie w Krakowie forum? Ciekawe w Małopolsce”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości