Mieszkanie 4-pokojowe dla rodziny / gdzie kupić w Krakowie - opinie na forum

Forum dla osób, które zastanawiają się jaka lokalizacja mieszkania w Krakowie jest najlepsza? W której dzielnicy Krakowa dobrze się mieszka? Ciekawe mijsca w Krakowie i Małopolsce.
Rak
Posty: 1056
Rejestracja: 26 lut 2018, 16:23

Re: Mieszkanie 4-pokojowe dla rodziny / gdzie kupić w Krakowie - opinie na forum

Postautor: Rak » 15 paź 2021, 13:45

nowalia pisze:Witajcie :) Poszukujemy z mężem mieszkania 4-pokojowego (ewentualnie 3 w ostateczności) i jestem już trochę załamana :( Zależy nam na czasie bo na wiosnę powiększy nam się rodzina i chcemy wziąć kredyt jeszcze z większą zdolnością. Mam wrażenie że w ogóle nie ma mieszkań spełniających wymogi, jak już są 3 czy 4 pokoje to tak klaustrofobiczne ze nawet biurko nie wejdzie (praca zdalna ;)) albo nie ma balkonu albo okno w salonie na północ i wiele innych. Może spotkaliście się z takim mieszkaniem? Lokalizacja w zasadzie dowolna byle z dobrym dojazdem w okolice Matecznego, raczej odpadają rejony Huty i Mistrzejowic chociaż rozważymy wszystko. Będę wdzięczna za każde polecenie :)

Mocno upchane lecz znośne - gethome.pl/oferta/sprzedam-mieszkanie-krakow-ul-saska-65m2-2-pietro-347976


JanuszBiznesu
Posty: 298
Rejestracja: 08 mar 2021, 13:44

Re: Mieszkanie 4-pokojowe dla rodziny / gdzie kupić w Krakowie - opinie na forum

Postautor: JanuszBiznesu » 15 paź 2021, 14:02

Rak pisze:
nowalia pisze:Witajcie :) Poszukujemy z mężem mieszkania 4-pokojowego (ewentualnie 3 w ostateczności) i jestem już trochę załamana :( Zależy nam na czasie bo na wiosnę powiększy nam się rodzina i chcemy wziąć kredyt jeszcze z większą zdolnością. Mam wrażenie że w ogóle nie ma mieszkań spełniających wymogi, jak już są 3 czy 4 pokoje to tak klaustrofobiczne ze nawet biurko nie wejdzie (praca zdalna ;)) albo nie ma balkonu albo okno w salonie na północ i wiele innych. Może spotkaliście się z takim mieszkaniem? Lokalizacja w zasadzie dowolna byle z dobrym dojazdem w okolice Matecznego, raczej odpadają rejony Huty i Mistrzejowic chociaż rozważymy wszystko. Będę wdzięczna za każde polecenie :)

Mocno upchane lecz znośne - gethome.pl/oferta/sprzedam-mieszkanie-krakow-ul-saska-65m2-2-pietro-347976

Według mnie tragiczne xD z tymi oknami na północ.

Rak
Posty: 1056
Rejestracja: 26 lut 2018, 16:23

Re: Mieszkanie 4-pokojowe dla rodziny / gdzie kupić w Krakowie - opinie na forum

Postautor: Rak » 15 paź 2021, 14:13

JanuszBiznesu pisze:
Rak pisze:
nowalia pisze:Witajcie :) Poszukujemy z mężem mieszkania 4-pokojowego (ewentualnie 3 w ostateczności) i jestem już trochę załamana :( Zależy nam na czasie bo na wiosnę powiększy nam się rodzina i chcemy wziąć kredyt jeszcze z większą zdolnością. Mam wrażenie że w ogóle nie ma mieszkań spełniających wymogi, jak już są 3 czy 4 pokoje to tak klaustrofobiczne ze nawet biurko nie wejdzie (praca zdalna ;)) albo nie ma balkonu albo okno w salonie na północ i wiele innych. Może spotkaliście się z takim mieszkaniem? Lokalizacja w zasadzie dowolna byle z dobrym dojazdem w okolice Matecznego, raczej odpadają rejony Huty i Mistrzejowic chociaż rozważymy wszystko. Będę wdzięczna za każde polecenie :)

Mocno upchane lecz znośne - gethome.pl/oferta/sprzedam-mieszkanie-krakow-ul-saska-65m2-2-pietro-347976


Według mnie tragiczne xD z tymi oknami na północ.

To obok proponuję czysto południowe rynekpierwotny.pl/oferty/stylhut-sp-z-oo/osiedle-lasowka-krakow-podgorze-13693

np.
Obrazek


januszmk
Posty: 20
Rejestracja: 11 wrz 2021, 12:19

Re: Mieszkanie 4-pokojowe dla rodziny / gdzie kupić w Krakowie - opinie na forum

Postautor: januszmk » 16 paź 2021, 1:52

Rak pisze:Mocno upchane lecz znośne - gethome.pl/oferta/sprzedam-mieszkanie-krakow-ul-saska-65m2-2-pietro-347976

Rak pisze:To obok proponuję czysto południowe rynekpierwotny.pl/oferty/stylhut-sp-z-oo/osiedle-lasowka-krakow-podgorze-13693

nie polecam tej okolicy jak ktoś jest uczulony na nieprzyjemne zapachy :)

forfiterex
Posty: 68
Rejestracja: 29 lis 2020, 19:42

Re: Mieszkanie 4-pokojowe dla rodziny / gdzie kupić w Krakowie - opinie na forum

Postautor: forfiterex » 17 paź 2021, 10:27

januszmk pisze:
Rak pisze:Mocno upchane lecz znośne - gethome.pl/oferta/sprzedam-mieszkanie-krakow-ul-saska-65m2-2-pietro-347976

Rak pisze:To obok proponuję czysto południowe rynekpierwotny.pl/oferty/stylhut-sp-z-oo/osiedle-lasowka-krakow-podgorze-13693

nie polecam tej okolicy jak ktoś jest uczulony na nieprzyjemne zapachy :)


Bywałem tam kiedyś, wąchałem, ale nic nie czułem. Jakieś konkretne pory dnia są śmierdzące?

januszmk
Posty: 20
Rejestracja: 11 wrz 2021, 12:19

Re: Mieszkanie 4-pokojowe dla rodziny / gdzie kupić w Krakowie - opinie na forum

Postautor: januszmk » 17 paź 2021, 12:24

forfiterex pisze:Bywałem tam kiedyś, wąchałem, ale nic nie czułem. Jakieś konkretne pory dnia są śmierdzące?


zalezy od pory roku. wprowadzilem sie na lipska w lecie i pracuje stad zdalnie i zdazalo sie przez caly dzien czuc. teraz czasami zdaza sie wieczorami, przez zamkniete okna troche wyczuc, ale nie az tak bardzo jak w lecie

nowalia
Posty: 8
Rejestracja: 14 wrz 2021, 8:51

Re: Mieszkanie 4-pokojowe dla rodziny / gdzie kupić w Krakowie - opinie na forum

Postautor: nowalia » 04 lis 2022, 11:15

Edit: Dalej szukamy mieszkania :D mieliśmy chwilową przerwę na poszukiwania działek ale z tym mam wrażenie jeszcze gorzej i znów szukamy mieszkania w Krakowie, może słyszeliście o wartej uwagi inwestycji, minimum 3 pokoje, z windą? Ważne aby było słoneczne, na pewno odpada ekspozycja na północ. Przeglądam inwestycje ale ciężko mi coś znaleźć, szukam też na rynku wtórnym. Gdyby wpadło Wam coś wartego uwagi w oczy będę wdzięczna! :)

qbait
Posty: 87
Rejestracja: 11 gru 2018, 12:49

Re: Mieszkanie 4-pokojowe dla rodziny / gdzie kupić w Krakowie - opinie na forum

Postautor: qbait » 04 lis 2022, 13:14

Jeśli masz większy budżet to w Solaris Park są wciąż duże mieszkania, sam rozważałem jeszcze Rękawka 32.


czang
Posty: 211
Rejestracja: 04 maja 2017, 17:35

Re: Mieszkanie 4-pokojowe dla rodziny / gdzie kupić w Krakowie - opinie na forum

Postautor: czang » 04 lis 2022, 13:56

qbait pisze:Jeśli masz większy budżet to w Solaris Park są wciąż duże mieszkania, sam rozważałem jeszcze Rękawka 32.

Te co zostały, to różne układy mają, np. pokój poniżej 7 metrów kwadratowych, to jednak trochę mały się wydaje. Do tego ceny wydają się mocno przestrzelone, pomimo tego, że lokalizacja niezła. 18k zł/m2, to jednak poziom cen, który u mnie wywołuje uśmiech, za ta okolicę. No ale może znajdą się chętni :)

qbait
Posty: 87
Rejestracja: 11 gru 2018, 12:49

Re: Mieszkanie 4-pokojowe dla rodziny / gdzie kupić w Krakowie - opinie na forum

Postautor: qbait » 04 lis 2022, 15:39

Mnie przekonał Solaris, nawet porównując do takiej Rękawki która jest droższa, lepsza infrastruktura i mieszkanie w samym parku robi swoje :mrgreen:



Wróć do „Gdzie i jak kupić mieszkanie w Krakowie forum? Ciekawe w Małopolsce”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości