Sensowne mieszkania 4 pokojowe z dużym balkonem / tarasem - gdzie kupić w Krakowie

Forum dla osób, które zastanawiają się jaka lokalizacja mieszkania w Krakowie jest najlepsza? W której dzielnicy Krakowa dobrze się mieszka? Ciekawe mijsca w Krakowie i Małopolsce.
neo
Posty: 435
Rejestracja: 13 sty 2016, 23:39

Re: Sensowne mieszkania 4 pokojowe z dużym balkonem / tarasem - gdzie kupić w Krakowie

Postautor: neo » 02 lis 2022, 10:49

nanu pisze:Jakby co to ostatnie mieszkanie wróciło do sprzedaży

leachandlang.pl/oferta/193786/mieszkanie-sprzedaz-krakow-pradnik-bialy-piaszczysta

Mówiąc o sensownym mieszkaniu, dla mnie, to jest jednak jeden poziom, z możliwym dojazdem windą (dobra, niech będą i dwa poziomy, ale niech na każdy dojeżdża winda). Owszem, jeśli chodzi o liczbę pomieszczeń i ich rozkład, to bardzo w porządku, tylko gdyby wszystko było na jednym poziomie.

A w ogóle, to udało się już wykończyć i wprowadzić? Jak się mieszka?


nanu
Posty: 172
Rejestracja: 22 wrz 2020, 14:11

Re: Sensowne mieszkania 4 pokojowe z dużym balkonem / tarasem - gdzie kupić w Krakowie

Postautor: nanu » 02 lis 2022, 15:25

neo pisze:
nanu pisze:Jakby co to ostatnie mieszkanie wróciło do sprzedaży

leachandlang.pl/oferta/193786/mieszkanie-sprzedaz-krakow-pradnik-bialy-piaszczysta

Mówiąc o sensownym mieszkaniu, dla mnie, to jest jednak jeden poziom, z możliwym dojazdem windą (dobra, niech będą i dwa poziomy, ale niech na każdy dojeżdża winda). Owszem, jeśli chodzi o liczbę pomieszczeń i ich rozkład, to bardzo w porządku, tylko gdyby wszystko było na jednym poziomie.

A w ogóle, to udało się już wykończyć i wprowadzić? Jak się mieszka?


No to o jednopoziomowe ciężko.... te nieliczne co jeszcze znajdywałam to kosztowały grubo ponad milion, czasami pod dwa miliony...

Co do wykończenia, to udało się na tyle żeby dało się przeprowadzić i powoli działamy dalej. Ale komfort życia jest nieporównywalny do tego z czego wyszliśmy.... Sąsiedzi też są w porządku - ostatnio na Halloween kto nie miał nic przeciwko aby dzieci przyszły zapukać o cukierki, to dał wcześniej znać i było naprawdę dużo radości dla wszystkich :)

neo
Posty: 435
Rejestracja: 13 sty 2016, 23:39

Re: Sensowne mieszkania 4 pokojowe z dużym balkonem / tarasem - gdzie kupić w Krakowie

Postautor: neo » 28 kwie 2023, 17:15

Rzeczywiście, jeśli chodzi o sensowne mieszkania mające 4-5 pokojów, to w Krakowie jest to raczej rzadkość, jeszcze żeby miały do tego większy balkon i dobry układ, tj. nie przesadnie duże sypialnie, dobrą wystawę itp. Trochę czasu się sprawę interesuję i np. przez kilka lat widziałem chyba tylko jedno mieszkanie, które miałoby jasną łazienkę / w sensie łazienkę z oknem.


Wiola_K
Posty: 9
Rejestracja: 22 kwie 2021, 13:35

Re: Sensowne mieszkania 4 pokojowe z dużym balkonem / tarasem - gdzie kupić w Krakowie

Postautor: Wiola_K » 30 kwie 2023, 17:35

neo pisze:Szkoda, bo to wypycha ludzi pod miasto, a później generuje mnóstwo problemów (codzienne dojazdy, doprowadzenie mediów, transport publiczny czy edukacja).

Ja się cieszę że uciekłam na koniec miasta. Dojazdy mi nie straszne, a cisza, spokój, przyroda, zero zabudowy wokół
Bezcenne

neo
Posty: 435
Rejestracja: 13 sty 2016, 23:39

Re: Sensowne mieszkania 4 pokojowe z dużym balkonem / tarasem - gdzie kupić w Krakowie

Postautor: neo » 01 maja 2023, 9:25

Wiola_K pisze:Ja się cieszę że uciekłam na koniec miasta.

Czyli gdzie?

Wiola_K
Posty: 9
Rejestracja: 22 kwie 2021, 13:35

Re: Sensowne mieszkania 4 pokojowe z dużym balkonem / tarasem - gdzie kupić w Krakowie

Postautor: Wiola_K » 06 maja 2023, 14:57

neo pisze:
Wiola_K pisze:Ja się cieszę że uciekłam na koniec miasta.

Czyli gdzie?
kilometr od granic Krakowa od strony Huty

nanu
Posty: 172
Rejestracja: 22 wrz 2020, 14:11

Re: Sensowne mieszkania 4 pokojowe z dużym balkonem / tarasem - gdzie kupić w Krakowie

Postautor: nanu » 25 paź 2023, 9:02

Ekopark właśnie wypuścił trzeci etap do podglądu na swojej stronie Slow City ekopark.pl/slow-city/mieszkania/plan/?scm=9/4/C3-112



Wróć do „Gdzie i jak kupić mieszkanie w Krakowie forum? Ciekawe w Małopolsce”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: NeVeS i 12 gości