Wielkość okien w nowych inwestycjach mieszkaniowych, szerokość kwater okienych / Kraków

Forum dla osób, które zastanawiają się jaka lokalizacja mieszkania w Krakowie jest najlepsza? W której dzielnicy Krakowa dobrze się mieszka? Ciekawe mijsca w Krakowie i Małopolsce.
kozel
Posty: 146
Rejestracja: 11 lis 2020, 21:45

Wielkość okien w nowych inwestycjach mieszkaniowych, szerokość kwater okienych / Kraków

Postautor: kozel » 06 lis 2021, 18:20

Od dłuższego czasu przyglądam się inwestycjom, myślę nad zmianą mieszkania, ceny cenami, lecz szerokość okien teraz jakaś dziwna w tych nowych inwestycjach, z tego co przeglądałem wygląda, że wiekszość ma mniej niż 180-160 ??? cm - chodzi o te okna podwójne, czy to złudzenie czy rzeczywiscie dewolopy, robią coraz szczuplejsze okna ?

Te okna balkonowe bodaj 90 tki w małych pokojach to teraz standart ? to rzeczwiscie 90 tki daja czy jeszcze mniej ?

Wiadomo w jakiej inwestycji dewelopy dają okna balkonowe co najmniej trójkwaterowe tj. 240 cm ? do 10 tyś mkw

Oglądałem kliku, dewolopów, zdziwiło mnie, że zaniżaj szerokość okien, przez co odrzuciłem ofertę, czemu dewlop oszczędza na na 0,5 m szerokości kwatery (oszczędzi dajmy 500 zł ) przy inwestycji za kilka set tys. złotych, dziwne to

Jakie wymiary okna daje Dombud na Piastów ?

Coś po tej pandemii, coś ruszyło, z tą architekturą okien na lepsze, ale potworków, lochów to zdążyli już nabudować

Zapraszam do dyskusji


kozel
Posty: 146
Rejestracja: 11 lis 2020, 21:45

Re: Wielkość okien w nowych inwestycjach mieszkaniowych, szerokość kwater okienych / Kraków

Postautor: kozel » 20 lis 2021, 19:42

Slow City ul. Piaszczysta od Eko Park: okna salonowe (187+110) - narożne, oraz 219 , 230 cm, okna pokojowe to 1110, 120 i 187 cm, generalnie ujdzie ;)

kozel
Posty: 146
Rejestracja: 11 lis 2020, 21:45

Re: Wielkość okien w nowych inwestycjach mieszkaniowych, szerokość kwater okienych / Kraków

Postautor: kozel » 20 lis 2021, 19:52

Teraz ul. Turniejowa 59, od EKo park: okna salonowe 160 cm okna pokojowe 145 i 160 cm, już gorzej ;)


Truskawa
Posty: 21
Rejestracja: 21 wrz 2020, 19:49

Re: Wielkość okien w nowych inwestycjach mieszkaniowych, szerokość kwater okienych / Kraków

Postautor: Truskawa » 20 lis 2021, 21:23

Podobaja mi się okna w tej inwestycji na najwyższym pietrze celino.pl/zakrzowiecka



Wróć do „Gdzie i jak kupić mieszkanie w Krakowie forum? Ciekawe w Małopolsce”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości