Ile dzisiaj kosztuje remont mieszkania? / Jaki jest koszt wykończenia mieszkania?

Forum dla osób, które zastanawiają się jaka lokalizacja mieszkania w Krakowie jest najlepsza? W której dzielnicy Krakowa dobrze się mieszka? Ciekawe mijsca w Krakowie i Małopolsce.
Mar G
Posty: 3147
Rejestracja: 24 sty 2019, 10:20

Re: Ile dzisiaj kosztuje remont mieszkania? / Jaki jest koszt wykończenia mieszkania?

Postautor: Mar G » 24 lis 2021, 21:00

Klitsch.K.O pisze:To też podpytaj, bo ominął mnie taki wynalazek, jak zamki magnetyczne. Warto zakładać? Jest to coś warte?


ok. dzięki
obejrzę je w najbliższym czasie naocznie i zagadnę i o to. nie słyszałem dotąd.


Sakowich
Posty: 25
Rejestracja: 15 cze 2020, 17:44

Re: Ile dzisiaj kosztuje remont mieszkania? / Jaki jest koszt wykończenia mieszkania?

Postautor: Sakowich » 24 lis 2021, 23:00

Zamki mangetyczne mam i polecam. Wyglądają estetycznie. Główną ich zaletą jest właśnie kwestia estetyczna. A w drzwiach licowanych z ościeżnicą (bezprzylgowych) są obowiązkowe.

Mar G
Posty: 3147
Rejestracja: 24 sty 2019, 10:20

Re: Ile dzisiaj kosztuje remont mieszkania? / Jaki jest koszt wykończenia mieszkania?

Postautor: Mar G » 25 lis 2021, 7:45

Sakowich pisze:Zamki mangetyczne mam i polecam. Wyglądają estetycznie. Główną ich zaletą jest właśnie kwestia estetyczna. A w drzwiach licowanych z ościeżnicą (bezprzylgowych) są obowiązkowe.


my mówimy o drzwiach czy o panelach ?


nanu
Posty: 172
Rejestracja: 22 wrz 2020, 14:11

Re: Ile dzisiaj kosztuje remont mieszkania? / Jaki jest koszt wykończenia mieszkania?

Postautor: nanu » 25 lis 2021, 12:37

Mar G pisze:
Sakowich pisze:Zamki mangetyczne mam i polecam. Wyglądają estetycznie. Główną ich zaletą jest właśnie kwestia estetyczna. A w drzwiach licowanych z ościeżnicą (bezprzylgowych) są obowiązkowe.


my mówimy o drzwiach czy o panelach ?


Raczej chodzi o drzwi, bo nie słyszałam żeby w panelach były zamki magnetyczne....

Mar G
Posty: 3147
Rejestracja: 24 sty 2019, 10:20

Re: Ile dzisiaj kosztuje remont mieszkania? / Jaki jest koszt wykończenia mieszkania?

Postautor: Mar G » 25 lis 2021, 13:30

nanu pisze:
Mar G pisze:
Sakowich pisze:Zamki mangetyczne mam i polecam. Wyglądają estetycznie. Główną ich zaletą jest właśnie kwestia estetyczna. A w drzwiach licowanych z ościeżnicą (bezprzylgowych) są obowiązkowe.

my mówimy o drzwiach czy o panelach ?

Raczej chodzi o drzwi, bo nie słyszałam żeby w panelach były zamki magnetyczne....

dlatego tak byłem zaskoczony wczoraj czytając to .... choć świat w miejscu nie stoi. kto wie co za 5 lat w podłogach będzie

rydler32
Posty: 259
Rejestracja: 17 sty 2020, 15:21

Re: Ile dzisiaj kosztuje remont mieszkania? / Jaki jest koszt wykończenia mieszkania?

Postautor: rydler32 » 27 lis 2021, 13:05

asander pisze:
rydler32 pisze:3-3,5k od metra licz

no to jestem ciekaw ile Ci wyjdzie, podlicz też czas jaki CI to zajęło aby policzyć ile komuś musiałbyś zapłacić.
Ciekaw jestem ile wyjdzie od metra.

te 3-3.5k to już wszystko razem z AGD, meblami, architektem.

asander
Posty: 394
Rejestracja: 30 wrz 2020, 19:49

Re: Ile dzisiaj kosztuje remont mieszkania? / Jaki jest koszt wykończenia mieszkania?

Postautor: asander » 27 lis 2021, 16:31

rydler32 pisze:
asander pisze:
rydler32 pisze:3-3,5k od metra licz

no to jestem ciekaw ile Ci wyjdzie, podlicz też czas jaki CI to zajęło aby policzyć ile komuś musiałbyś zapłacić.
Ciekaw jestem ile wyjdzie od metra.

te 3-3.5k to już wszystko razem z AGD, meblami, architektem.


Tak tak (wykończenie + meble + AGD), skrupulatnie wszystko notuję, póki co narzędzia, wizualizacje itp. Czasu nie będę wyceniał bo robię to w czasie wolnym, później na zaległym urlopie, którego mam bardzo dużo i sprawia mi to przyjemność :) Będę mógł dać znać najwcześniej za pół roku, po odbiorze i wykończeniu. I mowa o średnim standardzie, nie jakimś super premium, ale też nie badziewiu. Czyli panele raczej za 100 zł/m2 niż 30 itd.

mefiu84
Posty: 29
Rejestracja: 07 lip 2021, 15:40

Re: Ile dzisiaj kosztuje remont mieszkania? / Jaki jest koszt wykończenia mieszkania?

Postautor: mefiu84 » 28 lis 2021, 12:24

Coś mi mowi że i w 2.5 się zmieści jak się postarać


kozel
Posty: 146
Rejestracja: 11 lis 2020, 21:45

Re: Ile dzisiaj kosztuje remont mieszkania? / Jaki jest koszt wykończenia mieszkania?

Postautor: kozel » 17 gru 2021, 21:42

no właśnie tak po krotce:
- ile teraz wykończenie łazienki, średni standard ?
- kuchnia same meble do zabudowy za 1mb (bez AGD) , średni standard ?

Rzucajcie ceny albo zakresy ceny, jakieś przykłady :P

nanu
Posty: 172
Rejestracja: 22 wrz 2020, 14:11

Re: Ile dzisiaj kosztuje remont mieszkania? / Jaki jest koszt wykończenia mieszkania?

Postautor: nanu » 18 gru 2021, 19:06

kozel pisze:no właśnie tak po krotce:
- ile teraz wykończenie łazienki, średni standard ?
- kuchnia same meble do zabudowy za 1mb (bez AGD) , średni standard ?

Rzucajcie ceny albo zakresy ceny, jakieś przykłady :P


Miesiąc temu kupiliśmy łazienkę w Leroy (ma niecałe 4m2) i wyszło ponad 9tys (pech, bo dosłownie dwa dni wcześniej była promka na wszystko do łazienki i mogliśmy zejść na 7 tys). Pierwszy wykończeniowiec powiedział, że zrobi nam ją za 9tys ale ostatecznie z niego zrezygnowaliśmy, drugi ma nam zrobić za 7 tys (w tej łazience niczego nie przerabiamy, będzie tylko podwieszany sufit żeby ukryś rury, standardowo wanna w zabudowie i geberit, więc bez jakichś szaleństw).



Wróć do „Gdzie i jak kupić mieszkanie w Krakowie forum? Ciekawe w Małopolsce”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości