Patodeweloperka w Krakowie / najgorsze inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - informacje / zdjęcia / opinie

Forum dla osób, które zastanawiają się jaka lokalizacja mieszkania w Krakowie jest najlepsza? W której dzielnicy Krakowa dobrze się mieszka? Ciekawe mijsca w Krakowie i Małopolsce.
ralf
Posty: 202
Rejestracja: 29 maja 2020, 23:33

Patodeweloperka w Krakowie / najgorsze inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - informacje / zdjęcia / opinie

Postautor: ralf » 17 sty 2022, 13:09

Patodeweloperka. Krakowianie wybiorą największe architektoniczne buble.
Mam nadzieję że nie kupiliście mieszkania w tych inwestycjach :)

rmf24.pl/fakty/polska/news-patodeweloperka-krakowianie-wybiora-najwieksze-architektonic,nId,5774530#crp_state=1


okobakacz
Posty: 51
Rejestracja: 30 wrz 2020, 18:12

Re: Patodeweloperka w Krakowie / najgorsze inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - informacje / zdjęcia / opinie

Postautor: okobakacz » 17 sty 2022, 14:29

ralf pisze:Patodeweloperka. Krakowianie wybiorą największe architektoniczne buble.
Mam nadzieję że nie kupiliście mieszkania w tych inwestycjach :)

rmf24.pl/fakty/polska/news-patodeweloperka-krakowianie-wybiora-najwieksze-architektonic,nId,5774530#crp_state=1

chetnie bym przytulil ktores z tych na liscie. Bo to ze jest wysoko - ale na lea, albo ze komus sie kojarzy z hongkong (stanczyka) to moze byc plus ;p
twroca ankiety nie podobaja sie miejsca rodzinne, mysle ze kazdy kto ma dwa samochody w rodzinie by takie kupil, jakby mial mozliwosc.
Caly tam artykul to jest cytowanie "autorow ankiety". Moze niedlugo beda artykuly gdzie za zrodlo podadza komentarze ekspertow na forum budujesie.pl :)

mickpl
Posty: 15
Rejestracja: 03 sty 2022, 18:28

Re: Patodeweloperka w Krakowie / najgorsze inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - informacje / zdjęcia / opinie

Postautor: mickpl » 17 sty 2022, 14:56

ralf pisze:Patodeweloperka. Krakowianie wybiorą największe architektoniczne buble.
Mam nadzieję że nie kupiliście mieszkania w tych inwestycjach :)

rmf24.pl/fakty/polska/news-patodeweloperka-krakowianie-wybiora-najwieksze-architektonic,nId,5774530#crp_state=1

W zasadzie nie ma się do czego doczepić. Myślę, że jak już wpadnie „krach” to te mieszkania wykupywane będą przez inwestorów z gotówką, aktualnie wynajmujących mieszkania.


inwestorzzagranicy
Posty: 259
Rejestracja: 14 sie 2021, 18:51

Re: Patodeweloperka w Krakowie / najgorsze inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - informacje / zdjęcia / opinie

Postautor: inwestorzzagranicy » 17 sty 2022, 15:12

Zaraz ci powiedzą, że przynajmniej nikomu nie muszą co miesiąc kieszeni powiększać :D
No może poza bankiem i deweloperem 8-)

ziomek_szuka
Posty: 244
Rejestracja: 22 kwie 2021, 15:17

Re: Patodeweloperka w Krakowie / najgorsze inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - informacje / zdjęcia / opinie

Postautor: ziomek_szuka » 17 sty 2022, 15:12

Moim zadaniem cene do jakości "wygrywa" Kościuszki 47 :lol:

Nowy
Posty: 1626
Rejestracja: 05 lip 2015, 13:43

Re: Patodeweloperka w Krakowie / najgorsze inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - informacje / zdjęcia / opinie

Postautor: Nowy » 17 sty 2022, 16:09

Tu jest oryginalna strona rankingu:
archibubel.pl/poznaj-nominowane-budynki

okobakacz pisze:
ralf pisze:Patodeweloperka. Krakowianie wybiorą największe architektoniczne buble.
Mam nadzieję że nie kupiliście mieszkania w tych inwestycjach :)

rmf24.pl/fakty/polska/news-patodeweloperka-krakowianie-wybiora-najwieksze-architektonic,nId,5774530#crp_state=1

chetnie bym przytulil ktores z tych na liscie. Bo to ze jest wysoko - ale na lea, albo ze komus sie kojarzy z hongkong (stanczyka) to moze byc plus ;p
twroca ankiety nie podobaja sie miejsca rodzinne, mysle ze kazdy kto ma dwa samochody w rodzinie by takie kupil, jakby mial mozliwosc.
Caly tam artykul to jest cytowanie "autorow ankiety". Moze niedlugo beda artykuly gdzie za zrodlo podadza komentarze ekspertow na forum budujesie.pl :)

Ja tam bym do tego zestawienia jeszcze coś dorzucił.
ziomek_szuka pisze:Moim zadaniem cene do jakości "wygrywa" Kościuszki 47 :lol:

Tu słabo, że nie ma w ogóle w krakowie kultury nawiązywania stylem do sąsiedztwa (albo niższych kondygnacji).

robcio
Posty: 192
Rejestracja: 02 kwie 2021, 17:50

Re: Patodeweloperka w Krakowie / najgorsze inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - informacje / zdjęcia / opinie

Postautor: robcio » 17 sty 2022, 17:55

Śmiech śmiechem ale sporo z tych inwestycji znalazło nabywców czyli jednak wbrew wszystkiemu są chętni na takie nazwijmy to nietypowe inwestycje mieszkaniowe :D

Użytkownik123
Posty: 7
Rejestracja: 22 mar 2020, 10:49

Re: Patodeweloperka w Krakowie / najgorsze inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - informacje / zdjęcia / opinie

Postautor: Użytkownik123 » 19 sty 2022, 19:59

Ta oferta według mnie pasuje do tematu. Pierwszy raz widzę takie rozwiązanie w mieszkaniu :D

otodom.pl/pl/oferta/2-pokojowe-mieszkanie-9-pietro-wielicka-ID4coeg.html


Nowy
Posty: 1626
Rejestracja: 05 lip 2015, 13:43

Re: Patodeweloperka w Krakowie / najgorsze inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - informacje / zdjęcia / opinie

Postautor: Nowy » 16 lut 2022, 13:02

Nie wiem czy widzieliście, ale były też już wyniki konkursu. Wygrała nowa zabudowa przy Grottgera 34, to chyba za jakieś absurdalne pieniądze sprzedawali, znani architekci itp. A teraz takie tytuły dostaje ten budynek :) Słusznie?

grande1
Posty: 18
Rejestracja: 20 paź 2021, 23:09

Re: Patodeweloperka w Krakowie / najgorsze inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - informacje / zdjęcia / opinie

Postautor: grande1 » 17 lut 2022, 12:37

polsatnews.pl/wiadomosc/2022-02-17/krakow-wiatr-przewrocil-dzwig-cztery-osoby-sa-ranne



Wróć do „Gdzie i jak kupić mieszkanie w Krakowie forum? Ciekawe w Małopolsce”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości