Gdzie kupić najlepiej mieszkanie w Krakowie / opinie o lokalizacjach w Krakowie

Forum dla osób, które zastanawiają się jaka lokalizacja mieszkania w Krakowie jest najlepsza? W której dzielnicy Krakowa dobrze się mieszka? Ciekawe mijsca w Krakowie i Małopolsce.
KacperO
Posty: 4
Rejestracja: 25 sty 2022, 20:21

Gdzie kupić najlepiej mieszkanie w Krakowie / opinie o lokalizacjach w Krakowie

Postautor: KacperO » 25 sty 2022, 20:29

Kacper z tej strony. Planujemy z żoną rozszerzyć działalności i przenieść siedzibę dobrze prosperującej firmy do Krakowa.Wiązało będzie się to z przeprowadzką i chcemy kupić tu duże mieszkanie. Zależy nam na niewielkiej odległości do centrum i mnóstwie zieleni, którą moja żona uwielbia. Słyszałem,że nawet macie w Krakowie dobre ZOO, a dzieci lubią zwierzęta. Które miejsce w Krakowie możecie polecić pod kątem naszych priorytetów?Jaka dzielnica? Pozdrawiamy. Kacper & Ania.


inwestorzzagranicy
Posty: 259
Rejestracja: 14 sie 2021, 18:51

Re: Gdzie kupić najlepiej mieszkanie w Krakowie / opinie o lokalizacjach w Krakowie

Postautor: inwestorzzagranicy » 25 sty 2022, 20:33

Zwierzyniec, Wola Justowska, Nowa Huta, Płaszów (południowa część).

bartekrk
Posty: 134
Rejestracja: 23 gru 2021, 12:11

Re: Gdzie kupić najlepiej mieszkanie w Krakowie / opinie o lokalizacjach w Krakowie

Postautor: bartekrk » 25 sty 2022, 21:44

Polecam ostatnie piętro & angel wawel


oleo
Posty: 174
Rejestracja: 18 cze 2016, 19:11

Re: Gdzie kupić najlepiej mieszkanie w Krakowie / opinie o lokalizacjach w Krakowie

Postautor: oleo » 26 sty 2022, 15:56

KacperO pisze:chcemy kupić tu duże mieszkanie.

Jeśli chodzi o duże mieszkania w Krakowie, to raczej źle trafiłeś i będziesz miał problem, bo tu buduje się głównie kawalerki i dwupokojowe mieszkania na wynajem :)

Wiem, że zdarzają się wyjątki, ale raczej rzadko niestety.

No i szukając mieszkania, to trzymałbym się jak najdalej od wszelkiej maści akademików i uczelni, bo studenci potrafią uprzykrzyć życie - jak przy prywatny akademik na Romanowicza.

Kilkadziesiąt nocnych interwencji policji w sprawie burd w luksusowym akademiku w Krakowie. Sąsiedzi: "Nie da się tak żyć" [FILM]

krakow.wyborcza.pl/krakow/7,44425,27977788,kilkadziesiat-nocnych-interwencji-policji-w-sprawie-burd-w-luksusowym.html

KacperO
Posty: 4
Rejestracja: 25 sty 2022, 20:21

Re: Gdzie kupić najlepiej mieszkanie w Krakowie / opinie o lokalizacjach w Krakowie

Postautor: KacperO » 26 sty 2022, 18:53

inwestorzzagranicy pisze:Wola Justowska

A royal Krowodrza?

martasiew
Posty: 5
Rejestracja: 26 gru 2021, 9:00

Re: Gdzie kupić najlepiej mieszkanie w Krakowie / opinie o lokalizacjach w Krakowie

Postautor: martasiew » 26 sty 2022, 20:01

Przeprowadziłam się 1,5 roku temu na Stare Dębniki i jestem zadowolona z tej decyzji. Lubię spacery, a mieszkając w tej dzielnicy mam bardzo dużo możliwości, często spaceruję na Wisłą, po Kazimierzu lub Starym Mieście, także Plantami, w pobliżu jest park Dębnicki, a gdy chcę się wybrać na dłuższy spacer idę na Salwator (to też według mnie bardzo dobra dzielnic) i w stronę Kopca Kościuszki lub na Podgórze i Kopiec Kraka. Rowerem szybko mogę dojechać na Zakrzówek. Kilka przystanków tramwajem jadę do ogrodu botanicznego, jestem w nim mniej więcej co miesiąc. Dodatkowym atutem jest bliskość oferty kulturalnej i edukacyjne.
Ostatnio zmieniony 31 sty 2022, 20:03 przez martasiew, łącznie zmieniany 1 raz.

kupujecochce
Posty: 8
Rejestracja: 28 sty 2022, 0:08

Re: Gdzie kupić najlepiej mieszkanie w Krakowie / opinie o lokalizacjach w Krakowie

Postautor: kupujecochce » 28 sty 2022, 0:11

Jak masz kasę to tylko Krowodrza.

kubsoon
Posty: 15
Rejestracja: 07 lip 2020, 19:16

Re: Gdzie kupić najlepiej mieszkanie w Krakowie / opinie o lokalizacjach w Krakowie

Postautor: kubsoon » 08 lut 2022, 22:54

Zobaczcie City Vibe na Płaszowie przy Myśliwskiej 68. Lokalizacja w porządku, dobra infrastruktura, 4 place zabaw dla dzieciaków, szkoła w sąsiedztwie, zalew Bagry…


Kaczka
Posty: 73
Rejestracja: 31 paź 2021, 9:05

Re: Gdzie kupić najlepiej mieszkanie w Krakowie / opinie o lokalizacjach w Krakowie

Postautor: Kaczka » 08 lut 2022, 23:42

Nowe czy rynek wtórny ?

czang
Posty: 214
Rejestracja: 04 maja 2017, 17:35

Re: Gdzie kupić najlepiej mieszkanie w Krakowie / opinie o lokalizacjach w Krakowie

Postautor: czang » 09 mar 2022, 9:49

kubsoon pisze:Zobaczcie City Vibe na Płaszowie przy Myśliwskiej 68. Lokalizacja w porządku, dobra infrastruktura, 4 place zabaw dla dzieciaków, szkoła w sąsiedztwie, zalew Bagry…

Generalnie podoba mi się budowa dużego osiedla, z kawałkiem zieleni, takiego, jak City Vibe. Tylko jeśli chodzi o Płaszów, to mnie trochę odstręczał od tej lokalizacji pojawiający się tam smród. Nie wiem, jak jest w tej konkretnej lokalizacji, może za kilka lat problem zostanie rozwiązany. Ale faktycznie zdarzyło mi się tą woń kiedyś poczuć jadąc w tamtą okolicę tramwajem. Wcześniej myślałem, że to miejska legenda.



Wróć do „Gdzie i jak kupić mieszkanie w Krakowie forum? Ciekawe w Małopolsce”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości