Stacja transformatorowa na ulicy Kluczborskiej a zakup mieszkania w pobliżu

Forum dla osób, które zastanawiają się jaka lokalizacja mieszkania w Krakowie jest najlepsza? W której dzielnicy Krakowa dobrze się mieszka? Ciekawe mijsca w Krakowie i Małopolsce.
kimimaro188
Posty: 1
Rejestracja: 26 kwie 2022, 0:05

Stacja transformatorowa na ulicy Kluczborskiej a zakup mieszkania w pobliżu

Postautor: kimimaro188 » 26 kwie 2022, 0:11

Cześć, znalazłem mieszkanie na ulicy Kluczborskiej którym jestem wstępnie zainteresowany, ale zastanawia mnie stacja transformatorowa która znajduje się obok. Niby przechodziłem obok kilka razy i nie słyszałem żadnych dźwięków. Właścicielka mieszkania twierdzi, że nie ma żadnych problemów i że prawdopodobnie ta stacja nie działa od kilku lat. Nigdzie też nie znalazłem informacji na temat narzekania okolicznych mieszkańców na dziwne odgłosy. Orientuje się ktoś z Was jak to wygląda? Faktycznie nie ma się czym martwić przy kupnie mieszkania?


bobo
Posty: 129
Rejestracja: 26 maja 2016, 17:54

Re: Stacja transformatorowa na ulicy Kluczborskiej a zakup mieszkania w pobliżu

Postautor: bobo » 10 wrz 2022, 12:37

kimimaro188 pisze:Cześć, znalazłem mieszkanie na ulicy Kluczborskiej którym jestem wstępnie zainteresowany, ale zastanawia mnie stacja transformatorowa która znajduje się obok.

A w jakiej odległości od mieszkania jest ta stacja transformatorowa? Bo pewnie ma to znaczenie. A czy stacja transformatorowa blisko mieszkania może być uciążliwa? No i wydaje mi się, że takie urządzenia jednak nie wydają uciążliwych dźwięków



Wróć do „Gdzie i jak kupić mieszkanie w Krakowie forum? Ciekawe w Małopolsce”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości